Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-11. Remis wywalczony w ostatnich minutach

• autor: TB, 2019-10-07 14:54

W czwartek (03.10) rocznik 2009 Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk udał się do Ciechanowa, gdzie rozegrał mecz ligowy z miejscowym Olimpem. Pułtuszczanie, którzy przed kilkoma dniami mierzyli się z tą samą drużyną na własnym boisku w ramach zaległej kolejki, tym razem również weszli w mecz lepiej od swoich przeciwników. Już w 6. minucie Bartosz Sonnenberg dobrym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Niestety, podopieczni trenera Rafała Krzyżewskiego po tym golu nie "poszli za ciosem", a to rywale zaczęli coraz śmielej wchodzić w ich pole karne. Niestety, udało im się z nawiązką odrobić straty i na chwilę przed połową meczu prowadzili już 3:1. Po wznowieniu gry nasi chłopcy za wszelką cenę dążyli do odwrócenia wyniku z powrotem na swoją korzyść. Dzięki dobrej, szybkiej grze udało im się wyrównać stan meczu już kilkanaście minut później. Wydawało się, że zawodnicy Młodych Orłów za chwilę strzelą kolejną bramkę, bo mieli do tego kilka dobrych okazji, jednak dali się zaskoczyć rywalom i to oni ponownie prowadzili. Pułtuszczanie nie zamierzali jednak wyjeżdżać z Ciechanowa bez punktów, po dobrej akcji Jakub Kordowski umieścił piłkę w bramce i dał swojej drużynie remis, który w kontekście całego spotkania można uznać za sprawiedliwy.

OLIMP CIECHANÓW - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK

- 4

(3-1)

Czas gry: 4 x 15 min.

Bramki:

Młode Orły:

6' Sonnenberg
28' Miłoszewski
42' Apaliński
58' Kordowski (as. Gerek)

Olimp:  13', 16', 27', 45'

Skład: Król Paweł - Sonnenberg Bartosz, Apaliński Jakub, Piątkowski Jakub - Miłoszewski Bartosz - Gerek Kamil, Kordowski Jakub

Zagrali również: Kwiatkowski Jakub, Obłuski Mateusz

Trenerzy: Krzyżewski Rafał, Tkaczyk Łukasz