MKS Przasnysz Biały 1:7 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk

GKS Pokrzywnica 6:4 Victoria Nowe Miasto
Football School Płońsk 10:2 UKS Sokół Nasielsk

Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-10. Wyjazdowa wygrana w Tłuszczu

• autor: TB, 2018-02-26 09:19

W czwartek (22.02) drużyna orlików udała się do Tłuszcza aby rozegrać kolejny sparing, tym razem przeciwnikiem była drużyna miejscowego Bobra. Mecz został podzielony na sześć części, każda z nich trwała 15 minut. Pierwsze z nich toczyły się w wyrównanych warunkach. Co prawda, pułtuszczanie prowadzili niemal przez całe spotkanie, ale rywale starali się dotrzymywać im kroku. Z upływem czasu jednak nasi chłopcy zupełnie przejęli inicjatywę. Dużo grali piłką, przeprowadzili wiele składnych akcji, które co chwila zamieniali na bramki. W drugich 45. minutach dali się zaskoczyć tylko raz, samemu strzelając przy tym aż 9 goli. Ostatecznie to podopieczni trenera Rafała Krzyżewskiego okazali się drużyną lepszą, pewnie wygrywając kolejny mecz towarzyski.

TKS BÓBR TŁUSZCZ - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK

- 15

(4-6)

Czas gry: 6 x 15 min.

Bramki:

Młode Orły:

• 2' Kamiński
  • 11' Filipiak
  • 23' Gierak
  • 32' Kamiński
  • 44' Pik (Seroka)
  • 45' Kamiński
  • 49' Gerek (Osiecki)
  • 54' Gierak (Gerek)
  • 57' Ulatowski (Sonnenberg)
  • 60' Górski
  • 63' Kamiński
  • 67' Filipiak
  • 75' Niesiobędzki (Kamiński)