MKS Przasnysz Biały 1:7 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk

GKS Pokrzywnica 6:4 Victoria Nowe Miasto
Football School Płońsk 10:2 UKS Sokół Nasielsk

Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-11. Pokaz strzeleckich umiejętności w meczu z Unią

• autor: TB, 2018-12-10 09:29

W niedzielę (09.12) zespół orlików Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk (rocznik 2008/09) udał się do Warszawy, by rozegrać kolejny mecz w ramach rozgrywek zimowej Talent Ligi, tym razem przeciwnikiem była stołeczna Unia. Nasi chłopcy od pierwszych minut ruszyli na swoich rywali z wysokim pressingiem, co szybko przyniosło skutek, gdyż objęli oni prowadzenie już w 2. minucie. Nie zaspokoiło to apetytów młodych pułtuszczan, którzy w dalszym ciągu starali się zaskakiwać oponentów ciekawymi akcjami zespołowymi. Wychodziło im to bardzo dobrze, byli skuteczni w ofensywie oraz skupieni w defensywie, dzięki czemu do przerwy udało im się strzelić sześć bramek, nie tracąc przy tym żadnej. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, podopieczni trenera Rafała Krzyżewskiego wciąż atakowali i kompletowali kolejne trafienia. Świetnie spisali się zarówno gracze podstawowi jak i zmiennicy, co przełożyło się na zdecydowane, wysokie zwycięstwo pułtuszczan.

UNIA WARSZAWA - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK

- 15

(0-6)

Czas gry: 2 x 30 min.

Bramki:

Młode Orły:
2' Pik (as. Krzyżewski)
13' Seroka (as. Pik)
19' Dobrowolski (as. Osiecki)
22' Pik
26' Dobrowolski (as. Filipiak)
28' Dobrowolski (as. Krzyżewski)
31' Krzyżewski (as. Krawczyk)
34' Gorczyński (as. Osiecki)
37' Krawczyk
46' Gorczyński
51' Krzyżewski
52' Gorczyński
57' Dobrowolski (as. Seroka)