UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Przasnysz Biały - Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk 1:7
  • GKS Pokrzywnica - Victoria Nowe Miasto 6:4
  • Football School Płońsk - UKS Sokół Nasielsk 10:2
  •        

Ostatnie spotkanie

MKS Przasnysz BiałyMłode Orły Nadnarwianki Pułtusk
MKS Przasnysz Biały 1:7 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
2018-10-27, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
MKS Przasnysz Biały 1:7 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
GKS Pokrzywnica 6:4 Victoria Nowe Miasto
Football School Płońsk 10:2 UKS Sokół Nasielsk

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-13-17. Triumf Borussi Dortmund

  • autor: TB, 2018-12-19 10:33

W poniedziałek (17.12) rozpoczęła się czwarta edycja Świątecznej Ligi Mistrzów organizowanej dla zawodników oraz zawodniczek Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk. Pierwszego dnia rozgrywek, w hali Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 spotkali się zawodnicy z grup Junior Młodszy A, Trampkarz A/B oraz Młodzik A. Po wielu zaciętych meczach, w których nie brakowało emocji, w finale spotkały się ekipy Borussii Dortmund oraz Paris Saint Germain. Tam minimalnie lepsi okazali się gracze niemieckiej drużyny i to oni mogli cieszyć się z ostatecznego triumfu. Brązowe medale powędrowały natomiast do piłkarzy francuskiego Olympique Lyon, który w meczu o 3. miejsce uporali się z Benficą Lizbona. 

Galeria zdjęć


nowa-galeria-6777675.jpg nowa-galeria-6777676.jpg nowa-galeria-6777677.jpg

ZESPOŁY

FC Barcelona: Sokołowski Hubert, Łebkowski Krystian, Żołnierzak Mateusz, Stanisz Adrian

Bayern Monachium: Kobyliński Bartłomiej, Piecychna Sebastian, Grzywacz Tomasz, Tusiński Mateusz, Bojar Jakub

Borussia Dortmund: Osiewicz Patryk, Wielechowski Patryk, Osiewicz Gabriel, Sadziak Dawid, Rakowski Mikołaj 

Chelsea Londyn: Dądera Kamil, Cebula Maciej, Jaskulski Krystian, Jarosik Bartłomiej, Bobowski Tomasz

Olympique Lyon: Gerek Daniel, Chimkowski Kacper, Burawski Jakub, Gorczyński Oliwier, Malik Łukasz

Paris Saint Germain: Stępniewski Mateusz, Kalinowski Aleksander, Makowski Mateusz, Pietrzykowski Bartosz, Parzychowski Sebastian

Arsenal Londyn: Tkaczyk Jarosław, Mądrala Dawid, Oleksa Mateusz, Mieszkowski Michał, Juras Jakub

Liverpool: Głodowski Dawid, Ausfeld Kamil, Ulatowski Mateusz, Kaźmierczak Mateusz, Śliwa Marcin

Nadnarwianka Pułtusk: Wielechowski Igor, Nalewajk Adrian, Pawlak Igor, Komendarski Sebastian, Gawroński Damian

Benfica Lizbona: Wroniak Dawid, Rydzewski Jakub, Stanisz Wiktor, Towarek Maciej, Ulatowski Jakub

WYNIKI

Grupa A
FC Barcelona - Bayern Monachium 1:4
Olympique Lyon - Borussia Dortmund 1:1
FC Barcelona - Chelsea Londyn 3:0
Bayern Monachium - Olympique Lyon 0:3
Borussia Dortmund - Chelsea Londyn 6:1
Chelsea Londyn - Olympique Lyon 1:5
Borussia Dortmund - FC Barcelona 5:2
Olympique Lyon - FC Barcelona 3:3
Chelsea Londyn - Bayern Monachium 1:2

1. Borussia Dortmund     8     12-4
2. Olympique Lyon         8     12-5
3. Bayern Monachium     7      6-5
4. FC Barcelona              4     9-12
5. Chelsea Londyn          0     3-16

Grupa B
Paris Saint Germain - Arsenal Londyn 0:0
Benfica Lizbona - Liverpool 1:1
Paris Saint Germain - Nadnarwianka Pułtusk 4:1
Arsenal Londyn - Liverpool 0:2
Arsenal Londyn - Benfica Lizbona 0:2
Liverpool - Nadnarwianka Pułtusk 2:2
Nadnarwianka Pułtusk - Benfica Lizbona 0:1
Liverpool - Paris Saint Germain 1:3
Benfica Lizbona - Paris Saint Germain 1:2
Nadnarwianka Pułtusk - Arsenal Londyn 0:1

1. Paris Saint Germain       10     9-3
2. Benfica Lizbona             7       5-3
3. Liverpool                      5       6-6
4. Arsenal Londyn             4       1-4

5. Nadnarwianka Pułtusk    1       2-8


Mecz o 9. miejsce
Chelsea Londyn - Nadnarwianka Pułtusk 0:1

Mecz o 7. miejsce
FC Barcelona - Arsenal Londyn 1:3

Mecz o 5. miejsce
Bayern Monachium - Liverpool 2:2 (3:2 k)

Mecz o 3. miejsce
Olympique Lyon - Benfica Lizbona 7:1

Mecz o 1. miejsce
Borussia Dortmund - Paris Saint Germain 1:0


KLASYFIKACJA KOŃCOWA

U-17. ŚWIĄTECZNA LIGA MISTRZÓW 2018

1. Borussia Dortmund
2. Paris Saint Germain
3. Olympique Lyon
4. Benfica Lizbona
5. Bayern Monachium
6. Liverpool
7. Arsenal Londyn
8. FC Barcelona
9. Nadnarwianka Pułtusk
10. Chelsea Londyn

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [147]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 17:00
Wtorek: 8:30 - 16:30
Środa: 9:00 - 17:00
Czwartek: 8:30 - 16:30
Piątek: 8:30 - 16:30

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

16

01-2019

środa

17

01-2019

czwartek

18

01-2019

piątek

19

01-2019

sobota

20

01-2019

niedziela

21

01-2019

pon.

22

01-2019

wtorek

Najnowsza galeria

Talent Warszawa - Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk '02, 12.01.2019
Ładowanie...

Losowa galeria

Piąty dzień obozu, Stręgielek 13.08.2015
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 830, wczoraj: 6348
ogółem: 6 770 791

statystyki szczegółowe