UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Przasnysz Biały - Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk 1:7
  • GKS Pokrzywnica - Victoria Nowe Miasto 6:4
  • Football School Płońsk - UKS Sokół Nasielsk 10:2
  •        

Ostatnie spotkanie

MKS Przasnysz BiałyMłode Orły Nadnarwianki Pułtusk
MKS Przasnysz Biały 1:7 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
2018-10-27, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
MKS Przasnysz Biały 1:7 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
GKS Pokrzywnica 6:4 Victoria Nowe Miasto
Football School Płońsk 10:2 UKS Sokół Nasielsk

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-9/U-7. Drugi weekend turniejowy - zapowiedź

  • autor: TB, 2019-03-01 12:46

Jutro oraz pojutrze (2 i 3 marca) w hali Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Pułtusku odbędą się kolejne zawody czwartej edycji Ogólnopolskich Turniejów Halowej Piłki Nożnej Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk im. Arkadiusza Malarza. W sobotę do rywalizacji przystąpią chłopcy z rocznika 2010/11, którzy gościć będą m.in. takie drużyny jak Włókniarz Białystok, Błyskawica Warszawa czy też AP 11 Legionowo. Dzień później na parkiecie zameldują się nasi najmłodsi piłkarze, czyli rocznik 2012/13. Będzie to pewnego rodzaju nowość, gdyż na tym turnieju odejdziemy od naszego klasycznego schematu rozgrywek na rzecz systemu "każdy z każdym". Biorąc pod uwagę to, że zawodnicy obydwóch grup będą chcieli powtórzyć wyczyny swoich poprzedników to szykuje nam się weekend pełen piłkarskich emocji. Zapraszamy wszystkich już jutro (od godz. 9:00) oraz pojutrze (od godz. 10:00). W rozwinięciu newsa znajduję się pełen terminarz spotkań.

U - 9. Żak (rocznik 2010/11)

2 marca 2019 (sobota)

MECZE ELIMINACYJNE

9:00 Młode Orły Nadnarwianki I –  Makowianka Maków Maz.

9:14 Wkra Sochocin – Żbik Nasielsk 

9:28 Młode Orły Nadnarwianki II – AP Ciechanów

9:42 AP 11 Legionowo  – Korona Ostrołęka 

10:00 UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU

10:15 Młode Orły Nadnarwianki I – Błyskawica Warszawa 

10:29 Wkra Sochocin – Makowianka Maków Maz.

10:43 Młode Orły Nadnarwianki II  –  Włókniarz Białystok

10:57 AP 11 Legionowo – AP Ciechanów

11:11 Młode Orły Nadnarwianki I – Żbik Nasielsk 

11:25 Makowianka Maków Maz. - Błyskawica Warszawa

11:39 Młode Orły Nadnarwianki II – Korona Ostrołęka 

11:53 AP Ciechanów – Włókniarz Białystok

12:07 Młode Orły Nadnarwianki I – Wkra Sochocin

12:21 Błyskawica Warszawa – Żbik Nasielsk 

12:35 Młode Orły Nadanrwianki II – AP 11 Legionowo 

12:49 Włókniarz Białystok –  Korona Ostrołęka 

13:02 Makowianka Maków Maz.– Żbik Nasielsk

13:16 Błyskawica Warszawa – Wkra Sochocin 

13:30 AP Ciechanów  –  Korona Ostrołęka 

13:44 AP 11 Legionowo – Włókniarz Białystok 

FAZA PUCHAROWA

półfinały:

13:58 A1 - B2

14:12 A2 - B1

14:26 Mecz o 9. miejsce A5 - B5

14:40 Mecz o 7. miejsce A4 - B4

14:54  Mecz o 5. miejsce A3 - B3

15:08 Mecz o 3. miejsce 

15:22  Mecz o 1. miejsce 

 

15:40 WRĘCZENIE NAGRÓD I ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

U - 7. Skrzat (rocznik 2012/13)

3 marca 2019 (niedziela)

10:00 UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU

10:15 Młode Orły Nadnarwianki I Pułtusk  –  MKS Ciechanów

10:15  Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk    –   Jedynka Wyszków                       

10:30  Akademia Piłkarska Ciechanów – Bug Wyszków 

10:30 Korona Ostrołęka – MŁKS Łomża 

10:45 Młode Orły Nadnarwianki I Pułtusk –   Jedynka Wyszków 

10:45  MKS Ciechanów   -   Bug Wyszków 

11:00  Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk    –  MŁKS Łomża

11:00  Akademia Piłkarska Ciechanów    –   Korona Ostrołęka  

11:15  Młode Orły Nadnarwianki I Pułtusk  –   Bug Wyszków   

11:15  Jedynka Wyszków   –   MŁKS Łomża  

11:30   MKS Ciechanów –   Korona Ostrołęka

11:30   Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk       –   Akademia Piłkarska Ciechanów  

11:45  Młode Orły Nadnarwianki I Pułtusk  -   MŁKS Łomża  

11:45  Bug Wyszków   –   Korona Ostrołęka                                                                 

12:30   Jedynka Wyszków    –    Akademia Piłkarska Ciechanów 

12:30 MKS Ciechanów - Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk

12:45 Młode Orły Nadnarwianki I Pułtusk - Korona Ostrołęka

12:45 MŁKS Łomża - Akademia Piłkarska Ciechanów 

13:00 Bug Wyszków - Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk

13:00 Jedynka Wyszków - MKS Ciechanów

13:15 Młode Orły Nadnarwianki I Pułtusk - Akademia Piłkarska Ciechanów

13:15 Korona Ostrołęka - Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk

13:30 MŁKS Łomża - MKS Ciechanów

13:30 Bug Wyszków - Jedynka Wyszków

13:45 Młode Orły Nadnarwianki I Pułtusk - Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk

13:45 Akademia Piłkarska Ciechanów - MKS Ciechanów

14:00 Korona Ostrołęka - Jedynka Wyszków

14:00 MŁKS Łomzą - Bug Wyszków                                                                                                            

  14:20 WRĘCZENIE NAGRÓD I ZAKOŃCZENIE TURNIEJU


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [113]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Wesprzyj Młode Orły!

 

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 17:00
Wtorek: 8:30 - 16:30
Środa: 9:00 - 17:00
Czwartek: 8:30 - 16:30
Piątek: 8:30 - 16:30

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

21

03-2019

czwartek

22

03-2019

piątek

23

03-2019

sobota

9:45 Zbiórka na wyjazdowy turniej halowy w Wąsewie - Skrzat A (stadion)

24

03-2019

niedziela

25

03-2019

pon.

26

03-2019

wtorek

27

03-2019

środa

Najnowsza galeria

'08 Turniej o Puchar Prezesa SSM Wisła Płock, 10-11.03.2019
Ładowanie...

Losowa galeria

MKS Ciechanów - Młode Orły Nadnarwianki '06, 26.03.2017
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1870, wczoraj: 5050
ogółem: 7 200 669

statystyki szczegółowe