Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-10. Szlifują formę przed startem ligi

• autor: TB, 2019-04-09 13:11

W niedzielę (07.04) rocznik 2009 Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk rozegrał przed własną publicznością sparing, w którym to rywalem był zespół Żbika Nasielsk. Podopieczni trenera Rafała Krzyżewskiego będący w trakcie przygotowań do startu rozgrywek ligowych świetnie rozpoczęli to spotkanie, obejmując prowadzenie już w 2. minucie. Szybko zdobyta dała im wiele spokoju i pewności w grze, chłopcy spokojnie rozgrywali swoje akcje, cierpliwie czekając na nadchodzące okazje do podwyższenia rezultatu. Taktyka ta okazała się skuteczna, bowiem kilkanaście minut później zdobyli oni kolejne bramki, dzięki którym odskoczyli rywalom na jeszcze większy dystans. W dalszej części spotkania obraz gry nie uległ znacząco zmianie, drużyna gości co prawda odpowiadała pułtuszczanom groźnymi atakami, z których kilka skończyło się bramkami, jednak niemal przez cały mecz to gospodarze tego starcia kontrolowali przebieg meczu i to oni zasłużenie wygrali to spotkanie.

MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - ŻBIK NASIELSK

12 - 4

(6-1)

Czas gry: 8 x 10 min.

Bramki:

Młode Orły:
2' Gerek (as. Sonnenberg)
20' Apaliński (as. Piątkowski)
22' Sonnenberg (as. Apaliński)
27' Gerek (as. Sonnenberg)
33' Nowicki (as. Piątkowski)
36' Nowicki (as. Piątkowski)
48' Kordowski
50' Gerek
57' Miłoszewski (as. Nowicki)
75' Miłoszewski (as. Gerek)
76' Mroziewicz
77' Kordowski (as. Miłoszewski)

Żbik: 30', 61', 70', 80'

Skład: Król Paweł - Apaliński Jakub, Mroziewicz Jakub, Sonnenberg Bartosz - Miłoszewski Bartosz - Gerek Kamil, Kordowski Jakub

Zagrali również: Nowicki Filip, Piątkowski Jakub, Kędzierski Alan, Siewierski Krzysztof

Trenerzy: Krzyżewski Rafał, Tkaczyk Łukasz, Tkaczyk Mirosław