UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-10. Zdobyli upragnione złoto!

  • autor: MO, 2016-01-18 13:02

W niedzielę (17.01) drużyna orlików Młodych Orłów (rocznik 2006/07), po raz drugi wzięła udział w warszawskim turnieju Polonez Cup. W grudniu dość pechowo zajęliśmy drugie miejsce. Tym razem pułtuszczanie nie pozostawili złudzeń, kto najbardziej zasłużył na zwycięstwo całej imprezy. Podopieczni Michała Sępławskiego wygrali wszystkie sześć meczów, tracąc przy tym zaledwie jedna bramkę. Dodatkowo dwóch naszych zawodników zostało wyróżnionych nagrodami indywidualnymi. Bartek Pietrzykowski został  wybrany najlepszym bramkarzem turnieju, natomiast Michał Mieszkowski najlepszym zawodnikiem. Gratulacje dla orlików, którzy po dwóch ,,srebrnych" turniejach zdobyli upragnione złoto. Podziękowania należą się rodzicom za doping i wsparcie.

Galeria zdjęć


halowy-turniej-polonez-cup-06-18-01-2015-6359436.jpg halowy-turniej-polonez-cup-06-18-01-2015-6359437.jpg halowy-turniej-polonez-cup-06-18-01-2015-6359438.jpg

Runda eliminacyjna

Wyniki - Grupa A

Polonez Warszawa I  - UKS Junak Warszawa              0:1
RKS Okęcie Warszawa – APJD                                  0:1                
Polonez Warszawa I  – Znicz Pruszków II                   3:0
RKS Okęcie Warszawa - UKS Junak Warszawa           1:1
APJD - Znicz Pruszków II                                          4:0
Polonez Warszawa I  - RKS Okęcie Warszawa             3:0
Znicz Pruszków II - UKS Junak Warszawa                   0:3
Polonez Warszawa I - APJD                                       2:2                            
RKS Okęcie Warszawa - Znicz Pruszków II                  2:2
APJD - UKS Junak Warszawa                                     0:1

Tabela grupy A

1. UKS Junak Warszawa                            10  6:1
2. Polonez Warszawa I                                7   8:3
3. APJD                                                     7   7:3
4. RKS Okęcie Warszawa                             2   3:6
5. Znicz Pruszków II                                   1  2:12

Wyniki - Grupa B

Polonez II Warszawa  - Polonez III Warszawa                          2:1
UKS 5 Mińsk Maz. – Młode Orły Nadnarwianki                     0:2

  • Żołnierzak 
  • Saletra

Polonez II Warszawa  – Znicz Pruszków I                                0:0
UKS 5 Mińsk Maz - Polonez III Warszawa                                1:4
Młode Orły Nadnarwianki - Znicz Pruszków I                       1:0

  • Kaźmierczak (a. Zawada)

Polonez II Warszawa  - UKS 5 Mińsk Maz                                4:0
Znicz Pruszków I   - Polonez III Warszawa                               4:1
Polonez II Warszawa - Młode Orły Nadnarwianki                  1:2

  • Górecki (a. Saletra)
  • Górecki (a. Mieszkowski)

UKS 5 Mińsk Maz - Znicz Pruszków I                                         0:3
Młode Orły Nadnarwianki - Polonez III Warszawa                   1:0

  • Kaźmierczak

Tabela grupy B

1. Młode Orły Nadnarwianki                     12  6:1
2. Znicz Pruszków I                                      7   6:1
3. Polonez II Warszawa                                7   7:3
4. Polonez III Warszawa                               3   5:7
5. UKS 5 Mińsk Maz.                                     0   1:12

 

Runda finałowa

 

Półfinały:
Młode Orły Nadnarwianki - Polonez Warszawa I         2:0

  • Kaźmierczak
  • Saletra (a. Kaźmierczak)

UKS Junak Warszawa   - Znicz Pruszków I                      0:2

Mecz o 3. miejsce:
Polonez Warszawa - UKS Junak Warszawa                      4:0

Finał:
Znicz Pruszków I - Młode Orły Nadnarwianki                4:0 

  • Żołnierzak (a. Saletra)
  • Saletra
  • Saletra (a. Mieszkowski)
  • Żołnierzak

KLASYFIKACJA KOŃCOWA – Polonez Cup 2016

1. Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
2. Znicz Pruszków I
3. Polonez Warszawa
4. UKS Junak Warszawa
5. APJD
6. Polonez II Warszawa
7. Polonez III Warszawa 
8. RKS Okęcie Warszawa
9. Znicz Pruszków II   
10. UKS 5 Mińsk Maz 
 

Skład: Norbert Górniak, Bartek Pietrzykowski - Michał Kornacki, Mateusz Kaźmierczak, Michał Mieszkowski - Jakub Górecki, Szymon Zawada, Maciej Saletra, Mateusz Żołnierzak 

Trenerzy: Sępławski Michał, Mirosław Tkaczyk


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [913]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Wesprzyj Młode Orły!

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 12:00 - 17:00
Wtorek: nieczynne
Środa: nieczynne
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

13

07-2020

pon.

14

07-2020

wtorek

15

07-2020

środa

16

07-2020

czwartek

17

07-2020

piątek

18

07-2020

sobota

19

07-2020

niedziela

Najnowsza galeria

Trening grup Junior Młodszy, Żak oraz Orlik, 28.05.2020
Ładowanie...

Losowa galeria

Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Młodych Orłów Nadnarwianki im. Arkadiusza Malarza '04, 27.02.2016
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 2056, wczoraj: 2916
ogółem: 9 495 359

statystyki szczegółowe