Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-10. Podwójne zwycięstwo orlików w Kids Soccer League

• autor: TB, 2020-03-02 12:19

W sobotę (29.02) zespoły orlików Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2010/11) udał się do Warszawy, by rozegrać kolejne mecze w ramach towarzyskich rozgrywek Kids Soccer League. Pierwsza drużyna zmierzyła się z Akademią Piłkarską Wawer. Po dobrym meczu pułtuszczanom udało się zwyciężyć w stosunku 8 do 4. Rywale nie dali łatwo za wygraną, starali się, jednak to podopieczni trenera Konrada Mroziewicza byli skuteczniejsi w wykańczaniu swoich okazji strzeleckich. Grupa rezerwowa swój pojedynek stoczyła z trzecim zespołem wyszkowskiego Bugu. W tym meczu bramki padały tylko w pierwszej połowie. W zdecydowanej większości zdobywcami ich byli pułtuszczanie. Zdobyli oni cztery bramki, tracąc przy tym tylko jedną i dosyć pewnie zwyciężyli to spotkanie.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI II PUŁTUSK - BUG III WYSZKÓW

- 1

(4-1)

Czas gry: 4 x 15 min.

Bramki:

Młode Orły:

4' Kalinowski
14' Komendarski
18' Sumiński (as. Piecychna)
23' Sumiński

Bug:  24'

Skład: Długołęcki Oliwier - Piekarski Piotr, Komendarski Oliwier, Nizielski Maciej - Mądry Adam, Dawid Kalinowski, Zadrożny Filip

Zagrali również: Piecychna Oskar, Mądry Patryk, Saciłowski Maciej, Szerewicz Igor, Sumiński Jan, Mieszkowski Jakub, Piórek Dawid

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK  - AKADEMIA PIŁKARSKA WAWER

8 - 4

(6-2)

Bramki:

Młode Orły:

8' Staszczyk
9' Staszczyk (as. Marciniak)
21' Kaczmarczyk (as. Leleń)
21' Staszczyk (as. Siemek)
22' Kaczmarczyk
29' Warda
38' Gerek (as. Tarnowski)