UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Łosice - MOSiR Mińsk Maz. 0:3
  • Znicz Pruszków - MKS Ciechanów 9:0
  • FDA Wieliszew - Wkra Żuromin
  • Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - Drukarz Warszawa 0:5
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tabela ligowa

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

9 - 15 grudnia

TRENINGI POSZCZEGÓLNYCH GRUP

Junior Młodszy - rocznik 2004/05

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

16:30 - 18:00
(hala SP1)
17:30 - 19:00
(hala SP4/
siłownia)
  18:45-20:00
(hala SP2)
    15:00 - 17:00
(hala SP4)
*ŚLM

*Świąteczna Liga Mistrzów

Trampkarz - rocznik 2006/07

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

16:30 - 18:00
(hala SP2)

16:00 - 17:30
(hala SP2)
  17:30 - 
18:45

(hala SP2)
16:30 - 17:45
(stadion)

 
15:00 - 17:00
(hala SP4)
*ŚLM

B

    16:00 - 17:30
(hala SP4)
  19:00 - 20:30
(hala SP4)
12:30 - 15:15
(hala SP4)
*ŚLM
 

* Ilość treningów do odrobienia: TA - 1.
*Świąteczna Liga Mistrzów

Młodzik - rocznik 2008/09

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

17:30 - 19:00
(hala SP3)

16:00 - 17:30
(hala SP4)
  16:30 - 18:00
(hala SP4)
  12:30 - 15:15
(hala SP4)
*ŚLM
 

B

16:15 - 17:30
(hala SP3)

  17:15 - 18:30
(hala SP3)
    12:30 - 15:15
(hala SP4)
*ŚLM
 

C

    16:00 - 17:15
(hala SP3)
  18:00 - 19:15
(hala SP1)
9:30 - 12:15
(hala SP4)
*ŚLM
 

D

    16:15 - 17:30
(hala SP1)
  16:15-17:30
(hala SP2)
9:30 - 12:15
(hala SP4)
*ŚLM
 

*Świąteczna Liga Mistrzów

Orlik - rocznik 2010/11

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

17:00 - 18:30
(hala SP4)

  16:30-18:00
(hala SP2)
  16:15 - 17:45
(hala SP4)
9:30 - 12:15
(hala SP4)
*ŚLM
 

B

  18:45-20:00
(hala SP2)
    17:45 - 19:00
(hala SP4)
  9:30 - 12:00
(hala SP4)
*ŚLM

C

  18:15 - 19:30
(hala SP4)
  *trening odrobiony
18 listopada
    9:30 - 12:00
(hala SP4)
*ŚLM

D

19:00 - 20:15
(hala SP3)

    *trening odrobiony
​20 listopada
 

 

9:30 - 12:00
(hala SP4)
*ŚLM

* Ilość treningów do odrobienia: OA - 1, OB - 2.
*Świąteczna Liga Mistrzów

Żak - rocznik 2012/13

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

 

16:15-17:30
(hala LO)

 

 

17:30-18:45
(hala SP2)

  12:15 - 14:45
(hala SP4)
*ŚLM

B

 

17:30 - 18:45
(hala SP2)

16:30 - 17:45
(stadion)
16:15-17:30
(hala SP2)
    12:15 - 14:45
(hala SP4)
*ŚLM

*Świąteczna Liga Mistrzów

Skrzat - rocznik 2014/15

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

    17:30 - 18:30
(hala SP4)
  16:30 - 17:45
(hala SP3)
15:30 - 17:00
(hala SP4)
*ŚLM
 

B

    17:30 - 18:30
(hala SP4)
  16:30 - 17:45
(hala SP3)
15:30 - 17:00
(hala SP4)
*ŚLM
 

*Świąteczna Liga Mistrzów

TRENINGI BRAMKARSKIE

Bramkarze Trampkarz A: Wtorek 16:00 - 17:00 (hala SP2)

Bramkarze Młodzik ACzwartek 16:30 - 17:30 (hala SP4)

 

 

 

 

 

 

 

Wesprzyj Młode Orły!

 

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 9:45 i 12:30- 17:00
Wtorek: 8:00 - 15:00
Środa: 8:00 - 15:00
Czwartek: 8:00 - 15:00
Piątek: 8:00-15:00

 

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

26

01-2020

niedziela

27

01-2020

pon.

28

01-2020

wtorek

29

01-2020

środa

30

01-2020

czwartek

31

01-2020

piątek

01

02-2020

sobota

Najnowsza galeria

'08 Turniej Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk im. Wojciecha Werczyńskiego, 26.01.2020
Ładowanie...

Losowa galeria

Nadnarwianka - Tygrys Huta Mińska, 25.06.2014
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 5077, wczoraj: 8042
ogółem: 8 604 044

statystyki szczegółowe