UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Przasnysz Biały - Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk 1:7
  • GKS Pokrzywnica - Victoria Nowe Miasto 6:4
  • Football School Płońsk - UKS Sokół Nasielsk 10:2
  •        

Ostatnie spotkanie

MKS Przasnysz BiałyMłode Orły Nadnarwianki Pułtusk
MKS Przasnysz Biały 1:7 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
2018-10-27, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
MKS Przasnysz Biały 1:7 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
GKS Pokrzywnica 6:4 Victoria Nowe Miasto
Football School Płońsk 10:2 UKS Sokół Nasielsk

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

Kolejne reprezentacyjne powołanie dla Jakuba Kisiela!

  • autor: TB, 2019-02-21 14:50

Z radością oraz dumą informujemy, iż Jakub Kisiel, wychowanek Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk po raz kolejny otrzymał powołanie na konsultację selekcyjną reprezentacji Polski do lat 16. Zgrupowanie kadry odbędzie się w dniach 4-8 marca w Grodzisku Wielkopolskim. Warto dodać, iż jest to już trzecie takie wyróżnienie dla tego młodego pułtuszczanina, który swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w pułtuskim klubie. Gratulujemy! 


*fot. r-gol.pl

Powołani:
  • 1. Bartłomiej Kafel (Cracovia)
  • 2. Wiktor Żurawski (Escola Varsovia)
  • 3. Kosma Zawada (Górnik Zabrze)
  • 4. Oskar Osipiuk (Jagiellonia Białystok) 
  • 5. Krzysztof Bąkowski (Lech Poznań)
  • 6. Patryk Gogół (Lech Poznań)
  • 7. Igor Ławrynowicz (Lech Poznań)
  • 8. Jerzy Tomal (Lech Poznań)
  • 9. Jakub Kwiatkowski (Legia Warszawa)
  • 10. Kacper Imiołek (Legia Warszawa)
  • 11. Jakub Bieroński (Podbeskidzie Bielsko Biała)
  • 12. Olaf Korczakowski (Pogoń Szczecin)
  • 13. Jakub Kisiel (Polonia Warszawa)
  • 14. Kacper Trelowski (Raków Częstochowa)
  • 15. Bartosz Baranowicz (Rozwój Katowice)
  • 16. Paweł Koncewicz-Żyłka (ZKS Unia Tarnów)
  • 17. Patryk Warczak (Wisła Kraków)
  • 18. Fabian Mrozek (FC Wrocław Academy)
  • 19. Adrian Bukowski (Zagłębie Lubin)
  • 20. Nico Haiduk (VfL Bochum)
  • 21. Maciej Herod (MSV Duisburg)
  • 22. Jakub Stadnicki (Hammarby)
  • 23. Dominik Wasilewski (Borussia Dortmund)

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [51]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Wesprzyj Młode Orły!

 

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 17:00
Wtorek: 8:30 - 16:30
Środa: 9:00 - 17:00
Czwartek: 8:30 - 16:30
Piątek: 8:30 - 16:30

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

21

03-2019

czwartek

22

03-2019

piątek

23

03-2019

sobota

9:45 Zbiórka na wyjazdowy turniej halowy w Wąsewie - Skrzat A (stadion)

24

03-2019

niedziela

25

03-2019

pon.

26

03-2019

wtorek

27

03-2019

środa

Najnowsza galeria

'08 Turniej o Puchar Prezesa SSM Wisła Płock, 10-11.03.2019
Ładowanie...

Losowa galeria

APN Ostrołęka '03 - Młode Orły Nadnarwianki '02, 05.03.2017
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1710, wczoraj: 5050
ogółem: 7 200 509

statystyki szczegółowe