UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Menu główne

Najbliższe spotkanie

AP Sokołów PodlaskiMłode Orły Nadnarwianki Pułtusk
AP Sokołów Podlaski   Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
2020-05-30, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

U-11. Rewelacyjny początek roku!

  • autor: MO, 2016-01-10 17:34

W sobotę (09.01) młodsza połowa zespołu młodzików (rocznik 2005) uzupełniona trzema zawodnikami z drużyny orlików (rocznik 2006) udała się na halowy turniej do Ostrowi Mazowieckiej, w którym wzięło udział 9 drużyn (jedna nie dojechała na miejsce zawodów). Zawodnicy Młodych Orłów przez fazę eliminacyjną przeszli jak burza zajmując pierwsze miejsce w grupie. W półfinale i finale również nie dali szans przeciwnikom pewnie wygrywając oba spotkania. To był zdecydowanie dzień Młodych Orłów, którzy wygrali prawie wszystkie mecze (z wyjątkiem jednego remisu). Chłopcy strzelili aż jedenaście goli, a stracili zaledwie jednego. W dodatku najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Kamil Ausfeld. Gratulacje dla całej drużyny!

Galeria zdjęć


nowa-galeria-6357229.jpg nowa-galeria-6357230.jpg nowa-galeria-6357231.jpg

W meczach eliminacyjnych wygraliśmy trzy spotkania jedno zaś zakończyło się remisem. Był to mecz z Olimpią Zambrów w którym nie brakowało dramaturgi a zwycięstwo było o włos.

Runda eliminacyjna

Wyniki - Grupa A

KS Ostrovia I – UKS AP Ostrów Mazowiecka               0:0
APN Ostrołęka - Olimpia Zambrów                             0:0
KS Ostrovia I - Młode Orły Nadnarwianki               0:3

  • Smoleński Mateusz
  • Sępławski (a. Ausfeld)
  • Woś (a. Sępławski)

APN Ostrołęka - UKS AP Ostrów                                 4:1
Młode Orły Nadnarwianki   - Olimpia Zambrów       1:1

  • Saletra (a. Ausfeld)

KS Ostrovia I – UKS AP Ostrów Mazowiecka               0:0
APN Ostrołęka - KS Ostrovia Ostrów Maz                   1:0
UKS AP Ostrów   - Olimpia Zambrów                         0:0
APN Ostrołęka -  Młode Orły Nadnarwianki            0:2

  • Sępławski (a. Ausfeld)
  • sam.

KS Ostrovia I - Olimpia Zambrów                               0:3
UKS AP Ostrów   - Młode Orły Nadnarwianki           0:1

  • Smoleński Mateusz

Tabela grupy A

1. Młode Orły Nadnarwianki                     10  7:1
2. APN Ostrołęka                                           7   5:3
3. Olimpia Zambrów                                       6   4:1
4. UKS AP Ostrów Mazowiecka                        1   1:5
5. KS Ostrovia I                                             1   0:7                   
 

Wyniki - Grupa B

KS Ostrovia II - AMP Gol Ostrów Mazowiecka                   3:0
Kurpik Kadzidło - UKS Złota Ostrołęka                              2:0
KS Ostrovia II - Football Academy Płońsk                         3:0 (walkower)
Kurpik Kadzidło - AMP Gol Ostrów Mazowiecka                 0:1
UKS Złota Ostrołęka - Football Academy Płońsk                3:0 (walkower)
KS Ostrovia II - Kurpik Kadzidło                                       0:1
AMP Gol Ostrów Mazowiecka  -  UKS Złota Ostrołęka        1:0
Kurpik Kadzidło - Football Academy Płońsk                       3:0 (walkower)
KS Ostrovia II - UKS Złota Ostrołęka                                 0:0
AMP Gol Ostrów Mazowiecka - Football Academy Płońsk    3:0 (walkower)
 

Tabela grupy B

1. AMP Gol Ostrów Mazowiecka                 9     5:3
2. Kurpik Kadzidło                                   9    6:1
3. KS Ostrovia II                                     7    6:1
4. UKS Złota Ostrołęka                             1    3:3
5. Football Academy Płońsk                       0    0-12

Runda finałowa przyniosła wiele emocji przy utrzymującym się wyniku 0:0 na boisku pojawił się Mateusz Smoleński który przesądził losy spotkania strzelając gola po podaniu Macieja Saletry. Mecz finałowy to już popis naszych zawodników i pewne zwycięstwo 3:0 !!!

Runda finałowa

Półfinały:
Młode Orły Nadnarwianki  - Kurpik Kadzidło        1:0

  • Smoleński Mateusz (a. Saletra)

APN Ostrołęka - AMP Gol Ostrów Mazowiecka          0:1

Mecz o 7. miejsce:
UKS AP Ostrów - UKS Złota Ostrołęka                     0:0 k. 1:2

Mecz o 5. miejsce:
Olimpia Zambrów - KS Ostrovia II                            1:1 k. 0:2

Mecz o 3. miejsce:
Kurpik Kadzidło - APN Ostrołęka                               1:0

Finał:
AMP Gol Ostrów Mazowiecka - Młode Orły Nadnarwianki   0:3

  • Ausfeld
  • Saletra (a. Sępławski)
  • Ausfeld

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA MOSiR w OSTROWI MAZOWIECKIEJ

1. Młode Orły Nadnarwianki  
2. AMP Gol Ostrów Mazowiecka 
3. Kurpik Kadzidło
4. APN Ostrołęka
5. KS Ostrovia II Ostrów Mazowiecka
6. Olimpia Zambrów
7. UKS Złota Ostrołęka Ostrołęka
8. UKS AP Ostrów Mazowiecka
9. KS Ostrovia I Ostrów Mazowiecka
10. Football Academy Płońsk  (zespół nie dojechał na zawody)

Skład: Pietrzykowski Bartosz - Piecychna Sebastian, Rogulski Wiktor, Smoleński Mateusz, Smoleński Mikołaj, Ausfeld Kamil, Woś Szymon, Sępławski Kacper, Kaźmierczak Mateusz, Saletra Maciej

Trenerzy: Gaweł Krzysztof, Tkaczyk Mirosław, Sępławski Michał


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1050]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Wesprzyj Młode Orły!

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 16:00
Wtorek: 9:00 - 16:00
Środa: 9:00 - 16:00
Czwartek: 9:00 - 16:00
Piątek: 9:00 - 16:00 

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

27

05-2020

środa

28

05-2020

czwartek

29

05-2020

piątek

30

05-2020

sobota

31

05-2020

niedziela

01

06-2020

pon.

02

06-2020

wtorek

Najnowsza galeria

'12 Turniej Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk im. Wojciecha Werczyńskiego, 02.02.2020
Ładowanie...

Losowa galeria

Turniej w Iłowie 16.12.2012, rocznik '04
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1580, wczoraj: 3136
ogółem: 9 294 043

statystyki szczegółowe