UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Menu główne

Najbliższe spotkanie

AP Sokołów PodlaskiMłode Orły Nadnarwianki Pułtusk
AP Sokołów Podlaski   Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
2020-05-30, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

Aktualności

Sparing grup B i C

  • autor: MO, 2015-05-15 13:39

W czwartek 14 maja kolejny sparing rozegrały ze sobą grupy B (druga drużyna młodzików 2002/03) i C (pierwsza drużyna orlików 2004/05). Zespoły grały w siedmioosobowych składach, w wymiarze czasowym 6x13 minut. 

Zdecydowanie lepiej to spotkanie rozpoczęli podopieczni trenera Krzysztofa Gawła, którzy zupełnie zdominowali pierwszą część spotkania. Druga drużyna młodzików nie potrafiła w tym czasie poważnie zagrozić bramce rywali. Przebudzenie nastąpiło dopiero w czwartej części w której zawodnicy grupy B zdobyli swoje pierwsze bramki. Od tego momentu mecz zrobił się bardzo ciekawy i emocjonujący, jednak dzięki przewadze zdobytej na początku spotkania, zawodnicy orlików odnieśli pewne zwycięstwo nad starszymi kolegami.

Galeria zdjęć


nowa-galeria-6121314.jpg nowa-galeria-6121315.jpg nowa-galeria-6121316.jpg

                                        Młode Orły B - Młode Orły C

7 - 13

(0-2, 0-3, 0-3, 2-1, 3-1, 2-3)

Bramki:

Grupa B:

43' Parzychowski
48' Parzychowski
55' Seroka
59' Seroka (a. Jaworski)
65' Parzychowski
69' Stępkowska (a. Dądera)
72' Lolo (a. Dądera)
 

Grupa C:

9' Rogulski
12' Smoleński Mikołaj 
15' Rydzewski (a. Wielechowski)
18' Piecychna (a. Rydzewski)
21' Rydzewski
31' Sępławski (a. Woś)
34' Rogulski
36' Sępławski (a. Kaczorek)
52' Ausfeld
64' Smoleński Mateusz (a. Sępławski)
66' Rydzewski
75' Ausfeld (a. Wielechowski)
78' Chimkowski (a. Wielechowski)

 

Skład Młode Orły B: Baka Jakub, Rutkowski Jakub, Gierek Damian, Nalewajk Adrian, Krawczyk Jakub, Parzychowski Adam, Dądera Kamil, Lisiecki Karol, Lolo Krzysztof, Pik Mateusz, Seroka Dawid, Jaworski Sebastian, Lewandowski Mateusz, Stępkowska Natalia, Trusiewicz Bartek

Trener: Sępławski Michał, Tkaczyk Mirosław

Skład Młode Orły C: Jaworski Nikodem, Chimkowski Kacper, Wielechowsk Patryk, Rydzewski Jakub, Rogulski Wiktor, Piecychna Sebastian, Ausfeld Kamil, Kaczorek Bartosz, Lustyk Dawid, Smoleński Mikołaj, Smoleński Mateusz, Woś Szymon, Borowski Radosław, Sępławski Kacper

Trener: Gaweł Krzysztof, Tkaczyk Mirosław


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [886]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Wesprzyj Młode Orły!

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 16:00
Wtorek: 9:00 - 16:00
Środa: 9:00 - 16:00
Czwartek: 9:00 - 16:00
Piątek: 9:00 - 16:00 

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

27

05-2020

środa

28

05-2020

czwartek

29

05-2020

piątek

30

05-2020

sobota

31

05-2020

niedziela

01

06-2020

pon.

02

06-2020

wtorek

Najnowsza galeria

'12 Turniej Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk im. Wojciecha Werczyńskiego, 02.02.2020
Ładowanie...

Losowa galeria

UKS Narew Ostrołęka - Młode Orły '02, 25.03.2016
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1339, wczoraj: 3136
ogółem: 9 293 802

statystyki szczegółowe