UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - MKS Przasnysz Biały
  • Victoria Nowe Miasto - GKS Pokrzywnica 4:13
  • UKS Sokół Nasielsk - Football School Płońsk 4:5
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

Tak trzymać - listopad

  • autor: TB, 2018-12-27 09:56

Przedstawiamy podsumowanie listopadowej frekwencji treningowej. W minionym miesiącu najwyższy współczynnik obecności uzyskała grupa Młodzik A i jest to aż 94%. Jednak najwięcej osób, które nie opuściło ani jednej jednostki treningowej znalazło się w grupie Żak A, a było ich aż 9. Ponadto, ogólnie w tym miesiącu stuprocentową frekwencją może pochwalić się 77 osób. Gratulujemy niżej wymienionym zawodniczkom oraz zawodnikom! 

9 - Żak A: Kaczmarczyk Kacper, Kędzierski Alan, Kowalski Filip, Nalewajski Mateusz, Stańkowski Bartosz, Warda Jakub, Zdunek Dawid

8 - Młodzik A:  Bojar Jakub, Gawroński Damian, Jarosik Bartłomiej, Kaźmierczak Mateusz, Komendarski Sebastian, Kornacki Michał, Śliwa Marcin, Towarek Maciej

8 - Młodzik C: Andruchewicz Jakub, Jakubowski Jakub, Król Dawid, Mroziewicz Mateusz, Obidziński Michał, Pankratiew Dominik, Pogroszewski Adrian, Skrzecz Karol

7 - Młodzik B: Biernacki Rafał, Duszczyk Piotr, Krawczyk Jakub, Mielczarczyk Adrian, Piotrowski Jakub, Skoczylas Bartłomiej, Warakomski Bartosz

6 - Orlik D:  Cendrowski Aleksander, Kaczmarski Patryk, Leleń Dawid, Magnuszewski Adrian, Miecznikowski Łukasz, Ostrowski Filip

5 - Trampkarz A: Burawski Kamil, Chimkowski Kacper, Kornacki Bartłomiej, Makowski Mateusz, Śliwa Jakub

5 - Skrzat A: Aleksandrowski Jakub, Łatyfowicz Aleksander, Pieszczyk Olaf, Wygryz Damian, Zwaliński Bartosz

4 – Orlik A: Dobrowolski Aleksander, Gorczyński Filip, Osiecki Szymon, Seroka Miłosz

4 - Orlik C: Jasiński Karol, Lesiński Jakub, Pawłowski Stanisław, Wroniak Dominik

4 -  Żak B: Kuczyński Jakub, Wiśniewski Filip, Mieszkowski Jakub, Olkowski Oliwier

4 -  Żak C: Chrzanowski Wiktor, Marciniak Szymon, Mądry Adam, Mądry Patryk

3 – Orlik B: Apaliński Jakub, Kordowski Jakub, Mróz Mateusz

2 – Junior Młodszy A: Łebkowski Krystian, Tkaczyk Jarosław

2 -  Żak D: Cejnóg Hubert, Żmudziak Oskar

1 – Dziewczęta: Fijałkowska Oliwia

1 - Trampkarz B: Rakowski Mikołaj

1 - Skrzat B: Ignatowicz Julian


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [203]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Wesprzyj Młode Orły!

 

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 17:00
Wtorek: nieczynne
Środa: 9:00 - 17:00
Czwartek: 8:30 - 16:30
Piątek: 8:30 - 16:30

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

20

06-2019

czwartek

21

06-2019

piątek

22

06-2019

sobota

23

06-2019

niedziela

24

06-2019

pon.

25

06-2019

wtorek

26

06-2019

środa

Najnowsza galeria

Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk '04 - APN Ostrołęka, 01.06.2019
Ładowanie...

Losowa galeria

Ciechanów Mikołajki Cup III '02, 12.12.2015
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 2804, wczoraj: 3618
ogółem: 7 593 414

statystyki szczegółowe