UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Menu główne

Najbliższe spotkanie

AP Sokołów PodlaskiMłode Orły Nadnarwianki Pułtusk
AP Sokołów Podlaski   Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
2020-05-30, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-14. Podium zdobyte!

  • autor: MO, 2016-02-01 17:57

W niedzielę (31.01) drużyna trampkarzy Młodych Orłów (rocznik 2002/03) udała się od Ostrołęki, gdzie wzięła udział w turnieju halowej piłki nożnej Narew Cup 2016. Trener Paweł Brodzki podzielił zawodników na dwie grupy, dzięki czemu mógł zgłosić do rozgrywek aż dwa zespoły. Pułtuszczanie całkiem nieźle radzili sobie na tle innych zespołów min. z Ostrołęki, Ciechanowa, Sochaczewa, Białegostoku, Olsztyna czy Brodnicy. Ostatecznie Młode Orły uplasowały się na 3. miejscu! Gratulujemy!

Galeria zdjęć


halowy-turniej-narew-cup-02-31-01-2016-6365564.jpg halowy-turniej-narew-cup-02-31-01-2016-6365565.jpg halowy-turniej-narew-cup-02-31-01-2016-6365566.jpg

Runda eliminacyjna

Wyniki - Grupa A

MKS Ciechanów II – Młode Orły Nadnarwianki I           1:1

  • Kisiel

Złota Ostrołęka - Narew Ostrołęka II                                 2:0
MKS Ciechanów II - Złota Ostrołęka                                  0:1
Młode Orły Nadnarwianki I  - Narew Ostrołęka II          4:0

  • Sonnenberg
  • Stępniewski (a. Kisiel)
  • Sokołowski (a. Kisiel)
  • Adamczyk (a. Chmielewski)

MKS Ciechanów II - Narew Ostrołęka II                               0:0
Złota Ostrołęka - Młode Orły Nadnarwianki I                  1:2

  • Stępniewski (a. Kisiel)
  • Stępniewski (a. Sonnenberg)

Tabela grupy A

1. Młode Orły Nadnarwianki I                  7  7:2
2. Złota Ostrołęka                                       6    4:2
3. MKS Ciechanów II                                   2    1:2
4. Narew Ostrołęka II                                  1    0:6
 

Wyniki - Grupa B

MKS Ciechanów I - Narew Ostrołęka 2003                           8:0
AP Sochaczew - Stomil Olsztyn                                           2:1
Narew Ostrołęka 2003 - AP Sochaczew                                0:3
MKS Ciechanów I - Stomil Olsztyn                                       6:0
MKS Ciechanów I - AP Sochaczew                                       2:1
Narew Ostrołęka 2003 - Stomil Olsztyn                                0:1
 

Tabela grupy B

1. MKS Ciechanów I                                    9  16:1
2. AP Sochaczew                                        6   6:3
3. Stomil Olsztyn                                         3   2:8
4. Narew Ostrołęka 2003                              0   0:10
 

Wyniki - Grupa C

Narew Ostrołęka I - Włókniarz Białystok                            2:1
Młode Orły Nadnarwianki II  - Gol Brodnica                  0:4
Narew Ostrołęka I - Gol Brodnica                                      0:3
Młode Orły Nadnarwianki II  - Włókniarz Białystok        2:2

  • Lepert
  • Parzychowski (a. Dądera)

Gol Brodnica - Włókniarz Białystok                                     4:0
Narew Ostrołęka I - Młode Orły Nadnarwianki II            2:3

  • Parzychowski (a. Lepert)
  • Głodowski
  • Mądrala

Tabela grupy C

1. Gol Brodnica                                            9  11:0
2. Młode Orły Nadnarwianki II                 4   5:8
3. Narew Ostrołęka I                                    3   5:9
4. Włókniarz Białystok                                  1   3:8

Runda finałowa

Wyniki - Finał B

Złota Ostrołęka - AP Sochaczew                                       3:0
Młode Orły Nadnarwianki II  - Narew Ostrołęka I         0:1
AP Sochaczew - Narew Ostrołęka I                                   1:0
Młode Orły Nadnarwianki II  - Złota Ostrołęka              0:1
Narew Ostrołęka - Złota Ostrołęka                                     3:2
AP Sochaczew - Młode Orły Nadnarwianki II                 3:1

  • Wielechowski (a. Dądera)

Tabela finał B

1. Złota Ostrołęka                                        6   6:3
2. Narew Ostrołęka I                                    6   4:2
3. AP Sochaczew                                          6   4:4
2. Młode Orły Nadnarwianki II                  0   1:5

 

Wyniki - Finał A

Złota Ostrołęka - Gol Brodnica                                          0:0
Młode Orły Nadnarwianki I  - MKS Ciechanów I            1:2

  • Sokołowski

MKS Ciechanów I - Złota Ostrołęka                                    2:0
Młode Orły Nadnarwianki II  - Gol Brodnica                   0:0
MKS Ciechanów I - Gol Brodnica                                        0:3
Złota Ostrołęka - Młode Orły Nadnarwianki II                2:2

  • Kisiel
  • Wroniak (a. Tkaczyk)

Tabela finał A

1. MKS Ciechanów I                                    6   4:4
2. Gol Brodnica                                           5   3:0
2. Młode Orły Nadnarwianki I                  2   3:4
3. AP Sochaczew                                         2   2:4

KLASYFIKACJA KOŃCOWA – Narew Cup 2016

1. MKS Ciechanów
2. Gol Brodnica
3. Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
4. Złota Ostrołęka
5. Narew Ostrołęka I
6. AP Sochaczew
7. Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk II
8. Włókniarz Białystok
9. Stomil Olsztyn
10. MKS Ciechanów II
11. Narew Ostrołęka II
12. Narew Ostrołęka 2003
 

Skład I: Tkaczyk Jarosław - Wroniak Dawid, Chmielewski Dominik, Sokołowski Hubert, Sonnenberg Piotr, Adamczyk Damian, Kisiel Jakub, Stępniewski Mateusz, Kobyliński Bartłomiej

Skład II: Cebula Maciej - Głodowski Dawid, Smoleński Bartosz, Parzychowski Adam, Wielechowski Igor, Mądrala Dawid, Biernacki Mikołaj, Lepert Mateusz, Dądera Kamil

Trenerzy: Brodzki Paweł, Mirosław Tkaczyk


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [866]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Wesprzyj Młode Orły!

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 16:00
Wtorek: 9:00 - 16:00
Środa: 9:00 - 16:00
Czwartek: 9:00 - 16:00
Piątek: 9:00 - 16:00 

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

27

05-2020

środa

28

05-2020

czwartek

29

05-2020

piątek

30

05-2020

sobota

31

05-2020

niedziela

01

06-2020

pon.

02

06-2020

wtorek

Najnowsza galeria

'12 Turniej Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk im. Wojciecha Werczyńskiego, 02.02.2020
Ładowanie...

Losowa galeria

Trening grupy F, 9.11.2015
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1604, wczoraj: 3136
ogółem: 9 294 067

statystyki szczegółowe