UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

PIERWSZA CZĘŚĆ WEEKENDOWYCH GIER ZA NAMI

  • autor: MO, 2020-09-13 14:58

Nasze zespoły w ten weekend zdążyły rozegrać już 3 mecze ligowe. W piątek zawodnicy pierwszego zespołu młodzików zaliczyli dobry występ w Ciechanowie, a dzisiaj zespoły rezerw trampkarzy i młodzików dzielnie walczyły z silnymi rywalami. Sprawdźcie jak powiodło się naszym zespołom. ⤵️

#U13 #MŁODZIKI #PIERWSZYZESPÓŁ
📌 Ciechanów / piątek / godz. 16:30
APN OLIMP CIECHANÓW - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK 0:5 (0:1)
➡️ gole
✅ Seroka Miłosz ⚽⚽
✅ Krzyżewski Jakub ⚽
✅ Siewierski Krzysztof ⚽
✅ Gerek Kamil ⚽
➡️ asysty
✅ Niesiobędzki Daniel 🎯🎯
✅ Miłoszewski Bartosz 🎯
✅ Apaliński Jakub 🎯
Skład: Kamiński Gabriel - Osiecki Szymon, Lesiński Błażej, Apaliński Jakub - Filipiak Bartosz, Krawczyk Krystian - Seroka Miłosz, Sonnenberg Bartosz, Gorczyński Filip
Zagrali również: Miłoszewski Bartosz, Górski Aleksander, Wielechowski Jan, Krzyżewski Jakub, Gerek Kamil, Niesiobędzki Daniel, Siewierski Krzysztof
Trenerzy: Rafał Krzyżewski, Mateusz Miłoński
#U15 #TRAMPKARZE #DRUGIZESPÓŁ
📌 Żuromin / sobota / godz. 10:00
WKRA ŻUROMIN - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI II PUŁTUSK 6:0 (3:0)
Skład: Obidziński Michał - Krawczyk Jakub, Skoczylas Bartłomiej, Piotrowski Jakub, Mielczarczyk Adrian - Łubiński Jakub, Kurpiewski Tomasz, Kosiński Miłosz - Gawroński Damian, Drzewiecki Michał, Tomczak Hubert
Zagrali również: Górniak Norbert, Popowicz Bartosz, Skrzecz Karol, Król Dawid, Biraga Bartosz
Trenerzy: Michał Sępławski, Mateusz Miłoński
📌 Ostrołęka / sobota / godz. 12:30
NAREW OSTROŁĘKA - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI II PUŁTUSK 4:0 (3:0)
Skład: Kamiński Gabriel - Lesiński Błażej, Janczak Mateusz, Mróz Mateusz - Krzyżewski Jakub, Wielechowski Jan - Zajączkowski Filip, Deptuła Kamil, Niesiobędzki Daniel
Zagrali również: Eljasiak Grzegorz, Król Paweł, Ogniewski Wojciech, Piątkowski Jakub, Dworznikowski Maksymilian, Kwiatkowski Jakub, Świderski Gabriel
Trenerzy: Rafał Krzyżewski, Mateusz Miłoński

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [16]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Dołącz do nas!

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 17:00
Wtorek: 9:00 - 17:00
Środa: 8:00 - 16:00
Czwartek: 9:00 - 17:00
Piątek: 11:00 - 17:00

 

 

 

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

21

09-2020

pon.

22

09-2020

wtorek

23

09-2020

środa

24

09-2020

czwartek

25

09-2020

piątek

26

09-2020

sobota

27

09-2020

niedziela

Najnowsza galeria

Trening grup Junior Młodszy, Żak oraz Orlik, 28.05.2020
Ładowanie...

Losowa galeria

Halowy turniej Wesoła Cup '04, 16.01.2015
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 6 gości

dzisiaj: 302, wczoraj: 2432
ogółem: 9 878 691

statystyki szczegółowe