Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-10. Kolejne pojedynki w zimowej Kids Soccer League

• autor: TB, 2019-12-09 14:39

W niedzielę (08.12) zespoły orlików Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2010/11) udał się do Warszawy, by rozegrać kolejne spotkania w ramach rozgrywek Kids Soccer League. Pierwszy na boisko wyszedł zespół rezerwowy, który rywalizował z AP 11 Chotomów. Było to niezwykle zacięte spotkanie, z dużą ilością sytuacji z obu stron. Do przerwy to pułtuszczanie prowadzili jedną bramką, jednak w drugiej części rywale zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W meczu podstawowej drużyny nasi chłopcy zaliczyli bardzo dobry występ w pierwszej połowie. Zdominowali przeciwników i wypracowali sobie przewagę aż 7 goli. Po zmianie stron w ich szeregach pojawiła się dekoncentracja, przez co rywale zdołali zanotować kilka trafień. Przewaga z początku meczu okazała się jednak na tyle duża, że pułtuszczanie z bezpiecznym zapasem bramkowym zakończyli to spotkanie.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - PSS LEGION WARSZAWA

13 - 8

(8-1)

Czas gry: 4 x 12 min.

Bramki:

Młode Orły:

3' Tkaczyk
6' Tkaczyk (as. Gerek)
9' Nalewajski
13' Milewski
16' Tkaczyk
18'  Nalewajski (as. Gerek)
19' Tkaczyk
23' Nalewajski
24' Tkaczyk
33' Mądry A.
34' Zadrożny (as. Gerek)
36' Nalewajski
41' Rzeczkowski

Legion:  5', 31', 32', 37', 39', 39', 44', 47'

Skład: Milewski Wiktor - Gerek Benjamin, Stańkowski Bartosz, Kaczmarczyk Kacper - Tkaczyk Karol, Nalewajski Mateusz -Rzeczkowski Oskar

Zagrali również: Gostkiewicz Wojciech, Mądry Adam, Chojecki Kuba, Zadrożny Filip

AP 11 CHOTOMÓW - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI II PUŁTUSK

- 4

(3-4)

Bramki:

Młode Orły:

2' Piecychna
9' Zadrożny (as. Piecychna)