Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-11. Zwycięski początek roku

• autor: TB, 2019-01-08 09:25

W niedzielę (06.01) zespół orlików Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2008/09) udał się do Warszawy, by rozegrać kolejny mecz towarzyski w ramach rozgrywek zimowej Talent Ligi. Tym razem przeciwnikiem pułtuszczan była Józefovia Józefów. Podopieczni trenera Rafała Krzyżewskiego już od pierwszych minut chcieli pokazać rywalom, że interesują ich wyłącznie trzy punkty. Konstruowali oni szybkie ataki, za pomocą zaledwie kilku podań szybko udawało im się przedostawać w pole karne przeciwników i wykańczać wypracowane okazje. Dobrze założony wysoki pressing sprawiał, że rówieśnicy z Józefowa mieli problem z rozegraniem akcji i ograniczali się do sporadycznych ataków. Nasi chłopcy natomiast kontynuowali swoją dobrą grę i z łatwością zdobywali kolejne bramki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wysoką wygraną pułtuszczan, cały zespół zaprezentował się bardzo dobrze i zdecydowanie zasłużył na to zwycięstwo.

JÓZEFOVIA JÓZEFÓW - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK

- 11

(0-5)

Czas gry: 2 x 30 min.

Bramki:

Młode Orły:
8' Pik
10' Pik (as. Krzyżewski)
14' Sonnenberg (as. Lesiński)
16' Dobrowolski
28' Seroka (as. Pik)
33' Pik
35' Osiecki
36' Osiecki
39' Gierak (as. Krawczyk)
57' Gierak (as. Pik)
59' Gierak (as. Pik)

Józefovia: 46’

Skład: Kamiński Gabriel – Osiecki Szymon, Lesiński Błażej, Filipiak Bartosz – Seroka Miłosz - Pik Igor, Krzyżewski Jakub
Zagrali również: Krawczyk Krystian, Górski Aleksander, Gorczyński Filip, Dobrowolski Aleksander, Gierak Bartłomiej, Sonnenberg Bartosz, Niesiobędzki Daniel

Trenerzy: Krzyżewski Rafał,  Miłoński Mateusz, Tkaczyk Mirosław