Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-11. Orliki gromią w sparingu

• autor: TB, 2019-04-03 13:36

W sobotę (30.03) zespół orlików Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk udał się do Makowa Mazowieckiego by rozegrać mecz kontrolny w ramach przygotowań do zbliżającego się startu rundy wiosennej. Tym razem młodzi pułtuszczanie mierzyli się z miejscową Makowianką. Podopieczni trenera Rafała Krzyżewskiego już od pierwszych minut narzucili gospodarzom swój styl gry. Dużo podań, wymian pozycji oraz ciekawych zagrań indywidualnych sprawiły, że nasi chłopcy co chwila znajdowali się pod bramką rywali, co w zdecydowanej większości przypadków kończyło się zdobytym golem. W końcowych rozrachunku zawodnicy Młodych Orłów strzelili aż 19 bramek, przy tylko 4 straconych.

MAKOWIANKA MAKÓW MAZ. - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK

- 6

(0-3)

Czas gry: 6 x 15 min.

Bramki:

Młode Orły:
7' Lesiński
8' Sonnenberg (as. Osiecki)
20' Gorczyński
27' Gierak (as. Krawczyk)
33' Filipiak
40' Niesiobędzki (as. Sonnenberg)
41' Krzyżewski
48' Dobrowolski
53' Dobrowolski
54' Gierak (as. Sonnenberg)
60' Sonnenberg (as. Krawczyk)
65' Osiecki
66' Krzyżewski
70' Osiecki (as. Krzyżewski)
72' Sonnenberg (as. Osiecki)
74' Seroka (as. Sonnenberg)
76' Gorczyński
81' Dobrowolski (as. Gorczyński)
83' Gorczyński
86' Gorczyński
89' Gierak (as. Sonnenberg)

Makowianka: 52', 77', 85', 88'

Skład: Tusiński Mateusz - Towarek Maciej, Jarosik Bartłomiej, Gorczyński Oliwier - Bobowski Tomasz, Żołnierzak Mateusz - Komendarski Sebastian, Kornacki Michał, Kaźmierczak Mateusz

Zagrali również: Pietrzykowski Bartosz, Dyga Stanisław, Bojar Jakub, Gawroński Damian, Śliwa Marcin, Mieszkowski Michał

Trenerzy: Sępławski Michał, Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław