UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Przasnysz Biały - Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk 1:7
  • GKS Pokrzywnica - Victoria Nowe Miasto 6:4
  • Football School Płońsk - UKS Sokół Nasielsk 10:2
  •        

Ostatnie spotkanie

MKS Przasnysz BiałyMłode Orły Nadnarwianki Pułtusk
MKS Przasnysz Biały 1:7 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
2018-10-27, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
MKS Przasnysz Biały 1:7 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
GKS Pokrzywnica 6:4 Victoria Nowe Miasto
Football School Płońsk 10:2 UKS Sokół Nasielsk

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-13. Pułtuszczanie triumfują w turnieju inauguracyjnym

  • autor: TB, 2019-02-23 16:33

W sobotę (23.02)  w hali Szkoły Podstawowej nr 2 odbyły się zawody inaugurujące czwartą edycję Ogólnopolskich Turniejów Halowej Piłki Nożnej Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk im. Arkadiusza Malarza pod patronatem Miasta Pułtusk. Jako pierwsi do sportowej rywalizacji przystąpili chłopcy z roczników 2006/07. Pierwszy zespół pułtuszczan fazę grupową przeszedł jak burza. Nasi chłopcy zameldowali się w półfinale notując 3 zwycięstwa oraz remis, nie tracąc przy tym żadnej bramki. W półfinale oraz finale o tym, kto zwycięży musiały decydować rzuty karne, lecz w obu tych przypadkach to podopieczni trenera Michała Sępławskiego wspierani przez liczną grupę kibiców schodzili z boiska jako wygrani. Ponadto, królem strzelców imprezy został Mateusz Kaźmierczak. Zwycięzcom gratulujemy, lecz chcemy również podziękować wszystkim osobom, które wspierają organizację pułtuskich turniejów. Zapraszamy także na jutrzejsze zawody, w których wystąpią zawodnicy z rocznika 2008/09.

Galeria zdjęć


-06-turniej-mlodych-orlow-nadnarwianki-pultusk-im-arkadiusza-malarza-23-02-2019-6783394.jpg -06-turniej-mlodych-orlow-nadnarwianki-pultusk-im-arkadiusza-malarza-23-02-2019-6783395.jpg -06-turniej-mlodych-orlow-nadnarwianki-pultusk-im-arkadiusza-malarza-23-02-2019-6783396.jpg

Runda eliminacyjna

Wyniki - Grupa A

Młode Orły Nadnarwianki I Pułtusk – ŁKS Łochów II 0-0
MKS Przasnysz - Świt Warszawa 3 - 1
Młode Orły Nadnarwianki I Pułtusk – Lech Rypin 4-0

  • Kaźmierczak 
  • Kaźmierczak
  • Żołnierzak
  • Gorczyński

MKS Przasnysz – ŁKS Łochów II  1-0                                     
Młode Orły Nadnarwianki I Pułtusk – Świt Warszawa 5-0 

  • Kaźmierczak
  • Kaźmierczak
  • Kornacki
  • Towarek
  • Gorczyński                                

ŁKS Łochów II – Lech Rypin 0-2                                            
Młode Orły Nadnarwianki I Pułtusk - MKS Przasnysz 2-0

  • Kornacki
  • Kaźmierczak

Lech Rypin – Świt Warszawa 2-1
ŁKS Łochów II – Świt Warszawa 3-1
Lech Rypin – MKS Przasnysz 2-2


Tabela grupy A      
1.
Młode Orły Nadnarwianki I Pułtusk     10        11-0
2. MKS Przasnysz                                         7          
6-4
3. Lech Rypin                                                7          6-7
4. ŁKS II Łochów                                         4          3-4
5. Świt Warszawa                                        0         3-13

 

Wyniki - Grupa B

Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk  – GKS Świercze 0-1                      
Królewscy Płock –  ŁKS Łochów I 6-0                      
Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk – Hattrick Białystok 0-1              
Królewscy Płock – GKS Świercze 3-3
Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk –  ŁKS Łochów I 8-2

  • Dyga 
  • Dyga
  • Juras
  • Juras
  • Juras
  • Dyga
  • Dyga
  • Dyga

GKS Świercze – Hattrick Białystok 3-1                                                                             
Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk –  Królewscy Płock 0:4
Hattrick Białystok – ŁKS Łochów I 2-0                                                    
GKS Świercze – ŁKS Łochów I   6-0
Królewscy Płock – Hattrick Białystok  3-1           

                                          

Tabela grupy B

1. Królewscy Płock                                     10          16-4
2. GKS Świercze                                        10          13-4
3. Hattrick Białystok                                    6            5-6

4. Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk   3          8-8
5. ŁKS II Łochów                                        0         2-22


Runda finałowa

Półfinały:

MKS Przasnysz - Królewscy Płock 1:0

Młode Orły Nadnarwianki I Pułtusk - GKS Świercze 1:1 k. 3-1

  • Kaźmierczak

Mecz o 9. miejsce
Świt Warszawa - ŁKS I Łochów 4:0

Mecz o 7. miejsce
ŁKS II Łochów - Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk 3-2

  • Bojar
  • Bobowski

Mecz o 5. miejsce
Lech Rypin - Hattrick Białystok 1-3

Mecz o 3. miejsce

GKS Świercze - Królewscy Płock 0-2

Mecz o 1. miejsce
MKS Przasnysz - Młode Orły Nadnarwianki I Pułtusk 1-1 k. 3-4

  • Towarek

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA U-13

Turniej Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk im. Arkadiusza Malarza pod patronatem  Miasta Pułtusk

1. Młode Orły Nadnarwianki I Pułtusk
2. MKS Przasnysz
3. Królewscy Płock
4. GKS Świercze
5. 
Hattrick Białystok
6. Lech Rypin
7. ŁKS II Łochów
8. Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk
9. Świt Warszawa
10. ŁKS II Łochów

 

Król strzelców:
Mateusz Kaźmierczak (Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk)

Najlepszy bramkarz:
Kacper Szymański(MKS Przasnysz)

Najlepszy zawodnik: 
Filip Pełka (Królewscy Płock)

Skład I: Tusiński Mateusz, Mieszkowski Michał, Kornacki Michał, Kaźmierczak Mateusz, Towarek Maciej, Komendarski Sebastian, Jarosik Bartłomiej, Żołnierzak Mateusz, Gorczyński Oliwier

Skład II: Pietrzykowski Bartosz, Malik Łukasz, Bobowski Tomasz, Dyga Stanisław, Kosiński Miłosz, Śliwa Jakub, Bojar Jakub, Gawroński Damian, Górniak Norbert, Juras Jakub

Trenerzy: Sępławski Michał, Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [186]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Wesprzyj Młode Orły!

 

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 17:00
Wtorek: 8:30 - 16:30
Środa: 9:00 - 17:00
Czwartek: 8:30 - 16:30
Piątek: 8:30 - 16:30

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

21

03-2019

czwartek

22

03-2019

piątek

23

03-2019

sobota

9:45 Zbiórka na wyjazdowy turniej halowy w Wąsewie - Skrzat A (stadion)

24

03-2019

niedziela

25

03-2019

pon.

26

03-2019

wtorek

27

03-2019

środa

Najnowsza galeria

'08 Turniej o Puchar Prezesa SSM Wisła Płock, 10-11.03.2019
Ładowanie...

Losowa galeria

Młode Orły '02 - Victoria Nowe Miasto, 04.10.2014
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1784, wczoraj: 5050
ogółem: 7 200 583

statystyki szczegółowe