Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-17. Miłe złego początki

• autor: MO, 2019-03-31 17:17

W sobotę (30.03) drużyna juniorów młodszych Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2002/03) udała się do Warszawy, żeby zainaugurować rozgrywki ligowe rundy wiosennej. W pierwszym spotkaniu podopieczni trenera Pawła Brodzkiego zmierzyli się z silnym zespołem Unii Warszawa, która była zdecydowanym faworytem tej potyczki. Pierwsze minuty ku zaskoczeniu gospodarzy przebiegły pod dyktando pułtuszczan, którzy przeważali na boisku. Zawodnicy Młodych Orłów Nadnarwianki co chwila zagrażali bramce Unii i w końcu dopięli swego wychodząc na prowadzenie w 9. minucie spotkania po uderzeniu z dystansu Mateusza Stępniewskiego. Pułtuszczanie nie zwalniali tempa stwarzając sobie kolejne sytuacje bramkowe. Niestety razili nieskutecznością i nie zdołali podwyższyć wyniku. W wykończeniu akcji dużo lepsi okazali się zawodnicy Unii, którzy potrzebowali o wiele mniej sytuacji, żeby przed przerwą zdobyć dwa gole. Po zmianie stron gospodarze po dobrze rozegranym rzucie rożnym szybko podwyższyli wynik na 3-1 i od tego zaczęli zdecydowanie przeważać na boisku. Podłamani pułtuszczanie, mimo starań, nie zdołali już się podnieść, a warszawianie dorzucili kolejne trzy trafienia pewnie zwyciężając mecz.