UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Łosice - MOSiR Mińsk Maz. 0:3
  • Znicz Pruszków - MKS Ciechanów 9:0
  • FDA Wieliszew - Wkra Żuromin
  • Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - Drukarz Warszawa 0:5
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tabela ligowa

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

20 - 26 stycznia

TRENINGI POSZCZEGÓLNYCH GRUP

Junior Młodszy - rocznik 2004/05

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

16:30 - 18:00
(hala SP1)
17:30 - 19:00
(hala SP4/
siłownia)
18:35-19:35
(sala gimna-
styczna SP4)
18:45-20:00
(hala SP2)
     

Trampkarz - rocznik 2006/07

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

16:30 - 18:00
(hala SP2)

16:00 - 17:30
(hala SP2)
17:25-18:25
(sala gimnastyczna SP4)
17:00-18:30
(hala SP1)
16:30 - 17:45
(stadion)
   

B

    16:00 - 17:30
(hala SP4)
  19:00 - 20:30
(hala SP4)
   

* Ilość treningów do odrobienia: TA - 1.

Młodzik - rocznik 2008/09

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

17:30 - 19:00
(hala SP3)

16:00 - 17:30
(hala SP4)
16:15-17:15
(sala gimnastyczna SP4)
16:30 - 18:00
(hala SP4)
     

B

16:15 - 17:30
(hala SP3)

  17:15 - 18:30
(hala SP3)
       

C

    16:00 - 17:15
(hala SP3)
  18:00 - 19:15
(hala SP1)
   

D

    16:15 - 17:30
(hala SP1)
  16:15-17:30
(hala SP2)
   

 

Orlik - rocznik 2010/11

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

17:00 - 18:30
(hala SP4)

  16:30-18:00
(hala SP2)
  16:15 - 17:45
(hala SP4)
   

B

  18:45-20:00
(hala SP2)
    17:45 - 19:00
(hala SP4)
   

C

  18:15 - 19:30
(hala SP4)
  16:15-17:30
(hala SP2)
     

D

19:00 - 20:15
(hala SP3)

    17:30-18:45
(hala SP2)
 

 

 

* Ilość treningów do odrobienia: OA - 1, OB - 2.

Żak - rocznik 2012/13

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

 

16:00 - 17:15
(hala LO)

 

 

16:45 - 18:00
(hala SP2)

   

B

 

17:30 - 18:45
(hala SP2)

16:30 - 17:45
(stadion)
  16:15 - 17:30
(hala SP3)
   

Skrzat - rocznik 2014/15

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

    17:30 - 18:30
(hala SP4)
  17:30 - 18:30
(hala SP3)
   

B

    17:30 - 18:30
(hala SP4)
  17:30 - 18:30
(hala SP3)
   

Bramkarze Junior Młodszy AWtorek 17:30 - 18:30 (hala SP4)

Bramkarze Trampkarz APoniedziałek 16:30 - 17:30 (hala SP2)

Bramkarze Żak A: Piątek 16:45 - 17;45 (hala SP2)

Bramkarze Młodzik A: Wtorek 16:00 - 17:00 (hala SP4)

Bramkarze Orlik A: Środa 16:30 - 17:30 (hala SP2)

 

 

 

 

 

 

Wesprzyj Młode Orły!

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 10:00 - 17:00
Wtorek: 8:00 - 15:00
Środa: 8:00 - 15:00
Czwartek: 8:00 - 15:00
Piątek: 8:00 - 15:00

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

20

02-2020

czwartek

21

02-2020

piątek

22

02-2020

sobota

23

02-2020

niedziela

24

02-2020

pon.

25

02-2020

wtorek

26

02-2020

środa

Najnowsza galeria

'12 Turniej Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk im. Wojciecha Werczyńskiego, 02.02.2020
Ładowanie...

Losowa galeria

Trening grupy F, 9.11.2015
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 3992, wczoraj: 5446
ogółem: 8 751 792

statystyki szczegółowe