UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Przasnysz Biały - Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk 1:7
  • GKS Pokrzywnica - Victoria Nowe Miasto 6:4
  • Football School Płońsk - UKS Sokół Nasielsk 10:2
  •        

Ostatnie spotkanie

MKS Przasnysz BiałyMłode Orły Nadnarwianki Pułtusk
MKS Przasnysz Biały 1:7 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
2018-10-27, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
MKS Przasnysz Biały 1:7 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
GKS Pokrzywnica 6:4 Victoria Nowe Miasto
Football School Płońsk 10:2 UKS Sokół Nasielsk

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

Tak trzymać - październik

  • autor: TB, 2018-11-07 10:35

Przedstawiamy podsumowanie październikowej frekwencji treningowej. W minionym miesiącu największym procentowym współczynnikiem obecności może pochwalić się grupa Żak A (91%). Niedaleko za nimi, również z dobrym wynikiem uplasowały się grupy Młodzik A (90%) oraz Orlik A (88%). Najwięcej zawodników bez stuprocentową frekwencją uzbierało się w grupie Młodzik B, bo aż 12, a patrząc przez pryzmat całego Klubu zajęć nie opuściło 70 osób. Gratulujemy niżej wymienionym osobom!

Fot. Statuetki i medale wręczone za najwyższą frekwencję w 2016 roku.

10 - Młodzik B: Drzewiecki Michał, Duszczyk Piotr, Górecki Jakub, Kosiński Miłosz, Krawczyk Jakub, Mielczarczyk Adrian, Mroziewicz Mateusz, Skoczylas Bartłomiej, Warakomski Bartosz, Wiśniewski Jakub

7 – Orlik A: Dobrowolski Aleksander, Gorczyński Filip, Krawczyk Krystian, Lesiński Błażej, Niesiobędzki Daniel, Osiecki Szymon, Seroka Miłosz

6 – Dziewczęta: Boligłowa Aleksandra, Fijałkowska Oliwia, Jędrzejewska Anastazja, Kamińska Zuzanna, Niesłuchowska Wiktoria, Obłuska Julia,

6 - Trampkarz A: Ausfeld Kamil, Chimkowski Kacper, Jaskulski Krystian, Makowski Mateusz, Rydzewski Jakub, Sadziak Dawid

6 - Żak A: Kaczmarczyk Kacper, Kowalski Filip, Nalewajski Mateusz, Stańkowski Bartosz, Warda Jakub, Zdunek Dawid

5 – Junior Młodszy A: Kobyliński Bartłomiej, Łebkowski Krystian, Stępniewski Mateusz, Tkaczyk Jarosław, Wielechowski Igor

5 - Młodzik A:  Komendarski Sebastian, Malik Łukasz, Mieszkowski Michał, Pietrzykowski Bartosz, Towarek Maciej

5 - Młodzik C: Król Dawid, Obidziński Michał, Pankratiew Dominik, Pogroszewski Adrian, Skrzecz Karol

5 – Orlik B: Kordowski Jakub, Król Paweł, Miłoszewski Bartosz, Piątkowski Jakub, Wielechowski Jan

3 - Orlik D:  Leleń Dawid, Miecznikowski Łukasz, Tąbecki Kacper

3 -  Żak B: Koński Adrian, Kopka Dawid, Kuczyński Jakub

3 -  Żak C: Gostkiewicz Wojciech, Marciniak Krystian Nizielski Maciej

2 - Trampkarz B: Stanisz Adrian, Stanisz Wiktor

2 - Skrzat B: Ignatowicz Julian, Niewiadomski Antoni

1 - Orlik C: Dworznikowski Maksym

1 - Skrzat A: Pieszczyk Olaf


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [149]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 17:00
Wtorek: 8:30 - 16:30
Środa: 9:00 - 17:00
Czwartek: 8:30 - 16:30
Piątek: 8:30 - 16:30

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

22

12-2018

sobota

23

12-2018

niedziela

Najnowsza galeria

Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk '08 - Trójmecz o awans do mazowieckich eliminacji o Puchar Prezesa PZPN / Ciechanów, 04.
Ładowanie...

Losowa galeria

Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk '06 - GKS Świercze, 22.04.2018
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 4453, wczoraj: 7107
ogółem: 6 590 783

statystyki szczegółowe