UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Menu główne

Najbliższe spotkanie

AP Sokołów PodlaskiMłode Orły Nadnarwianki Pułtusk
AP Sokołów Podlaski   Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
2020-05-30, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

Udane zakończenie sezonu!

  • autor: MO, 2015-07-06 08:41

W niedzielę (27.06) na pułtuskim stadionie odbyła się impreza sportowo-rekreacyjna z okazji zakończenia sezonu 2014/2015. Młode Orły przez ponad 6 godzin rozgrywały Minimistrzostwa Świata oraz uczestniczyły we wielu konkurencjach piłkarskich i lekkoatletycznych. Na twarzach dzieci można było dostrzec zarówno uśmiech jak i wyraźne oznaki zmęczenia. Można zatem śmiało stwierdzić, że impreza była udana. Dziękujemy p. Dyrektorowi MOSiR - Józefowi Grycowi, za udostępnienie nagłośnienia oraz wszystkim rodzicom, którzy pomogli w organizacji imprezy.

Szczególne podziękowania należą się rodzicom z grupy B, którzy serwowali pyszne jedzenie z grilla, p. Cezaremu Gerkowi za pomoc przy prowadzeniu biura zawodów, panom Mariuszowi Seroce, Marcinowi Jaworskiemu, Adamowi Chimkowskiemu za pomoc przy konkurencjach lekkoatletycznych oraz panu Dariuszowi Wielechowskiemu za fotorelację zdjęciową.

Dziękujemy również zawodnikom Nadnarwianki: Edgarowi Dżawakianowi, Patrykowi Bartczakowi i Kamilowi Jagielskiemu, którzy asystowali trenerom podczas imprezy.

Wyniki Minimistrzostw Świata, lista zwycięzców poszczególnych konkurencji lekkoatletycznych oraz indywidualne osiągnięcia każdego zawodnika znajdują się w rozwinięciu. Zapraszamy do lektury!

Galeria zdjęć


nowa-galeria-6189884.jpg nowa-galeria-6189885.jpg nowa-galeria-6189886.jpg

MINIMISTRZOSTWA ŚWIATA

KATEGORIA WIEKOWA U-7
(roczniki 2008,2008 i 2010)

Argentyna: Filipiak Bartosz, Milewski Bartosz, Gerek Kamil, Napiórkowski Edgar, Piecychna Olaf
Portugalia: Seroka Miłosz, Pik Igor, Niesiobędzki Daniel, Wilczyński Alan, Gerek Benjamin

Wyniki:
Argentyna - Portugalia 6:2

Klasyfikacja końcowa:
1. Argentyna
2. Portugalia

KATEGORIA WIEKOWA U-9
(roczniki 2006 i 2007)

Włochy: Kaźmierczak Mateusz, Mikołajewski Kacper, Jaworski Bartosz, Szolc Mateusz, Jaworski Krystian, Grącki Konrad, Kowalski Jakub
Niemcy: Mieszkowski Michał, Lachowski Gracjan, Chapnik Szymon, Siemek Miłosz, Bystrek Łukasz, Godlewski Stanisław, Kunkowski Adam
Brazylia: Saltera Maciej, Górecki Jakub, Drzewiecki Michał, Jarosik Bartłomiej, Wachowiak Bronisław, Kosiński Miłosz, Sklepiński Jakub
Polska: Kornacki Michał, Pietrzykowski Bartosz, Górniak Norbert, Rzemek Jakub, Malik Łukasz, Bulkowska Kalina, Piętka Kacper

Wyniki:
Włochy - Niemcy 2:2
Brazylia - Polska 1:2
Włochy - Brazylia 10:1
Niemcy - Polska 3:2
Włochy - Polska 2:1
Brazylia - Niemcy 4:2

Klasyfikacja końcowa:
1. Włochy
2. Niemcy
3. Polska
4. Brazylia

KATEGORIA WIEKOWA U-11
(roczniki 2004 i 2005)

Argentyna: Bartczak Konrad, Kaczorek Bartłomiej, Sępławski Kacper, Rogulski Wiktor, Borowski Radosław, Bystrek Dawid, Boruski Hubert
Brazylia: Woś Szymon, Grzywacz Tomasz, Saciłowski Maciej, Lisiecki Cezary, Smoleński Mateusz, Radomski Patryk, Golatowski Kacper
Niemcy: Konracki Bartłomiej, Burawski Jakub, Jaworski Nikodem, Ausfeld Kamil, Kilanowski Dariusz, Bralczyk Dawid, Piecychna Sebastian
Portugalia: Zygmuntowicz Dawid, Chimkowski Kacper, Smoleński Mikołaj, Chmielewski Bartosz, Przybysz Krzysztof, Stępkowski Daniel
Polska: Wielechowski Patryk, Rydzewski Jakub, Adamkiewicz Tomasz, Jankowski Aleksander, Wiśniewski Adrian, Lustyk Dawid

Wyniki:
Brazylia - Polska 1:4
Niemcy - Portugalia 3:3
Argentyna - Polska 2:4
Brazylia - Niemcy 1:7
Argentyna - Portugalia 2:2
Polska - Niemcy 1:7
Argentyna - Niemcy 1:2
Portugalia - Brazylia 6:2
Argentyna - Brazylia 4:1
Portugalia - Polska 2:2

Klasyfikacja końcowa:
1. Niemcy
2. Polska
3. Portugalia
4. Argentyna
5. Brazylia

KATEGORIA WIEKOWA U-11
(roczniki 2002 i 2003)

Polsk: Kobyliński Bartłomiej, Lepert Mateusz, Stępniewski Mateusz, Grochowski Paweł, Stępkowska Natalia, Seroka Dawid, Stopka Patryk
Argentyna: Chmielewski Dominik, Głodowski Dawid, Dądera Kamil, Mądrala Dawid, Nalewajk Adrian, Krawczyk Jakub, Gierek Damian
Peru: Markowski Wojciech, Sonnenberg Piotr, Tkaczyk Jarosław, Parzychowski Adam, Rutkowski Jakub, Dziewulski Jakub, Parzuchowski Maciej
Wyspy Owcze: Gerek Daniel, Wroniak Dawid, Biernacki Mikołaj, Cebula Maciej, Lisiecki Karol, Trusiewicz Bartosz, Kowalczyk Stanisław
San Marino: Sokołowski Hubert, Wielechowski Igor, Adamczyk Damian, Smoleński Bartosz, Lolo Krzysztof, Świadkowski Jakub

Wyniki:
Argentyna - San Marino 2:5
Peru - Wyspy Owcze 0:1
Polska - San Marino 1:4
Argentyna - Peru 0:3
Polska - Wyspy Owcze 3:4
San Marino - Peru 1:6
Polska - Peru 0:2
Wyspy Owcze - Argentyna 3:2
Polska - Argentyna 2:6
Wyspy Owcze - San Marino 1:4

Klasyfikacja końcowa:
1. Peru
2. San Marino
2. Wyspy Owcze
4. Argentyna
5. Polska

 

ZWYCIĘZCY KONKURENCJI INDYWIDUALNYCH

Bieg 4x10m:
U-5, Gerek Benjamin - 16,08
U-6, Napiórkowski Edgar - 14,58 (nowy rekord - poprzedni 15,00)
U-7, Seroka Miłosz - 12,55 (nowy rekord - poprzedni 13,15)

U-8, Lachowski Gracjan - 12,93
U-9, Kaźmierczak Mateusz - 11,92
U-10, Zygmunowicz Dawid - 11,71
U-11, Chimkowski Kacper - 11,17
U-12, Dądera Kamil - 11,29
U-13, Kobyliński Bartek - 10,99 (nowy rekord)

Bieg na 400m:
U-5, Gerek Benjamin - 2:22,62
U-6, Napiórkowski Edgar - 1:54,90 (nowy rekord - poprzedni 1:56,33)
U-7, Seroka Miłosz - 1:37,63 (nowy rekord - poprzedni 1:45,98)
U-8, Lachowski Gracjan - 1:37,86 (nowy rekord - poprzedni 1:39,67)

U-9, Wachowiak Bronisław - 1:31,82
U-10, Zygmunowicz Dawid - 1:25,81 (nowy rekord - poprzedni 1:30,96)
U-11, Rydzewski Jakub - 1:20,56
U-12, Stępniewski Mateusz - 1:15,84 (nowy rekord - poprzedni 1:21,08)
U-13, Kobyliński Bartek - 1:07,10

Skok w dal:
U-6, Napiórkowski Edgar - 1,55
U-7, Seroka Miłosz - 2,57 (nowy rekord - poprzedni 2,45)
U-8, Lachowski Gracjan - 2,68
U-9, Kaźmierczak Mateusz - 3,10
U-10, Zygmuntowicz Dawid - 3,85 (nowy rekord - poprzedni 3,40)
U-11, Borowski Radosław - 3,88
U-12, Głodowski Dawid - 4,32 (nowy rekord - poprzedni 3,86)
U-13, Kobyliński Bartek - 4,50 (nowy rekord)

Żonglerka:
U-6, Gerek Kamil - 3 (nowy rekord)
U-7, Pik Igor - 4
U-8, Mikołajewski Kacper - 8
U-9, Saletra Maciej - 60 (nowy rekord - poprzedni 38)
U-10, Ausfeld Kamil - 61 (nowy rekord - poprzedni 32)

U-11, Wielechowski Patryk - 31
U-12, Głodowski Dawid - 55 (nowy rekord - poprzedni 28)
U-13, Chmielewski Dominik - 40 (nowy rekord)

Bieg na 50m:
U-5, Gerek Benjamin - 13,02
U-6, Napiórkowski Edgar - 10,66
U-7, Seroka Miłosz - 9,37 (nowy rekord - poprzedni 9,90)
U-8, Mikołajewski Kacper - 9,25
U-9, Chapnik Szymon - 8,43 (nowy rekord - poprzedni 8,69)
U-10, Piecychna Sebastian - 8,50
U-11, Borowski Radosław - 7,77
U-12, Sonnenberg Piotr - 7,34 (nowy rekord - poprzedni 7,65)
U-13, Kobyliński Bartek - 7,14 (nowy rekord)

 

WYNIKI KONKURENCJI INDYWIDUALNYCH

(kolejno: skok w dal - żonglerka - 50m - 4x10 - 400m)

U-5:
Gerek Benjamin - brak - brak - 13,02 - 16,08 - 2:22,62

U-6:
Gerek Kamil - 1,48 - 3 - 12,10 - 14,80 - 2:04,04
Napiórkowski Edgar - 1,55 - 2 - 10,66 - 14,58  - 1:54,90
Wilczyński Alan - 1,02 - 1 - 13,15 - 15,30 - 2:18,29

U-7:
Filipiak Bartosz - 2,35 - 3 - 10,19 - 14,03 - 2:01,92
Niesiobędzki Daniel - 2,33 - 1 - 11,88 - 14,11  - 2:05,40
Piecychna Olaf - 2,10 - 3 - 10,37 - 14,16 - 1:51,13
Pik Igor - 2,39 - 4 - 9,75 - 12,95  - 1:40,80
Seroka Miłosz - 2,57 - 2 - 9,37 - 12,55 - 1:37,63

U-8:
Bystrek Łukasz - 1,50 - 2 - 10,08 - 14,17  - 2:12,86
Drzewiecki Michał - 2,25 - 2 - 10,45 - 15,20  - 1:46,82
Godlewski Stanisław - 1,57 - 2 - 11,12 - 14,95 - 1:44,59
Grącki Konrad - 2,25 - 2 - 9,97 - 13,31  - 2:06,33
Jaworski Bartosz - 2,20 - brak - brak - brak - brak
Jaworski Krystian - 2,30 - 3 - brak - brak - 1:40,50
Kisiel Maciej - 2,35 - 1 - 10,46 - 13,47 - 1:45,33
Kosiński Miłosz - 2,40 - 2 - 10,23 - 13,50  - 1:44,93
Kowalski Jakub - 2,30 - 2 - brak - brak - 1:52,80
Lachowski Gracjan - 2,68 - 5 - 9,42 - 12,93 - 1:37,86
Malik Łukasz - 2,15 - 2 - 10,56 - 14,05 - 1:41,77
Mikołajewski Kacper - 2,60 - 8 - 9,25 - 13,03  - 1:42,46
Milewski Bartosz - 2,00 - 2 - 10,18 - 14,01 - 1:48,90
Piętka Kacper - 1,15 - 1 - 12,69 - 15,70  - 2:50,80
Siemek Miłosz - 2,36 - 2 - 9,82 - 13,27 - 1:42,06

U-9:
Bulkowska Kalina - 1,70 - 3 - 10,11 - 14,93 - 1:44,56
Chapnik Szymon - 2,75 - 4 - 8,43 - 13,27  - 1:38,56
Górecki Jakub - brak - 8 - 9,69 - brak  - brak
Górniak Norbert - 2,83 - 2 - 9,36 - 13,82 - 1:42,36
Jarosik Bartłomiej - 2,16 - 4 - 9,96 - 13,73 - 2:03,36
Kaźmierczak Mateusz - 3,10 - 16 - 9,01 - 11,92 - 1:49,23
Kornacki Michał - 2,88 - 6 - 8,44 - 12,67 - 1:35,53
Kunkowski Adam - 2,63 - 3 - 9,36 - 13,63 - 1:39,67
Mieszkowski Michał - 2,62 - 11 - 9,68 - 13,03 - 1:45,37
Pietrzykowski Bartosz - 2,60 - 4 - 9,12 - 12,98 - 1:42,39
Rzemek Jakub - 2,90 - 3 - 9,12 - 13,37  - 1:47,66
Saletra Maciej - 2,60 - 60 - 9,02 - 12,56  - 1:33,10
Sklepiński Jakub - 1,80 - 3 - 10,44 - 14,53 - 1:47,66
Wachowiak Bronisław - 2,72 - 2 - 9,11 - 13,80 - 1:31,82

U-10:
Adamkiewicz Tomasz - 3,10 - 4 - brak - 12,66  - 1:43,71
Ausfeld Kamil - 3,60 - 61 - 8,97 - 11,91  - 1:28,20
Borucki Hubert - 1,64 - 5 - brak - brak - brak
Bralczyk Dawid - 2,67 - 3 - 10,13 - 13,30 - 1:40,46
Bystrek Dawid - 2,55 - 5 - 9,66 - 13,00 - brak
Chmielewski Bartosz - 2,57 - 5 - 10,61 - 12,87 - 1:45,81
Golatowski Kacper - 3,00 - 4 - 9,07 - 12,30 - 1:31,56
Jankowski Aleksander - 2,57 - 1 - 9,94 - 13,20  - 1:47,96
Lisiecki Cezary - 2,48 - 6 - 8,95 - 12,37 - 1:34,02
Piecychna Sebastian - 3,47 - 5 - 8,50 - 12,06  - 1:31,29
Radomski Patryk - 3,09 - 4 - 9,25 - 12:83  - 1:32,49
Rogulski Wiktor - 3,19 - 2 - 9,16 - 12,62 - 1:38,06
Sępławski Kacper - 2,90 - 6 - 9,21 - 12,61 - 1:34,47
Smoleński Mateusz - 3,27 - 6 - 9,24 - 11,72 - 1:27,38
Smoleński Mikołaj - 3,56 - 12 - 8,79 - 12,41 - 1:30,02
Stępkowski Daniel - 2,35 - 3 - 9,58 - 12:71  - 1:37,56
Szolc Mateusz - 2,48 - 2 - 9,49 - 12:83  - 1:30,24
Wiśniewski Adrian - 2,95 - 10 - brak - 13,10  - 1:38,53
Woś Szymon - 3,37 - 7 - 9,29 - 12,39 - 1:35,71
Zygmuntowicz Dawid - 3,85 - 7 - 8,51 - 11:71  - 1:25,81

U-11:
Bartczak Konrad - 2,65 - brak - 9,82 - 12,27 - 1:48,56
Borowski Radosław - 3,88 - 17 - 7,77 - 11,45  - 1:21,91
Burawski Jakub - 3,28 - 4 - 8,94 - 12,53 - 1:25,15
Chimkowski Kacper - 3,30 - 13 - 8,63 - 11,17  - 1:38,06
Grzywacz Tomasz - 3,24 - 3 - 9,28 - 13,08  - 1:43,22
Jaworski Nikodem - 3,32 - 20 - 8,76 - 12,57 - 1:34,87
Kaczorek Bartłomiej - 3,30 - 3 - 8,92 - 12,65 - 1:36,73
Kilanowski Dariusz - 2,65 - 3 - 9,65 - 13:40  - 2:00,00
Kornacki  Bartłomiej - 2,88 - 16 - 8,08 - 12,10 - 1:33,36
Lustyk Dawid - 3,26 - 5 - 8,77 - 12,02 - 1:31,47
Przybysz Krzysztof - 2,80 - 7 - 8,64 - 12,15 - 1:25,15
Rydzewski Jakub - 3,60 - 9 - 8,04 - 11,86 - 1:20,56
Saciłowski Maciej - 2,87 - 3 - 9,94 - 13,14 - 2:05,53
Wielechowski Patryk - 3,55 - 31 - 8,96 - 12,17  - 1:29,56

U-12:
Cebula Maciej - 2,85 - 7 - 9,45 - 12,52 - 1:47,03
Dądera Kamil - 3,30 - 6 - 7,72 - 11,29 - 1:26,98
Głodowski Dawid - 4,32 - 55 - 7,54 - 11,31  - 1:26,64
Grochowski Paweł - 3,77 - 8 - 8,05 - 11,30 - 1:16,96
Lepert Mateusz - 3,83 - 28 - 8,63 - 11,93 - 1:18,71
Lisiecki Karol - 3,90 - 4 - 7,82 - 11,51 - 1:19,28
Lolo Krzysztof - 3,61 - 12 - 8,29 - 11,94 - 1:24,90
Mądrala Dawid - 3,57 - 10 - 8,35 - 11,45  - 1:32,10
Parzuchowski Maciej - 2,90 - 2 - 10,04 - 13,20 - 1:49,57
Rutkowski Jakub - 3,04 - 8 - 9,32 - 13,07  - 1:44,60
Seroka Dawid - 3,46 - 8 - 8,46 - 12,15  - 1:32,43
Smoleński Bartosz - 3,44 - 2 - 8,69 - 11,93  - 1:19,26
Sonnenberg Piotr - 4,12 - 50 - 7,34 - 11,30 - 1:18,70
Stępniewski Mateusz - 3,70 - 27 - 8,12 - 11,30 - 1:15,84
Świadkowski Jakub - 3,07 - 3 - 8,80 - 12,20 - 1:37,12
Tkaczyk Jarosław - 3,45 - 15 - 9,24 - 12:28  - 1:43,37
Wroniak Dawid - 3,65 - 20 - 8,63 - 11,46 - 1:25,06

U-13:
Adamczyk Damian - 4,47 - 17 - 7,43 - 11,53 - 1:08,53
Biernacki Mikołaj - 3,24 - 20 - 7,69 - 12,16 - 1:15,35
Chmielewski Dominik - 3,96 - 40 - 7,74 - 11,23  - 1:19,70
Gerek Daniel - 3,74 - 6 - 8,48 - 11,90 - 1:16,86
Kobyliński Bartłomiej - 4,50 - 18 - 7,14 - 10,99 - 1:07,10
Markowski Wojciech - 3,08 - 22 - 8,58 - 11,99 - 1:29,66
Sokołowski Hubert - 3,47 - 27 - 7,80 - 11,41 - 1:13,98
Wielechowski Igor - 3,58 - 9 - 8,81 - 12,00  - 1:20,00
Gierek Damian - 3,00 - 5 - 10,44 - 12,50 - 1:46,29
Kowalczyk Stanisław - 2,40 - 2 - 9,82 - 13,96  - 1:33,13
Krawczyk Jakub - 2,63 - 3 - 9,74 - 13,63  - 1:40,29
Nalewajk Adrian - 3,17 - 6 - 9,14 - 12,88  - 1:37,50
Parzychowski Adam - 3,90 - 9 - 8,14 - 11,79 - 1:21,12
Stępkowska Natalia - brak - 8 - 8,94 - 12,35 - 1:44,65
Trusiewicz Bartosz - 2,47 - 8 - 10,71 - 14,45 - 1:54,06
Dziewulski Jakub - 3,66 - 5 - 9,10 - 13:36  - 1:43,92
Stopka Patryk - 2,82 - 4 - 9,87 - 13,36 - 1:34,33


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1482]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Wesprzyj Młode Orły!

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 16:00
Wtorek: 9:00 - 16:00
Środa: 9:00 - 16:00
Czwartek: 9:00 - 16:00
Piątek: 9:00 - 16:00 

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

27

05-2020

środa

28

05-2020

czwartek

29

05-2020

piątek

30

05-2020

sobota

31

05-2020

niedziela

01

06-2020

pon.

02

06-2020

wtorek

Najnowsza galeria

'12 Turniej Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk im. Wojciecha Werczyńskiego, 02.02.2020
Ładowanie...

Losowa galeria

UKS Narew Ostrołęka - Młode Orły '02, 25.03.2016
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1350, wczoraj: 3136
ogółem: 9 293 813

statystyki szczegółowe