UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Przasnysz Biały - Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk 1:7
  • GKS Pokrzywnica - Victoria Nowe Miasto 6:4
  • Football School Płońsk - UKS Sokół Nasielsk 10:2
  •        

Ostatnie spotkanie

MKS Przasnysz BiałyMłode Orły Nadnarwianki Pułtusk
MKS Przasnysz Biały 1:7 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
2018-10-27, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
MKS Przasnysz Biały 1:7 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
GKS Pokrzywnica 6:4 Victoria Nowe Miasto
Football School Płońsk 10:2 UKS Sokół Nasielsk

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-10. Puchar powędrował do Barcelony

  • autor: TB, 2018-12-20 08:54

We wtorek (18.12) w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej odbył się kolejny turniej Świątecznej Ligi Mistrzów. Tym razem do tej piłkarskiej rywalizacji przystąpili zawodnicy z grup Orlik C oraz Orlik D. 6 startujących zespołów zostało podzielonych na dwie grupy. W grupie A najlepsza okazała się Barcelona, natomiast grupę B zwyciężył Manchester United i to te dwa kluby spotkały się w wielkim finale. Tam minimalnie lepsi okazali się Katalończycy i to do nich powędrowały złote medale oraz puchar za zwycięstwo.

Galeria zdjęć


nowa-galeria-6777754.jpg nowa-galeria-6777755.jpg nowa-galeria-6777756.jpg

ZESPOŁY

Juventus: Świderski Gabriel, Bulkowska Kalina, Gogolewski Szymon, Dworecki Dawid, Bloch Igor

Atletico Madryt: Eliasiak Grzegorz, Kwiatkowski Jakub, Wroniak Dominik, Brzózka Mikołaj, Miecznikowski Łukasz

FC Barcelona: Wiśniewski Damian, Lesiński Konrad, Obłuski Mateusz, Tąpkowski Karol, Tąbecki Kacper, Kaczmarski Patryk

Real Madryt: Dworznikowski Maksym, Modzelewski Hubert, Cendrowski Aleksander, Lesiński Jakub, 

Bayern Monachium: Nowicki Filip, Masłowski Paweł, Wroniak Aleksandra, Piątkowski Marcel, Warda Tomasz

Manchester United: Zawieska Jakub, Pawłowski Stanisław, Rzeczkowski Filip, Magnuszewski Adrian, Czubkowski Jan, Dłutowski Rafał

WYNIKI

Grupa A
Juventus - Atletico Madryt 0:1
FC Barcelona - Juventus 0:1
Atletico Madryt - FC Barcelona 0:1
Juventus - Atletico Madryt 0:1
FC Barcelona - Juventus 4:0
Atletico Madryt - Juventus 0:0

1. FC Barcelona      7     5-1
2. Atletico Madryt   7     2-1
3. Juventus           3      1-6

Grupa B
Bayern Monachium - Real Madryt 1:2
Bayern Monachium - Manchester United 0:3
Real Madryt - Manchester United 0:0
Real Madryt - Bayern Monachium 0:1
Manchester United - Bayern Monachium 2:0
Manchester United - Real Madryt 4:0

1. Manchester United       10     9-0
2. Real Madryt                 4      2-6
3. Bayern Monachium       3      2-7

 

Mecz o 5. miejsce
Juventus - Bayern Monachium 1-0

Mecz o 3. miejsce
Atletico - Real Madryt 0:0 (k. 2:3)

Mecz o 1. miejsce
Barcelona - Manchester United 1:0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

U-11. ŚWIĄTECZNA LIGA MISTRZÓW 2018

1. FC Barcelona
2. Manchester United
3. Real Madryt
4. Atletico Madryt
5. Juventus
6. Bayern Monachium

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [175]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Wesprzyj Młode Orły!

 

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 17:00
Wtorek: 8:30 - 16:30
Środa: 9:00 - 17:00
Czwartek: 8:30 - 16:30
Piątek: 8:30 - 16:30

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

21

03-2019

czwartek

22

03-2019

piątek

23

03-2019

sobota

9:45 Zbiórka na wyjazdowy turniej halowy w Wąsewie - Skrzat A (stadion)

24

03-2019

niedziela

25

03-2019

pon.

26

03-2019

wtorek

27

03-2019

środa

Najnowsza galeria

'08 Turniej o Puchar Prezesa SSM Wisła Płock, 10-11.03.2019
Ładowanie...

Losowa galeria

APN Ostrołęka '03 - Młode Orły Nadnarwianki '02, 05.03.2017
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1688, wczoraj: 5050
ogółem: 7 200 487

statystyki szczegółowe