UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Przasnysz Biały - Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk 1:7
  • GKS Pokrzywnica - Victoria Nowe Miasto 6:4
  • Football School Płońsk - UKS Sokół Nasielsk 10:2
  •        

Ostatnie spotkanie

MKS Przasnysz BiałyMłode Orły Nadnarwianki Pułtusk
MKS Przasnysz Biały 1:7 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
2018-10-27, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
MKS Przasnysz Biały 1:7 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
GKS Pokrzywnica 6:4 Victoria Nowe Miasto
Football School Płońsk 10:2 UKS Sokół Nasielsk

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-9. Żaki na trzecim miejscu podium!

  • autor: MO, 2019-03-01 14:08

W sobotę (02.03) odbył się kolejne zawody czwartej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk im. Arkadiusza Malarza pod patronatem Miasta Pułtusk. Tym razem na parkiet hali Szkoły Podstawowej nr 2 wybiegli zawodnicy z rocznika 2010/11. W sumie w dzisiejszej imprezie wzięło udział ponad 100 zawodników reprezentujących 9 klubów m.in. z Warszawy, Białegostoku czy Legionowa. Dzięki wspaniałej postawie zawodników oraz kibiców, którzy żywo dopingowali młodych sportowców, impreza była naprawdę udana. Zawodnicy trenera Konrada Mroziewicza grali ambitnie i dzielnie dzięki czemu zajęli wysokie 3. miejsce. Ostatecznie zwycięzcą całej imprezy, podobnie jak przed rokiem, została drużyna AP 11 Legionowo.

Galeria zdjęć


nowa-galeria-6784163.jpg nowa-galeria-6784164.jpg nowa-galeria-6784165.jpg

Runda eliminacyjna

Wyniki - Grupa A

Młode Orły Nadnarwianki I Pułtusk – Makowianka Maków Maz. 3:0

  • Staszczyk Julian
  • Kędzierski Alan
  • sam.

Wkra Sochocin - Żbik Nasielsk 0:1
Młode Orły Nadnarwianki I Pułtusk – Błyskawica Warszawa 2:2

  • Kędzierski Alan
  • Staszczyk Julian

Wkra Sochocin – Makowianka Maków Maz. 1:1                                   
Młode Orły Nadnarwianki I Pułtusk – Żbik Nasielsk 1:1

  • Tkaczyk Karol

Makowianka Maków Maz. – Błyskawica Warszawa 0:0                                         
Młode Orły Nadnarwianki I Pułtusk - Wkra Sochocin 3:0

  • Kędzierski Alan
  • Tkaczyk Karol
  • Kędzierski Alan

Błyskawica Warszawa – Żbik Nasielsk 0:2
Makowianka Maków Maz. – Żbik Nasielsk 1:4
Błyskawica Warszawa – Wkra Sochocin 0:1


Tabela grupy A      
1. Żbik Nasielsk
                                              10        8-2
2. Młode Orły Nadnarwianki I Pułtusk   8         9-3
3. Wkra Sochocin                                        4          2-5
4. Błyskawica Warszawa                           2          2-5
5. Makowianka Maków Maz.                      2          2-8

 

Wyniki - Grupa B

Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk  – AP Ciechanów 1:1

  • Gerek                   

AP 11 Legionowo –  Korona Ostrołęka 7:0                     
Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk – Włókniarz Białystok  0:3 

  • Warda          

AP 11 Legionowo – AP Ciechanów 1:1
Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk –  Korona Ostrołęka 1:0
AP Ciechanów - Włókniarz Białystok 6:1                                                                            
Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk –  AP 11 Legionowo 0:6
Włókniarz Białystok – Korona Ostrołęka 1:1                                                
AP Ciechanów – Korona Ostrołęka 4:0
AP 11 Legionowo - Włókniarz Białystok 2:0                                                    

Tabela grupy B

1. AP 11 Legionowo                                 10          16-1
2. AP Ciechanów                                      8           12-3
3. Włókniarz Białystok                               4            5-9
4. Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk  4            2-10
5. Korona Ostrołęka                                 1            1-12


Runda finałowa

Półfinały:

Żbik Nasielsk - AP Ciechanów 1:1 (karne 3:1)
Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - AP 11 Legionowo 0:2

Mecz o 9. miejsce
Makowianka Maków Mazowiecki - Korona Ostrołęka 2:0

Mecz o 7. miejsce
Błyskawica Warszawa - Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk

  • Zdunek Dawid

Mecz o 5. miejsce
Wkra Sochocin - Włókniarz Białystok 0:3

Mecz o 3. miejsce
Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - AP Ciechanów 2:1

  • Kędzierski
  • Nalewajski

Mecz o 1. miejsce
Żbik Nasielsk - AP 11 Legionowo 0:2
 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA U-13

Turniej Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk im. Arkadiusza Malarza pod patronatem  Miasta Pułtusk

1. AP 11 Legionowo
2. Żbik Nasielsk
3.
Młode Orły Nadnarwianki I Pułtusk
4. AP Ciechanów
5. Włókniarz Białystok

6. Wkra Sochocin
7. Błyskawica Warszawa
8.
Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk
9. Makowianka Maków Mazowiecki
10. Korona Ostrołęka

 

Król strzelców:
Jemioła Piotr (AP 11 Legionowo)

Najlepszy bramkarz:
Gostkiewicz Wojciech (Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk)

Najlepszy zawodnik: 
Maliszewski Mateusz (AP Ciechanów)

 

Skład II: Siemek Jan - Kędzierski Alan, Stańkowski Bartosz, Tkaczyk Karol, Staszczyk Julian, Milewski Wiktor, Kaczmarczyk Kacper, Nalewajski Mateusz

Skład I: Gostkiewicz Wojciech - Gerek Benjamin, Leleń Karol, Marciniak Krystian, Kowalski Filip, Warda Jakub, Tarnowski Mateusz, Zdunek Dawid

Trenerzy: Mroziewicz Konrad, Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [144]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Wesprzyj Młode Orły!

 

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 17:00
Wtorek: 8:30 - 16:30
Środa: 9:00 - 17:00
Czwartek: 8:30 - 16:30
Piątek: 8:30 - 16:30

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

21

03-2019

czwartek

22

03-2019

piątek

23

03-2019

sobota

9:45 Zbiórka na wyjazdowy turniej halowy w Wąsewie - Skrzat A (stadion)

24

03-2019

niedziela

25

03-2019

pon.

26

03-2019

wtorek

27

03-2019

środa

Najnowsza galeria

'08 Turniej o Puchar Prezesa SSM Wisła Płock, 10-11.03.2019
Ładowanie...

Losowa galeria

Młode Orły '02 - Victoria Nowe Miasto, 04.10.2014
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1807, wczoraj: 5050
ogółem: 7 200 606

statystyki szczegółowe