UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orzeł Sypniewo - Kurpik Kadzidło
  • Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - GKS Strzegowo 9:1
  • Ostrovia Ostrów Maz. - Ostrołęcka APN 1:4
  •        

Najbliższe spotkanie

Kurpik KadzidłoMłode Orły Nadnarwianki Pułtusk
Kurpik Kadzidło   Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
2019-05-25, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-13/U-11. Pierwszy turniejowy weekend - zapowiedź

  • autor: TB, 2019-02-22 15:58

Już w najbliższy weekend (23-24.02) rozpocznie się czwarta edycja Ogólnopolskich Turniejów Halowej Piłki Nożnej Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk im. Arkadiusza Malarza. W sobotę zmagania rozpocznie rocznik 2006/07, który gościć będzie m.in. drużyny takie jak Królewscy Płock, Hattrick Białystok czy też Lech Rypin. Dzień później, w niedzielę do rywalizacji przystąpią chłopcy z rocznika 2008/09, którym w walce o końcowy triumf przyjdzie się zmierzyć m.in. z Lechią Tomaszów Mazowiecki, SKS-em Szczytno czy też Akademią Piłkarską Zina. Szykują nam się dwa dni naprawdę zaciętej, sportowej rywalizacji pomiędzy drużynami z różnych zakątków województwa mazowieckiego, podlaskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Wszystkich sympatyków sportowych emocji zapraszamy od godziny 9:00 hali Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Polnej 7 w Pułtusku. W rozwinięciu newsa znajduje się pełen terminarz spotkań.

U - 13. Młodzik (rocznik 2006/07)

23 lutego 2018 (sobota)

MECZE ELIMINACYJNE

9:00 Młode Orły Nadnarwianki I –  ŁKS Łochów II  

9:14 MKS Przasnysz – Świt Warszawa  

9:28 Młode Orły Nadnarwianki II – GKS Świercze  

9:42 Królewscy Płock – ŁKS Łochów I 

10:00 UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU

10:15 Młode Orły Nadnarwianki I – Lech Rypin  

10:29 MKS Przasnysz – ŁKS Łochów II 

10:43 Młode Orły Nadnarwianki II  –  Hattrick Białystok 

10:57 Królewscy Płock – GKS Świercze  

11:11 Młode Orły Nadnarwianki I – Świt Warszawa  

11:25 ŁKS Łochów II  – Lech Rypin  

11:39 Młode Orły Nadnarwianki II – ŁKS Łochów I

11:53 GKS Świercze – Hattrick Białystok 

12:07 Młode Orły Nadnarwianki I – MKS Przasnysz 

12:21 Lech Rypin – Świt Warszawa

12:35 Młode Orły Nadnarwianki II – Królewscy Płock

12:49 Hattrick Białystok.  –  ŁKS Łochów I  

13:02 ŁKS Łochów II – Świt Warszawa 

13:16 Lech Rypin  – MKS Przasnysz

13:30 GKS Świercze –  ŁKS Łochów I 

13:44 Królewscy Płock – Hattrick Białystok    

FAZA PUCHAROWA

półfinały:

13:58 A1 - B2

14:12 A2 - B1

14:26 Mecz o 9. miejsce A5 - B5

14:40 Mecz o 7. miejsce A4 - B4

14:54  Mecz o 5. miejsce A3 - B3

15:08 Mecz o 3. miejsce 

15:22  Mecz o 1. miejsce 

 

15:40 WRĘCZENIE NAGRÓD I ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

 

U - 11. Trampkarz (rocznik 2008/09)

24 lutego 2018 (niedziela)

9:00 Młode Orły Nadnarwianki I –  Makowianka Maków Maz. 

9:14 FDP Ostrów Maz. – Orzeł Warszawa

9:28 Młode Orły Nadnarwianki II – APN Olimp Ciechanów  

9:42 AP Zina – SKS Szczytno 

10:00 UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU

10:15 Młode Orły Nadnarwianki I – PAF Płońsk 

10:29 FDP Ostrów Maz. – Makowianka Maków Maz. 

10:43 Młode Orły Nadnarwianki II  –  Lechia Tomaszów Maz.

10:57 AP Zina – APN Olimp Ciechanów

11:11 Młode Orły Nadnarwianki I – Orzeł Warszawa

11:25 Makowianka Maków Maz. – PAF Płońsk 

11:39 Młode Orły Nadnarwianki II – SKS Szczytno  

11:53 APN Olimp Ciechanów – Lechia Tomaszów Maz. 

12:07 Młode Orły Nadnarwianki I – FDP Ostrów Maz.  

12:21 PAF Płońsk  – Orzeł Warszawa  

12:35 Młode Orły Nadanrwianki II – AP Zina

12:49 Lechia Tomaszów Maz.  –  SKS Szczytno   

13:02 Makowianka Maków Maz. – Orzeł Warszawa  

13:16 PAF Płońsk  – FDP Ostrów Maz.

13:30 APN Olimp Ciechanów  –  SKS Szczytno

13:44 AP Zina – Lechia Tomaszów Maz.         

FAZA PUCHAROWA

półfinały:

13:58 A1 - B2

14:12 A2 - B1

14:26 Mecz o 9. miejsce A5 - B5

14:40 Mecz o 7. miejsce A4 - B4

14:54  Mecz o 5. miejsce A3 - B3

15:08 Mecz o 3. miejsce 

15:22  Mecz o 1. miejsce 

 

15:40 WRĘCZENIE NAGRÓD I ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

                                                


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [164]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Wesprzyj Młode Orły!

 

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 17:00
Wtorek: 8:30 - 16:30
Środa: 8:00 - 16:00
Czwartek: 8:30 - 16:30
Piątek: 8:30 - 16:30

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

24

05-2019

piątek

15:00 Zbiórka na wyjazdowy mecz ligowy z Kurpikiem Kadzidło - Trampkarz A (stadion)

15:30 Zbiórka na wyjazdowy mecz z Mławianką Mława - Orlik A (stadion)

25

05-2019

sobota

14:45 Zbiórka na wyjazdowy mecz ligowy z Bartnikiem Myszyniec - Młodzik A (stadion)

8:00 Zbiórka na domowy turniej ligowy - rocznik 2009 (stadion)

16:00 Zbiórka na domowy turniej ligowy - rocznik 2010 (stadion)

26

05-2019

niedziela

9:00 Zbiórka na domowy mecz ligowy z Drukarzem Warszawa - Junior Młodszy A (stadion)

27

05-2019

pon.

28

05-2019

wtorek

29

05-2019

środa

30

05-2019

czwartek

Najnowsza galeria

Ostrołęcka APN - Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk '06, 22.05.2019
Ładowanie...

Losowa galeria

Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk '04 - Wisła Płock, 01.09.2018
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 2005, wczoraj: 3356
ogółem: 7 485 604

statystyki szczegółowe