UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Narew 1962 Ostrołęka - MKS Ciechanów
  • Orzeł Sypniewo - Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk 4:9
  • Victoria Nowe Miasto - Wkra Żuromin
  •        

Najbliższe spotkanie

Młode Orły Nadnarwianki PułtuskNarew 1962 Ostrołęka
Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk   Narew 1962 Ostrołęka
2018-05-25, 16:15:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Narew 1962 Ostrołęka MKS Ciechanów
Orzeł Sypniewo 4:9 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
Victoria Nowe Miasto Wkra Żuromin

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

Tak trzymać - Luty

  • autor: TB, 2018-03-09 13:15

Przedstawiamy podsumowanie lutowej frekwencji treningowej. W minionym miesiącu tak samo jak i w styczniu to zawodnicy Młodzika A mogą pochwalić się najwyższą frekwencją grupową (88%). Tylko o jeden punkt procentowy mniej obecności zgromadzili chłopcy z Orlika A (87%). Najwięcej osób bez opuszczonego treningu znalazło się w Młodziku B oraz w Orliku D (9). Ogólnie w tym miesiącu zajęć nie opuściło 75 osób. Gratulujemy niżej wymienionym zawodnikom!

Fot. Statuetki i medale wręczone za najwyższą frekwencję w 2016 roku.

9 - Młodzik B: Bojar Jakub, Czubkowski Filip, Dyga Stanisław, Juras Jakub, Kisiel Maciej, Milczarczyk Adrian, Warakomski Bartosz, Wiśniewski Jakub, Ziółkowski Alan

9 - Orlik D: Bloch Igor, Cendrowski Aleksander, Darkowski Hubert, Jasiński Franciszek, Jasiński Karol, Modzelewski Hubert, Pawłowski Stanisław, Tąbecki Kacper, Wiśniewski Damian

8 – Orlik B:  Bryk Karol, Dobrowolski Aleksander, Gorczyński Filip, Kordowski Jakub, Miłoszewski Bartosz, Mróz Mateusz, Piątkowski Jakub, Wielechowski Jan

7 - Młodzik A:  Górecki Jakub, Kaźmierczak Mateusz, Komendarski Sebastian, Malik Łukasz, Towarek Maciej, Tusiński Mateusz, Żołnierzak Mateusz

7 – Orlik A: Filipiak Bartosz, Gierak Bartłomiej, Kamiński Gabriel, Krawczyk Krystian, Król Paweł, Osiecki Szymon, Seroka Miłosz

5 – Junior Młodszy A: Gerek Daniel, Kobyliński Bartłomiej, Lepert Mateusz, Sokołowski Hubert, Tkaczyk Jarosław 

5 - Orlik C: Jaszczułt Jakub, Lesiński Konrad, Masłowski Paweł, Przybyłek Bartłomiej, Świderski Gabriel

4 - Trampkarz A: Ausfeld Kamil, Borowski Radosław, Chimkowski Kacper, Makowski Mateusz

4 – Dziewczęta: Górniak Karolina, Obłuska Julia, Stańkowska Alicja, Wroniak Aleksandra 

4 - Żak A: Kaczmarczyk Kacper, Kowalski Filip, Milewski Wiktor, Piecychna Oskar

3 – Junior Młodszy B: Grochowski Paweł, Lolo Krzysztof, Seroka Dawid

3 - Młodzik C: Gajewski Bartosz, Gorczyński Filip, Krawczyk Jakub

2 - Trampkarz B: Kornalewski Jakub, Rogulski Wiktor

2 - Trampkarz C: Ciskowski Kamil, Fijałkowski Michał

1 - Trampkarz D: Tyszkiewicz Mateusz

1 -  Żak B:  Kopka Dawid

1 - Skrzaty: Pieszczyk Olaf

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [193]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Wesprzyj Młode Orły!

 

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 17:00
Wtorek: 9:00 - 17:00
Środa: 8:30 - 16:30
Czwartek: 8:30 - 16:30
Piątek: 8:30 - 16:30

 

 

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

Kalendarium

22

05-2018

wtorek

23

05-2018

środa

24

05-2018

czwartek

25

05-2018

piątek

26

05-2018

sobota

27

05-2018

niedziela

28

05-2018

pon.

Najnowsza galeria

Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk '04 - Escola II Varsovia, 19.05.18
Ładowanie...

Losowa galeria

Turniej Ligowy w Kownatach dla rocznika 2004/05 26.05.2014
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1770, wczoraj: 11364
ogółem: 5 544 670

statystyki szczegółowe