UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Łosice - MOSiR Mińsk Maz. 0:3
  • Znicz Pruszków - MKS Ciechanów 9:0
  • FDA Wieliszew - Wkra Żuromin
  • Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - Drukarz Warszawa 0:5
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tabela ligowa

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-14. Pułtuszczanie zwyciężają turniej im. A. Malarza

  • autor: MO, 2018-02-01 13:38

W sobotę (04.02) odbył się drugi turniej Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk im. Arkadiusza Malarza pod patronatem Gminy Pułtusk. Tym razem o zwycięstwo rywalizowali trampkarze z rocznika 2004/05. Po raz pierwszy historii w turnieju zagrał zespół rezerw, który udanie przeszedł eliminacje. Podopieczni trenera Konrada Mroziewicza walczyli dzielnie z wyżej notowanymi przeciwnikami o czym świadczy chociażby końcowy bilans bramkowy zespołu: 4-4. Chłopcy z pierwszej drużyny zaprezentowali się jeszcze lepiej nie przegrywając w całych rozgrywkach ani jednego meczu. Podopieczni trenera Mariusza Soski, podobnie jak przed dwoma laty (za kadencji trenera Gawła Krzysztofa), wygrali turniej po emocjonującym konkursie rzutów karnych. Na dodatek Jakub Nienołtowski został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju, a Kamil Ausfeld najlepszym zawodnikiem.

Galeria zdjęć


turniej-mlodych-orlow-nadnarwianki-pultusk-im-arkadiusza-malarza-02-03-02-2018-6692153.jpg turniej-mlodych-orlow-nadnarwianki-pultusk-im-arkadiusza-malarza-02-03-02-2018-6692154.jpg turniej-mlodych-orlow-nadnarwianki-pultusk-im-arkadiusza-malarza-02-03-02-2018-6692155.jpg

Runda eliminacyjna

Wyniki - Grupa A

Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk – Akademia Piłkarska Radość 4:0

  • Piecychna
  • Kornacki
  • Prusik
  • Piecychna

KS Ostrovia Ostrów Maz. – UKS Błyskawica Warszawa 1:0                       
Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk – UKS Błyskawica Warszawa 3:0

  • Piecychna
  • Prusik
  • Borowski

DKS Wkra Działdowo – Akademia Piłkarska Radość 2:2                                                                                      Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk – KS Ostrovia Ostrów Maz. 3:0

  • Chimkowski
  • Borowski
  • Smoleński                                                  

UKS Błyskawica Warszawa – DKS Wkra Działdowo 0:5                                                                               
Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - DKS Wkra Działdowo  1:1

  • Borowski

Akademia Piłkarska Radość – KS Ostrovia Ostrów Maz. 5:0                     
UKS Błyskawica Warszawa - Akademia Piłkarska Radość 0:2                   
DKS Wkra Działdowo – KS. Ostrovia Ostrów Maz. 3:0 

Tabela grupy A 
1. Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk          10        11:1
2. DKS Wkra Działdowo                                  8          8:3
3. AP Radość                                               7          9:6
4. KS Ostrovia Ostrów Maz.                            3          1:11
5. Błyskawica Warszawa                                 0          0:11                   

Wyniki - Grupa B

Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk II – KS Ożarowianka Ożarów Maz. 0:1                             
PAF Płońsk – MKS Bug Wyszków 0:2                                                                                       
Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk II – MKS Wicher Kobyłka 0:1                                       
 KS Ożarowianka Ożarów Maz. – MKS Bug Wyszków 0:4                         
Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk II – PAF Płońsk 0:0                                                                                MKS Wicher Kobyłka – KS Ożarowianka Ożarów Maz. 5:0                                          
Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk II – MKS Bug Wyszków 1:2

  • Makowski Mateusz

MKS Wicher  Kobyłka – PAF Płońsk 0:1                                                                                                        Ożarowianka Ożarów Maz. – PAF Płońsk 0:2
MKS Wicher Kobyłka  – MKS Bug Wyszków 2:0  

          

Tabela grupy B

1. MKS Wicher Kobyłka                                 12      9-0
2. Bug Wyszków                                          9       8-3
3. PAF Płońsk                                              5       2-3
4. KS Ożarowianka                                        3      1-11
5. Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk II      1       1-4

  Runda finałowa

Półfinały:
Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - Bug Wyszków   2:0

  • Borowski
  • Kornacki

Wicher Kobyłka - DKS Wkra Działdowo 1:1 (karne 3:1)

Mecz o 9. miejsce:
Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk II - Błyskawica Warszawa 3:0

  • Makowski
  • Makowski
  • Makowski

Mecz o 7. miejsce:
KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1:2

Mecz o 5. miejsce:
AP Radość - PAF Płońsk 4:0

Mecz o 3. miejsce:
DKS Wkra Działdowo - Bug Wyszków 1:1 (karne: 3:2)

Mecz o 1. miejsce:
Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - Wicher Kobyłka 1:1 (karne: 4:3)

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA U-14

Turniej Młodych Orłów Nadnarwianki im. Arkadiusza Malarza pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk

1. Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
2. Wicher Kobyłka
3. DKS Wkra Działdowo
4. Bug Wyszków
5. Akademia Piłkarska Radość
6. Płońska Akademia Futbolu
7. KS Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
8. KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka
9. Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk II
10. UKS Błyskawica Warszawa

Król strzelców:
Wojnach Oskar (Wkra Działdowo)

Najlepszy bramkarz:
Nienołtowski Jakub (Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk)

Najlepszy zawodnik:
Ausfeld Kamil (Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk)

Skład I: Nienołtowski Jakub - Borowski Radosław, Piecychna Sebastian, Śliwa Jakub, Ausfeld Kamil, Gemza Gerard, Chimkowski Jakub, Smoleński Mateusz, Rydzewski Jakub, Wielechowski Patryk, Kornacki Bartłomiej, Prusik Krystian

Trenerzy: Soska Mariusz, Miłoński Mateusz

Skład II: Piętka Kacper - Dombkowski Kamil, Woś Szymon, Osiewicz Gabriel, Pawlak Igor, Makowski Mateusz, Sępławski Kacper, Sadziak Dawid, Turadek Hubert, Stanisz Adrian, Stanisz Wiktor, Ulatowski Mateusz

Trenerzy: Mroziewicz Konrad, Miłoński Mateusz


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1101]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Wesprzyj Młode Orły!

 

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 17:00
Wtorek: 8:00-16:00
Środa: 8:00 - 16:00
Czwartek: nieczynne
Piątek: 8:00-16:00

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

16

12-2019

pon.

17

12-2019

wtorek

18

12-2019

środa

19

12-2019

czwartek

20

12-2019

piątek

21

12-2019

sobota

22

12-2019

niedziela

Najnowsza galeria

Młode Orły Nadnarwianki '10 Kids Soccer League, 3. kolejka, 08.12.2019
Ładowanie...

Losowa galeria

Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk 02' - Drukarz Warszawa, 29.08.2018
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 40 gości

dzisiaj: 1247, wczoraj: 2113
ogółem: 8 387 785

statystyki szczegółowe