UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - MKS Przasnysz Biały
  • Victoria Nowe Miasto - GKS Pokrzywnica 4:13
  • UKS Sokół Nasielsk - Football School Płońsk 4:5
  •        

Ostatnie spotkanie

MKS Mławianka MławaMłode Orły Nadnarwianki Pułtusk
MKS Mławianka Mława 5:5 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
2019-05-24, 17:30:00
     

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-13. Kolejny dzień naszego piłkarskiego święta

  • autor: MO, 2017-01-15 18:25

W niedzielę (15.01) w hali Zespołu Szkół nr 2 w Pułtusku odbył się kolejny turniej II edycji Ogólnopolskich Turniejów Halowej Piłki Nożnej Młodych Orłów Nadnarwianki im. Arkadiusza Malarza pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk. Tym razem na parkiecie rywalizowali młodzicy (rocznik 2004/05). Gospodarze dzięki dobrej grze dotarli do wielkiego finału. W najważniejszym meczu pułtuszczanie musieli jednak uznać wyższość zespołu PAF Płońsk. Drugiej drużynie Młodych Orłów mimo ambitnej postawy w kluczowych momentach zabrakło po prostu szczęścia, dlatego chłopcy ostatecznie uplasowali się na dalszym miejscu.  Dziękujemy serdecznie wszystkim drużynom i trenerom za przyjazd oraz za kolejną dawkę pozytywnych słów związanych z organizacją turnieju.  Po raz kolejny dziękujemy naszym rodzicom kibicom, którzy każdego dnia potwierdzają swoją wyjątkowość. Dzisiaj zafundowali wszystkim kibicom pyszny poczęstunek i niezwykle głośnym dopingiem wspierali Młode Orły. Turniej w Pułtusku to piękna sprawa.

Runda eliminacyjna

Wyniki - Grupa A

Młode Orły Nadnarwianki – Ostrovia Ostrów Mazowiecka  3:0

  • Ausfeld
  • Kornacki
  • Piecychna

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Football Academy Płońsk  2:0
Młode Orły Nadnarwianki – Wkra Działdowo 0:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Świt Nowy Dwór Mazowiecki  0:0 (karne 3:2)
Młode Orły Nadnarwianki – Football Academy Płońsk  3:1

  • Piecychna
  • Kornacki
  • Śliwa

Ostrovia Ostrów Mazowiecka  – Wkra Działdowo  0:1
Młode Orły Nadnarwianki - Świt Nowy Dwór Mazowiecki  2:0

  • Śliwa
  • Chimkowski

Wkra Działdowo – Football Academy Płońsk  4:2
Wkra Działdowo - Świt Nowy Dwór Mazowiecki  3:0
Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Football Academy Płońsk  2:1

Tabela grupy A

1. Młode Orły Nadnarwianki    10   8:0
2. Wkra Działdowo                     10   8:2
3. Ostrovia Ostrów Mazowiecka      4   2:5
4. Świt Nowy Dwór Mazowiecki      4   2:5
5. Footbal Academy Płońsk            0   4:11
 

Wyniki - Grupa B

Młode Orły Nadnarwianki II – Goliat Leoncin  1:0

  • Plagowski

Olimp Ciechanów – PAF Płońsk  1:3
Młode Orły Nadnarwianki II – Błyskawica Warszawa  0:1
Olimp Ciechanów – Goliat Leoncin  7:0
PAF Płońsk  – Goliat Leoncin  4:0
Olimp Ciechanów – Błyskawica Warszawa  1:0
Młode Orły Nadnarwianki II – Olimp Ciechanów  1:3

  • Smoleński Ma.

Błyskawica Warszawa  – PAF Płońsk  0:1
Młode Orły Nadnarwianki II – PAF Płońsk  1:4

  • Plagowski

Goliat Leoncin – Błyskawica Warszawa  0:3

Tabela grupy B

1. PAF Płońsk                               12 12:2
2. APN Olimp Ciechanów                 9 12:4
3. Błyskawica Warszawa                  6  4:2
4. Młode Orły Nadnarwianki II   3  3:8
5. Goliat Leoncin                              0  0:15         

Runda finałowa

Półfinały:

Wkra Działdowo - PAF Płońsk  1:2
Młode Orły Nadnarwianki – APN Olimp Ciechanów  0:0 (karne 2:1)

Mecz o 9. miejsce
Football Academy Płońsk - Goliat Leoncin  7:0

Mecz o 7. miejsce
Młode Orły Nadnarwianki – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:3

  • Smoleński Ma.

Mecz o 5. miejsce
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Błyskawica Warszawa 0:1

Mecz o 3. miejsce
APN Olimp Ciechanów - Wkra Działdowo 1:1 (karne 3:2)

Mecz o 1. miejsce
Młode Orły Nadnarwianki – PAF Płońsk 0:1

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA U-13

Turniej Młodych Orłów Nadnarwianki im. Arkadiusza Malarza pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk

1. PAF Płońsk
2. Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
3. APN Olimp Ciechanów
4. Wkra Działdowo
5. Błyskawica Warszawa
6. Ostrovia Ostrów Mazowiecka
7. Świt Nowy Dwór Mazowiecki
8. Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk II
9. Football Academy Płońsk
10. Goliat Leoncin

 

Król strzelców:
Romanowski Patryk (PAF Płońsk) – 6 goli

Najlepszy bramkarz:
Przybysz Krzysztof (Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk)

Najlepszy zawodnik:
Jackowski Kacper (Wkra Działdowo)

 

Piłkę z podpisami zawodników Legii Warszawa wylosował Jakub Przybylski, zawodnik Olimpu Ciechanów.

Skład I: Przybysz Krzysztof - Piecychna Sebastian, Chimkowski Kacper, Borowski Radosław, Ausfeld Kamil, Śliwa Jakub, Kornacki Bartłomiej, Prusik Krystian, Rydzewski Jakub

Skład II: Wielechowski Patryk - Gemza Gerard, Lustyk Dawid, Woś Szymon, Smoleński Mateusz, Smoleński Mikołaj, Burawski Jakub, Plagowski Gabriel

Trenerzy: Soska Mariusz, Mirosław Tkaczyk


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1063]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Wesprzyj Młode Orły!

 

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 16:00
Wtorek: 8:30- 16:30
Środa: 9:00 - 17:00
Czwartek: 8:30- 16:30
Piątek: 8:30-16:30

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

20

08-2019

wtorek

21

08-2019

środa

22

08-2019

czwartek

23

08-2019

piątek

24

08-2019

sobota

25

08-2019

niedziela

26

08-2019

pon.

Najnowsza galeria

Młode Orły Nadnarwianki '06 - FDA Wieliszew, 17.08.2019
Ładowanie...

Losowa galeria

Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk '02 - APN Ostrołęka '03, 02.08.2017
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1753, wczoraj: 4225
ogółem: 7 925 560

statystyki szczegółowe