UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Menu główne

Najbliższe spotkanie

AP Sokołów PodlaskiMłode Orły Nadnarwianki Pułtusk
AP Sokołów Podlaski   Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
2020-05-30, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-13. Młode Orły na konsultacjach do kadry Mazowsza

  • autor: TB, 2018-09-03 13:44

Z radością oraz dumą informujemy, że Michał Kornacki oraz Mateusz Żołnierzak, zawodnicy Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk otrzymali powołanie na konsultację szkoleniową do Reprezentacji Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. W dniu 4.09 wezmą oni udział w zajęciach treningowych, po których zostanie wyłonionych 18 zawodników, którzy dzień później rozegrają spotkanie sparingowe z Reprezentacją Podlaskiego ZPN. Chłopcom gratulujemy oraz liczymy na to, że swoją postawą na boisku przekonają siebie trenera i będą mieli okazję pokazać swoje umiejętności w meczu przeciwko kadrze województwa Podlaskiego.

Lista powołanych zawodników:

1. Gołaszewski Bartosz - APN Ostrołęka
2. Ciężar Borys - APN Ostrołęka
3. Borowiecki Dominik - APN Ostrołęka
4. Kłosiński Mikołaj - Broń Radom
5. Luśniewski Bartłomiej - Delta Słupno
6. Jerke Michał - Delta Warszawa
7. Orlicki Kacper - FCB ESCOLA VARSOVIA WARSZAWA
8. Nędzyński Jakub - FCB ESCOLA VARSOVIA WARSZAWA
9. Faberski Jan - FFA Warszawa
10. Koj Maksymilian - FFA Warszawa
11. Kalita Szymon - Junior Radom
12. Boczoń Rafał - Legia Warszawa
13. Mickielewicz Aleksander - Legia Warszawa
14. Żewłakow Jakub - Legia Warszawa
15. Zwoliński Filip - Legionovia Legionowo
16. Kornacki Michał - Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
17. Żołnierzak Mateusz - Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk

18. Sowiźrał Bartosz - Młodzik Radom
19. Drabik Filip - Orlik Radom
20. Dryja Krystian - Orlik Radom
21. Kaim Sebastian - Polonia Warszawa
22. Żurawski Miłosz - Pioch Pionki
23. Kaczmarski Kacper - Unia Warszawa
24. Cichosz Miłosz - Wisła Płock
25. Nowacki Arkadiusz - Wisła Płock
26. Serwach Jakub - Wisła Płock
27. Śladowski Kacper - Wisła Płock
28. Tomczyk Oskar - Wisła Płock
 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [391]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Wesprzyj Młode Orły!

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 16:00
Wtorek: 9:00 - 16:00
Środa: 9:00 - 16:00
Czwartek: 9:00 - 16:00
Piątek: 9:00 - 16:00 

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

27

05-2020

środa

28

05-2020

czwartek

29

05-2020

piątek

30

05-2020

sobota

31

05-2020

niedziela

01

06-2020

pon.

02

06-2020

wtorek

Najnowsza galeria

'12 Turniej Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk im. Wojciecha Werczyńskiego, 02.02.2020
Ładowanie...

Losowa galeria

Trening grupy F, 9.11.2015
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1615, wczoraj: 3136
ogółem: 9 294 078

statystyki szczegółowe