UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Łosice - MOSiR Mińsk Maz. 0:3
  • Znicz Pruszków - MKS Ciechanów 9:0
  • FDA Wieliszew - Wkra Żuromin
  • Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - Drukarz Warszawa 0:5
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tabela ligowa

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

11 - 17 listopada

UWAGA ‼️ ZMIANY W GRAFIKU TRENINGOWYM ‼️

Harmonogram treningowy w tym tygodniu będzie wyjątkowo niestabilny, ponieważ większość zespołów będzie trenowało już w hali, ale część jeszcze na stadionie. Przypadające na poniedziałek Święto Niepodległości jest dodatkowym czynnikiem destabilizującymi grafik na najbliższe dni. 

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

Jeżeli po zmianach dziecko z różnych względów nie może uczestniczyć w treningu, proszę zapytać trenerów o możliwość przyjścia na trening innej grupy.

TRENINGI POSZCZEGÓLNYCH GRUP

Junior Młodszy - rocznik 2004/05

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

*trening 
odwołany
*trening 
przełożony
  18:00 - 19:30
​(stadion)
    14:00 - 15:30
(stadion)

* Ilość treningów do odrobienia: JMA - 1.

Trampkarz - rocznik 2006/07

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

*trening 
odwołany

16:15 - 17:45
(stadion)
  18:00 - 19:30
(stadion)
16:30 - 17:45
(stadion)
   

B

    16:00 - 17:30
(hala SP4)
  19:00 - 20:30
(hala SP4)
   

* Ilość treningów do odrobienia: TA - 1.

Młodzik - rocznik 2008/09

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

*trening 
odwołany

16:15-17:45
(stadion)
  16:15-17:45
(stadion)
  9:00-10:30
(stadion)
*trening odrabiany za 21.11
 

B

*trening 
przełożony
  17:15 - 18:30
(hala SP3)
  16:15 - 17:30
(hala SP3)
   

C

    16:00 - 17:15
(hala SP3)
  18:00 - 19:15
(hala SP1)
   

D

  18:45-20:00
(hala SP2)
    16:15-17:30
(hala SP2)
   

 

Orlik - rocznik 2010/11

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

*trening 
odwołany

  17:30 - 19:00
(hala SP1)
  16:15 - 17:45
(hala SP4)
   

B

    16:15 - 17:30
(hala SP1)
  17:45- 19:00
(hala SP4)
   

C

  17:30 - 18:45
(hala SP2)
  17:30 - 18:45
(hala SP2)
     

D

*trening 
przełożony

16:15 - 17:30
(hala SP2)
  18:45 - 20:00
(hala SP2)
 

 

 

* Ilość treningów do odrobienia: OA - 1, OB - 2.

Żak - rocznik 2012/13

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

 

16:15 - 17:30
(hala SP4)

 

16:15 - 17:30
(hala SP2)

16:15 - 17:30
(hala LO)

   

B

 

18:15 - 19:30
(hala SP4)

16:30 - 17:45
(stadion)
16:15 - 17:30
(hala SP4)
     

Skrzat - rocznik 2014/15

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

    17:30 - 18:30
(hala SP4)
  17:30 - 18:30
(hala SP3)
   

B

    17:30 - 18:30
(hala SP4)
  17:30 - 18:30
(hala SP3)
   

 

Bramkarze Junior Młodszy A

Bramkarze Trampkarz A

Bramkarze Młodzik A: 

Bramkarze Orlik A

Bramkarze Żak A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wesprzyj Młode Orły!

 

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 17:00
Wtorek: 8:30 - 16:30
Środa: 9:00 - 17:00
Czwartek: 8:30 - 16:30
Piątek: 8:30 - 16:30

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

15

11-2019

piątek

16

11-2019

sobota

17

11-2019

niedziela

18

11-2019

pon.

19

11-2019

wtorek

20

11-2019

środa

21

11-2019

czwartek

Najnowsza galeria

Młode Orły Nadnarwianki III Pułtusk '10 - APN Olimp Gołymin, 09.11.2019
Ładowanie...

Losowa galeria

Młode Orły '06 Turniej ligowy w Nowym Mieście 14.06.206
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 4000, wczoraj: 5798
ogółem: 8 262 169

statystyki szczegółowe