UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Przasnysz Biały - Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk 1:7
  • GKS Pokrzywnica - Victoria Nowe Miasto 6:4
  • Football School Płońsk - UKS Sokół Nasielsk 10:2
  •        

Ostatnie spotkanie

MKS Przasnysz BiałyMłode Orły Nadnarwianki Pułtusk
MKS Przasnysz Biały 1:7 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
2018-10-27, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
MKS Przasnysz Biały 1:7 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
GKS Pokrzywnica 6:4 Victoria Nowe Miasto
Football School Płońsk 10:2 UKS Sokół Nasielsk

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

Tak trzymać - grudzień

  • autor: TB, 2019-01-11 13:36

Prezentujemy podsumowanie grudniowej frekwencji treningowej. W ostatnim miesiącu ubiegłego roku najwyższym procentowym współczynnikiem obecności może pochwalić się grupa Młodzik A, a wynosi on aż 95%. W tej samej grupie znalazło się również najwięcej osób bez opuszczonego ani jednego treningu (12). Podsumowując, w grudniu zajęć nie opuściło aż 96 osób. Gratulujemy niżej wymienionym zawodnikom oraz zawodniczkom! 

12 - Młodzik A:  Bobowski Tomasz, Bojar Jakub, Dyga Stanisław, Gawroński Damian, Gorczyński Oliwier, Jarosik Bartłomiej, Kaźmierczak Mateusz, Komendarski Sebastian, Malik Łukasz, Śliwa Marcin, Towarek Maciej, Żołnierzak Mateusz

10 - Młodzik C: Andruchewicz Jakub, Jakubowski Jakub, Kozłowski Karol, Król Dawid, Kurpiewski Tomasz, Obidziński Michał, Pankratiew Dominik, Pogroszewski Adrian, Skrzecz Karol, Ślazyk Jakub

9 - Orlik A: Dobrowolski Aleksander, Filipiak Bartosz, Gorczyński Filip, Kamiński Gabriel, Niesiobędzki Daniel, Osiecki Szymon, Seroka Miłosz, Sonnenberg Bartosz, Tontarski Dawid

8 – Orlik C: Dworznikowski Maksym, Lesiński Konrad, Niewiadomski Bartosz, Obłuski Mateusz, Pawłowski Stanisław, Rzeczkowski Filip, Wroniak Aleksandra, Zielony Tibor 

7 - Młodzik B: Drzewiecki Michał, Górecki Jakub, Krawczyk Jakub, Łubiński Jakub, Sobieraj Dawid, Warakomski Bartosz, Wiśniewski Jakub

7 - Żak A: Gostkiewicz Wojciech, Kaczmarczyk Kacper, Nalewajski Mateusz, Staszczyk Julian, Tarnowski Mateusz,  Tkaczyk Karol, Warda Jakub

6 -  Żak B: Chojecki KubaJaszczułt Nikodem, Kuczyński Jakub, Olkowski Oliwier, Piecychna Oskar, Piekarski Piotr 

6 -  Żak C: Chrzanowski Wiktor, Komendarski Olivier, Marciniak Szymon, Marciniak Krystian, Mądry Adam, Mądry Patryk

5 – Orlik B: Janczak Mateusz, Kordowski Jakub, Mróz Mateusz, Wielechowski Jan, Zajączkowski Filip

5 - Skrzat B: Damijan Krzysztof, Jaszczułt Leon, Lubiński Jakub, Niewiadomski Antoni, Sklepiński Bartosz

4 – Junior Młodszy A: Gerek Daniel, Mądrala Dawid, Tkaczyk Jarosław, Wroniak Dawid

4 - Trampkarz A: Burawski Kamil, Chimkowski Kacper, Jaskulski Krystian, Makowski Mateusz

4 - Orlik D:  Cendrowski Aleksander, Miecznikowski Łukasz, Tąbecki Kacper, Warda Tomasz

4 -  Żak D: Cejnóg Hubert, Dyga Adrian, Roze Igor, Zaręba Jan

4 - Skrzat A: Aleksandrowski Jakub, Leleń Antoni, Piątkowski Marcel, Pieszczyk Olaf 

1 – Dziewczęta: Niesłuchowska Wiktoria

0 - Trampkarz B


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [135]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 17:00
Wtorek: 8:30 - 16:30
Środa: 9:00 - 17:00
Czwartek: 8:30 - 16:30
Piątek: 8:30 - 16:30

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

22

02-2019

piątek

23

02-2019

sobota

24

02-2019

niedziela

25

02-2019

pon.

26

02-2019

wtorek

27

02-2019

środa

28

02-2019

czwartek

Najnowsza galeria

XI Pułtuska Gala Sportu, 21.02.2019
Ładowanie...

Losowa galeria

Zakończenie sezonu 2012/13 cz.1
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 5124, wczoraj: 5853
ogółem: 7 045 419

statystyki szczegółowe