UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • ALDO Bartnik Myszyniec - MKS Przasnysz Niebieski 5:1
  • Makowianka Maków Maz. - Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk 2:8
  • Korona Ostrołęka - Orzeł Sypniewo 0:1
  • Świt Baranowo - Ostrołęcka APN 2:0
  •        

Najbliższe spotkanie

Młode Orły Nadnarwianki PułtuskKorona Ostrołęka
Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk   Korona Ostrołęka
2018-09-22, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 2
ALDO Bartnik Myszyniec 5:1 MKS Przasnysz Niebieski
Makowianka Maków Maz. 2:8 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
Korona Ostrołęka 0:1 Orzeł Sypniewo
Świt Baranowo 2:0 Ostrołęcka APN

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-14 (rezerwy). Turniej halowy w Ciechanowie

  • autor: TB, 2018-02-19 16:22

W niedzielę (18.02) druga drużyna trampkarzy Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk udała się do Ciechanowa by wziąć w turnieju halowym organizowanym przez miejscową drużyne Olimpu. Podopieczni trenera Konrada Mroziewicza w fazie grupowej mierzyli się z Wkrą Działdowo, Wkrą Żuromin oraz Olimpem III Ciechanów. Pułtuszczanie zmaganie grupowe zakończyli na 3. miejscu, co wiązało się z meczem w "Europa League". Niestety, po wyrównanym spotkaniu nasi chłopcy ulegli drużynie z Glinojecka w rzutach karnych. W meczu o 7. miejsce minimalnie lepsi okazali się zawodnicy Olimpu II Ciechanów. Ostatecznie, zawodnicy Młodych Orłów rozgrywki zakończyli na ostatnim miejscu. 

Galeria zdjęć


nowa-galeria-6695906.jpg nowa-galeria-6695907.jpg nowa-galeria-6695908.jpg

Faza grupowa

Wyniki grupy A:

APN Olimp Ciechanów I - APN Olimp Ciechanów II 1:0 
Wkra Radzanów - UKS AS Glinojeck 1:0 

APN Olimp Ciechanów I - Wkra Radzanów 2:3 
APN Olimp Ciechanów II - UKS AS Glinojeck 1:0 
APN Olimp Ciechanów I - UKS AS Glinojeck 1:1 
APN Olimp Ciechanów II - Wkra Radzanów 1:1

Tabela grupy A

1. Wkra Radzanów                 7       5:3
2. APN Olimp Ciechanów I    4        4:4   
3APN Olimp Ciechanów II   4        2:2
4. UKS AS Glinojeck             1         1:3   

 Wyniki grupy B:

APN Olimp III - Wkra Żuromin 0:0 
Wkra Działdowo - Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk 5:1 

  • Makowski Mateusz

APN Olimp III - Wkra Działdowo 0:3
Wkra Żuromin - Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk 1:0
APN Olimp III - Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk 0:2 

  • Makowski Mateusz 
  • Makowski Mateusz

Wkra Żuromin - Wkra Działdowo 0:2

Tabela grupy B:

1. Wkra Działdowo                                   9     10:1
2. Wkra Żuromin                                      4     1:2
3. Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk    3     3:6
4. APN Olimp Ciechanów III                    1     0:4

 

Faza pucharowa

Europa League

I półfinał APN Olimp II - APN Olimp III 1:1 k. 2:3
II półfinał UKS AS Glinojeck - Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk 0:0 k.2:1

Champions League

I półfinał Wkra Radzanów - Wkra Żuromin 2:0
II półfinał APN Olimp I - Wkra Działdowo 0:2

Mecze o miejsca

Mecz o VII miejsce  
APN Olimp II - Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk 2:1

Mecz o V miejsce  
APN Olimp III - UKS AS Glinojeck 0:3

Mecz o III miejsce  
APN Olimp I - Wkra Żuromin 2:1

Mecz o I miejsce: 
Wkra Działdowo - Wkra Radzanów 2:0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA U-14
OLIMP CUP 2018

1. Wkra Działdowo 
2. Wkra Radzanów 
3. APN Olimp Ciechanów I 
4. Wkra Żuromin 
5. UKS AS Glinojeck 
6APN Olimp Ciechanów III
7APN Olimp Ciechanów II
8. Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk

Skład: Kornalewski Jakub - Osiewicz Gabriel, Dombkowski Kamil, Makowski Mateusz, Dana Jakub, Sępławski Kacper, Stanisz Adrian, Stanisz Wiktor, Sadziak Dawid

Trener: Mroziewicz Konrad
 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [248]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 17:00
Wtorek: 8:30 - 16:30
Środa: nieczynne
Czwartek: 8:30 - 16:30
Piątek: 8:30 - 16:30

 

 

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

22

09-2018

sobota

10:00 Zbiórka na domowy mecz ligowy z Luks Sportowa Czwórka Radom - Dziewczęta (stadion)

11:10 Zbiórka na wyjazdowy mecz ligowy z KS Legionovia - Trampkarz A (stadion)

23

09-2018

niedziela

10:00 Zbiórka na domowy mecz ligowy z Koroną Ostrołęka - Rocznik 2006 (stadion)

13:00 Zbiórka na domowy mecz ligowy z Olimpem Ciechanów - Rocznik 2007 (stadion)

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

26

09-2018

środa

27

09-2018

czwartek

28

09-2018

piątek

Najnowsza galeria

Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk '02 - UKS Varsovia, 18.09.2018
Ładowanie...

Losowa galeria

Lechia Dzierżoniów - Młode Orły '04, 06.08.2015
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 2031, wczoraj: 4280
ogółem: 6 062 585

statystyki szczegółowe