UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

16 - 22 grudnia

TRENINGI POSZCZEGÓLNYCH GRUP

Junior Młodszy - rocznik 2004/05

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

16:30 - 18:00
(hala SP1)
17:30 - 19:00
(hala SP4/
siłownia)
  18:45-20:00
(hala SP2)
     

Trampkarz - rocznik 2006/07

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

16:30 - 18:00
(hala SP2)

16:00 - 17:30
(hala SP2)
  17:00-18:30
(hala SP1)
16:30 - 17:45
(stadion)
   

B

    16:00 - 17:30
(hala SP4)
  19:00 - 20:30
(hala SP4)
   

* Ilość treningów do odrobienia: TA - 1.

Młodzik - rocznik 2008/09

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

17:30 - 19:00
(hala SP3)

16:00 - 17:30
(hala SP4)
  16:30 - 18:00
(hala SP4)
     

B

16:15 - 17:30
(hala SP3)

  17:15 - 18:30
(hala SP3)
       

C

    16:00 - 17:15
(hala SP3)
  18:00 - 19:15
(hala SP1)
   

D

    16:15 - 17:30
(hala SP1)
  16:15-17:30
(hala SP2)
   

 

Orlik - rocznik 2010/11

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

17:00 - 18:30
(hala SP4)

  17:30 - 19:00
(hala SP1)
  16:15 - 17:45
(hala SP4)
   

B

  18:45-20:00
(hala SP2)
    17:45 - 19:00
(hala SP4)
   

C

  18:15 - 19:30
(hala SP4)
  16:15-17:30
(hala SP2)
     

D

19:00 - 20:15
(hala SP3)

    17:30-18:45
(hala SP2)
 

 

 

* Ilość treningów do odrobienia: OA - 1, OB - 2.

Żak - rocznik 2012/13

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

 

16:00 - 17:15
(hala LO)

 

 

17:30-18:45
(hala SP2)

   

B

 

17:30 - 18:45
(hala SP2)

16:30 - 17:45
(stadion)
  16:15 - 17:30
(hala SP3)
   

Skrzat - rocznik 2014/15

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

    17:30 - 18:30
(hala SP4)
  17:30 - 18:30
(hala SP3)
   

B

    17:30 - 18:30
(hala SP4)
  17:30 - 18:30
(hala SP3)
   

 

 

 

 

Wesprzyj Młode Orły!

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 12:00 - 17:00
Wtorek: nieczynne
Środa: nieczynne
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

13

07-2020

pon.

14

07-2020

wtorek

15

07-2020

środa

16

07-2020

czwartek

17

07-2020

piątek

18

07-2020

sobota

19

07-2020

niedziela

Najnowsza galeria

Trening grup Junior Młodszy, Żak oraz Orlik, 28.05.2020
Ładowanie...

Losowa galeria

Ogólnopolski Turniej Halowej Piłki Nożnej Młodych Orłów Nadnarwianki im. Arkadiusza Malarza '04, 27.02.2016
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 2070, wczoraj: 2916
ogółem: 9 495 373

statystyki szczegółowe