UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Łosice - MOSiR Mińsk Maz. 0:3
  • Znicz Pruszków - MKS Ciechanów 9:0
  • FDA Wieliszew - Wkra Żuromin
  • Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - Drukarz Warszawa 0:5
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tabela ligowa

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-10. Pewne zwycięstwo gospodarzy w trzecim turnieju!

  • autor: MO, 2016-03-09 09:19

W sobotę (5.03) odbył się trzeci Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Młodych Orłów Nadnarwianki im. Arkadiusza Malarza pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk. Tym razem rywalizowały drużyny z rocznika 2006/07.  W hali Zespołu Szkół nr 2 w Pułtusku gościliśmy następujące zespoły: Olimp Ciechanów, Świt Nowy Dwór Maz., APN Ostrołęka, Bug Wyszków, Ostrovia Ostrów Maz., APJD Łomianki, Włókniarz Białystok oraz PAF Płońsk. Zgromadzeni kibice obejrzeli triumf Młodych Orłów Nadnarwianki. Gospodarze zdominowali rozgrywki wygrywając pewnie wszystkie swoje spotkania. W sześciu meczach pułtuszczanie strzelili aż 18 bramek, a stracili zaledwie 2. Gratulacje należą się całej drużyny, a rodzicom ogromne podziękowania za pomoc w organizacji turnieju, oraz za wspaniały doping. 

Galeria zdjęć


nowa-galeria-6386175.jpg nowa-galeria-6386176.jpg nowa-galeria-6386177.jpg

Runda eliminacyjna

Wyniki - Grupa A

Młode Orły Nadanarwianki – Bug Wyszków            3:1

  • Kaźmierczak
  • Saletra
  • sam.

Włókniarz Białystok – PAF Płońsk                               0:2
Młode Orły Nadanarwianki – Olimp Ciechanów       1:0

  • Kaźmierczak

Włókniarz Białystok – Bug Wyszków                           0:4
Młode Orły Nadanarwianki – PAF Płońsk               5:0

  • Kaźmierczak
  • Kaźmierczak
  • Kaźmierczak
  • Lachowski
  • Lachowski

Olimp Ciechanów – Bug Wyszków                              1:0
Młode Orły Nadanarwianki – Włókniarz Białystok    5:0

  • Każmierczak
  • Seletra
  • Kaźmierczak
  • Kaźmierczak
  • Lachowski

Olimp Ciechanów – PAF Płońsk                               1:1
Włókniarz Białystok – Olimp Ciechanów                   1:2
Bug Wyszków  – PAF Płońsk                                   0:1

Tabela grupy A

1. Młode Orły Nadnarwianki            12   14-1
2. Olimp Ciechanów                              7   4-3
3. PAF Płońsk                                       7   4-6
4. Bug Wyszków                                   3    5-5
5. Włókniarz Białystok                           0   1-13
 

Wyniki - Grupa B

Młode Orły Nadanrwianki II – Ostrovia Ostrów Maz.         0:2
APJD – APN Ostrołęka                                                        1:3
Młode Orły Nadanrwianki II – Świt Nowy Dwór Maz.        1:1

  • Gorczyński

APJD – Ostrovia Ostrów Maz.                                               0:0
APN Ostrołęka – Ostrovia Ostrów Maz.                                  1:0
Świt Nowy Dwór Maz.– APJD                                               2:1
Młode Orły Nadanrwianki II – APJD                                1:0

  • Gorczyński

Świt Nowy Dwór Maz.  – APN Ostrołęka                               1:0
Młode Orły Nadanrwianki II – APN Ostrołęka                  0:1
Ostrovia Ostrów Maz.– Świt Nowy Dwór Maz.                       1:0

 

Tabela grupy B

1. APN Ostrołeka                                        9      5-2
2. Ostrovia Ostrów Mazowiecka                    7      3-1
3. MKS Świt Nowy Dwór Maz.                       7     4-3
4. Młode Orły Nadnarwianki II                 4      2-4
5. APJD Łomianki                                        1      2-6

 

Runda finałowa

Półfinały
APN Ostrołeka  -  Olimp Ciechanów                                   1:0
Młode Orły NadnarwiankiOstrovia Ostrów Maz.          2:0 

  • Kaźmierczak
  • Mieszkowski

Mecz o 9. miejsce
Włókniarz Białystok  - APJD Łomianki                                0:1

Mecz o 7. miejsce
Młode Orły Nadnarwianki IIBug Wyszków                 0:2

Mecz o 5. miejsce
MKS Świt Nowy Dwór Maz. – PAF Płońsk                            0:0 (karne 2:1)

Mecz o 3. miejsce
Ostrovia Ostrów Maz.Olimp Ciechanów                           0:0 (karne 1:2)

Mecz o 1. miejsce
Młode Orły NadnarwiankiAPN Ostrołeka                    2:1  

  • Kaźmierczak
  • Saletra

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA U-10

Turniej Młodych Orłów Nadnarwianki im. Arkadiusza Malarza pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk

1. Młode Orły Nadnarwianki
2. APN Ostrołeka
3. Olimp Ciechanów
4. Ostrovia Ostrów Maz
5. MKS Świt Nowy Dwór Maz.
6. PAF Płońsk
7. Bug Wyszków 
8. Młode Orły Nadnarwianki II
9. APJD Łomianki  
10. Włókniarz Białystok

Król strzelców:
Mateusz Kaźmierczak (Młode Orły Nadnarwianki)

Najlepszy bramkarz:
Karol Stolarczyk (APN Ostrołeka)

Najlepszy zawodnik:
Mikołaj Chodorski (MKS Świt Nowy Dwór Maz.)

Skład I: Pietrzykowski Bartek - Kornacki Michał, Mieszkowski Michał, Kaźmierczak Mateusz, Saletra Maciej, Żołnierzak Mateusz, Zawada Szymon, Lachowski Gracjan

Skład II: Górniak Norbert - Gorczyński Oliwier, Drzewiecki Michał, Górecki Jakub, Łada Patryk, Gawroński Damian, Chapnik Szymon, Jaworski Bartek

Trenerzy: Sępławski Michał, Tkaczyk Mirosław


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1239]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Wesprzyj Młode Orły!

 

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 17:00
Wtorek: 8:00-16:00
Środa: 8:00 - 16:00
Czwartek: nieczynne
Piątek: 8:00-16:00

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

16

12-2019

pon.

17

12-2019

wtorek

18

12-2019

środa

19

12-2019

czwartek

20

12-2019

piątek

21

12-2019

sobota

22

12-2019

niedziela

Najnowsza galeria

Młode Orły Nadnarwianki '10 Kids Soccer League, 3. kolejka, 08.12.2019
Ładowanie...

Losowa galeria

Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk 02' - Drukarz Warszawa, 29.08.2018
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 10 gości

dzisiaj: 1219, wczoraj: 2113
ogółem: 8 387 757

statystyki szczegółowe