UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - MKS Przasnysz Biały
  • Victoria Nowe Miasto - GKS Pokrzywnica 4:13
  • UKS Sokół Nasielsk - Football School Płońsk 4:5
  •        

Ostatnie spotkanie

MKS Mławianka MławaMłode Orły Nadnarwianki Pułtusk
MKS Mławianka Mława 5:5 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
2019-05-24, 17:30:00
     

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-13. Bezkonkurencyjni w Nowym Mieście

  • autor: TB, 2019-01-14 11:41

W sobotę (12.01) zespół młodzików Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2006/07) udał się Nowego Miasta by wziąć udział turnieju halowym organizowanym przez miejscową Victorię. Oprócz dwóch drużyn utworzonych przez podopiecznych trenera Michała Sępławskiego do rozgrywek przystąpiły jeszcze cztery ekipy. Pierwszy zespół pułtuszczan nie dał szans rywalom i zakończył rywalizację notując komplet punktów.
Warto dodać, iż był to turniej przewidziany dla zawodników z rocznika 2005, czyli o rok lub dwa lata starszych od naszych chłopców. Gratulacje dla zawodników, trenera oraz rodziców, którzy dzielnie dopingowali swoje pociechy. 

Młode Orły Nadnarwianki I Pułtusk - FS Płońsk 4:1
2 - Kaźmierczak   1 - Komendarski, Żołnierzak

Młode Orły Nadnarwianki I Pułtusk - Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk 5:1
2 - Sępławski, Kaźmierczak  1 - Żołnierzak                         1 - Gawroński

Młode Orły Nadnarwianki I Pułtusk - GKS Gumino 2:0
1 - Gorczyński, Kaźmierczak

Młode Orły Nadnarwianki I Pułtusk - Victoria I Nowe Miasto 2:1
2 - Komendarski 

Młode Orły Nadnarwianki I Pułtusk - Victoria II Nowe Miasto 8:0
3 - Kaźmierczak, Sępławski   2- Gorczyński

Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk - Victoria I Nowe Miasto 1:3
1 - Bobowski

Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk - FS Płońsk 1:0
1 - Jarosik

Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk - Victoria II Nowe Miasto 0:2

Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk - GKS Gumino 0:2
 

Skład I: Górniak Norbert, Kaźmierczak Mateusz, Sępławski Kacper, Mieszkowski Michał, Gorczyński Oliwier, Żołnierzak Mateusz, Komendarski Sebastian

Skład II: Tusiński Mateusz, Malik Łukasz, Śliwa Marcin, Bobowski Tomasz, Gawroński Damian, Jarosik Bartłomiej, Dyga Stanisław

Trenerzy: Michał Sępławski, Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [143]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Wesprzyj Młode Orły!

 

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 16:00
Wtorek: 8:30- 16:30
Środa: 9:00 - 17:00
Czwartek: 8:30- 16:30
Piątek: 8:30-16:30

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

21

08-2019

środa

22

08-2019

czwartek

23

08-2019

piątek

24

08-2019

sobota

25

08-2019

niedziela

26

08-2019

pon.

27

08-2019

wtorek

Najnowsza galeria

Młode Orły Nadnarwianki '06 - FDA Wieliszew, 17.08.2019
Ładowanie...

Losowa galeria

Turniej dla rocznika 2005 Łochów 09.02.2014
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 267, wczoraj: 3774
ogółem: 7 927 848

statystyki szczegółowe