Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-10. Orliki zakończyli rozgrywki na 1. miejscu!

• autor: MO, 2019-05-27 10:00

W sobotni poranek (25.05) zespół orlików Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2009) organizował przed własną publicznością turniej ligowy kończący zasadniczą część sezonu. Rywalami pułtuszczan były zespoły Korony Ostrołęka oraz Pełty Karniewo. Na miejscu nie stawili się zawodnicy Orła Sypniewo, za co ukarani zostali walkowerami. Podopieczni trenera Rafała Krzyżewskiego rozpoczęli turniej z dużym impetem, pokonali oni bowiem rówieśników z Karniewa aż 15-0. Szybka, skuteczna gra w ofensywie oraz dyscyplina w szeregach obronnych sprawiły, że nasi chłopcy bardzo pewnie wygrali to spotkanie. Dużo trudniejsze warunki postawili zawodnicy Korony. Rozpoczęło się wyśmienicie, gdyż od szybkiego prowadzenia, jednak wraz z biegiem czasu to goście przejmowali inicjatywę w grze i z nawiązką udało im się odrobić straty. Mimo porażki, w ostatecznym rozrachunku to pułtuszczanie zajęli pierwsze miejsce w tabeli i to oni w czerwcu zagrają o Mistrzostwo Ciechanowsko - Ostrołęckiego Związku Piłki Nożnej.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - PEŁTA KARNIEWO

15 - 0

(11 - 0)

Czas gry: 2 x 15 min.

Bramki:

Młode Orły:

1' Kordowski (as. Miłoszewski)
2' Kordowski (as. Miłoszewski)
4' Miłoszewski (as. Apaliński)
6' Gerek (as. Sonnenberg)
7' Kordowski (as. Apaliński)
8' Gerek (as. Kordowski)
9' Kordowski (as. Apaliński)
11' Piekarski (as. Sonnenberg)
12' Sonnenberg (as. Kędzierski)
13' Nowicki (as. Miłoszewski)
13' Nowicki (as. Sonnenberg)
19' Nowicki (as. Sonnenberg)
23' Piątkowski (as. Mroziewicz)
25' Piątkowski (as. Mroziewicz)
26' Siewierski

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - KORONA OSTROŁĘKA

- 6

(1 - 2)

Czas gry: 2 x 20 min.

Bramki:

Młode Orły:

1' Kordowski
25' Sonnenberg (as. Kordowski)