Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-12. Dobry występ w posezonowym sparingu

• autor: TB, 2019-11-20 16:21

We wtorek (19.11) zespół młodzików Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk udał się do Rząśnika, gdzie rozegrał mecz towarzyski z miejscowym WKS-em. Spotkanie rozpoczęło się od szybkiego prowadzenia pułtuszczan po golu autorstwa Aleksandra Górskiego. Trafienie to natchnęło podopiecznych trenera Rafała Krzyżewskiego do dalszych ataków. Szybka gra, z małą ilością kontaktów sprawiała, że gospodarze mieli sporo problemów w defensywie. Mimo stworzonych okazji, kolejna bramka w tym meczu została zapisana na konto rywali. Po tym trafieniu nasi chłopcy zaczęli grać jeszcze lepiej i co najważniejsze - jeszcze skuteczniej. W rezultacie przez całe spotkanie udało im się przechytrzyć defensywę WKS-u aż jedenastrokrotnie. O rok starsi przeciwnicy również mieli swoje okazje, z których część swój finisz miała w bramce pułtuszczan, jednak to zawodnicy Młodych Orłów Nadnarwianki pewnie zwyciężyli to spotkanie.

WKS RZĄŚNIK - MOSiR MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK

- 11

(1-4)

Czas gry: 5 x 15 min.

Bramki:

Młode Orły:

4' Górski (as. Seroka)
21' Gierak
34' Gorczyński
38' Gierak (as. Krzyżewski)
47' Krawczyk
55' Seroka
56' Krawczyk
59' Seroka (as. Lesiński)