MKS Mławianka Mława 5:5 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk

Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-11. Pokaz strzelecki przed własną publicznością

• autor: TB, 2019-05-13 10:55

W niedzielę (12.05) zespół orlików Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2008/09) rozegrał na własnym boisku mecz ligowy z Victorią Nowe Miasto. Pułtuszczanie przed tym spotkaniem byli stawiani w roli zdecydowanego faworyta i wzorowo wywiązali się ze swoich zadań. Od początku do końca spotkania kontrolowali oni tempo oraz przebieg gry, nie dając rywalom praktycznie żadnych szans na zagrożenie własnej bramki. Gościom z Nowego Miasta do pułtuskiej bramki udało się trafić raz, jednak gol ten nie miał żadnego znaczenia, bowiem podopieczni trenera Rafała Krzyżewskiego dokonali tej sztuki aż 25 razy w ciągu 60 minut gry. Dzięki temu zwycięstwu nasi chłopcy na trzy kolejki przed końcem rozgrywek wciąż są na pierwszym miejscu w tabeli.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - VICTORIA NOWE MIASTO

25 - 1

(9-1)

Czas gry: 4 x 15 min.

Bramki:

Młode Orły:
2' Seroka
6' Seroka (as. Sonnenberg)
10' Dobrowolski
13' Seroka (as. Filipiak)
15' Sonnenberg (as. Seroka)
17' Gorczyński
24' Gorczyński
27' Kamiński
28' Gorczyński (as. Kamiński)
32' Filipiak (as. Seroka)
35' Filipiak
37' Sonnenberg (as. Seroka)
42' Sonnenberg
44' Filipiak
46' Kamiński
48' Gorczyński (as. Kamiński)
52' Apaliński
53' Gorczyński
54' Gorczyński (as. Wielechowski)
54' Apaliński (as. Wielechowski)