Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-11. Pułtuszczanie górą w zaciętym pojedynku

• autor: TB, 2019-11-04 16:20

W niedzielę (03.11) rocznik 2009 Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk rozegrał przed własną publicznością mecz ligowy z Rzekunianką Rzekuń. Spotkanie rozpoczęło się od mocnego uderzenia gości, którzy objęli prowadzenie już w 1.minucie spotkania. Jednak niespełna minutę później golem odpowiedzieli pułtuszczanie i było już 1-1. W dalszej części gry mieliśmy okazję obserwować ciekawy, zacięty pojedynek z dużą ilością sytuacji z obu stron. Skuteczniejsi w swoich próbach byli jednak podopieczni trenera Rafała Krzyżewskiego i po pierwszej połowie prowadzili oni 4-2. Początek drugiej połowa to przewaga drużyny przyjezdnych. Po kilku minutach od jej rozpoczęcia wyprowadzili oni dwa szybkie ciosy i doprowadzili do wyrównania. Gole te podziałały jednak na naszych chłopców motywująco, zdołali oni jeszcze przeprowadzić kilka niezłych akcji, z czego jedna okazała się tą zwycięską i to oni schodzili z boiska jako wygrani.