UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

04 - 10 listopada

TRENINGI POSZCZEGÓLNYCH GRUP

Junior Młodszy - rocznik 2004/05

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

16:15-17:45
(stadion)
18:00-19:30
(stadion)

17:45-19:15
(stadion)

16:10-17:40
(stadion)
     

* boisko główne

* boisko boczne

* boisko za siłownią

Trampkarz - rocznik 2006/07

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

17:45-19:15
(stadion)

16:15-17:45
(stadion)

 

17:45-19:15
(stadion)

16:30 - 17:45
(stadion)
   

B

16:10-17:40
(stadion)

 

16:10-17:40
(stadion)
 

17:45-19:15
(stadion)

   

* Ilość treningów do odrobienia: TA - 1.

* boisko główne

* boisko boczne

* boisko za siłownią

Młodzik - rocznik 2008/09

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

18:20-19:50
(stadion)

16:10-17:40 
(stadion)
  16:10-17:40
(stadion)
     

B

17:00-18:15
(stadion)

  17:30-18:45
(stadion)
       

C

    16:10-17:25 
(stadion)
  17:45-19:00
(stadion)
   

D

  16:15-17:30 
(stadion)
    16:15-17:30
(stadion)
   

* boisko główne

* boisko boczne

* boisko za siłownią

Orlik - rocznik 2010/11

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

17:15-18:45
(stadion)

  17:30-19:00
(stadion)
 

16:15-17:45
(stadion)

   

B

    16:10-17:25
(stadion)
  18:00-19:15
(stadion)
   

C

  17:45-19:00
(stadion)
17:45-19:00
(stadion)
16:15-17:30
(stadion)
  Mecz  

D

 

16:15-17:30
(stadion)
  17:45-19:00
(stadion)
 

Mecz

 

* Ilość treningów do odrobienia: OA - 1, OB - 2.

* boisko główne

* boisko boczne

* boisko za siłownią

Żak - rocznik 2012/13

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

 

16:15-17:30
(
hala SP 2)

 

18:15-19:30
(hala SP 2)

16:15-17:30
(hala SP 3)

   

B

 

18:15-19:30
(hala SP 2)

16:30 - 17:45
(stadion)
16:15-17:30
(
hala SP 2)
     

* boisko główne

* boisko boczne

* boisko za siłownią

Skrzat - rocznik 2014/15

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

    18:15-19:15
(hala SP 1)
  16:20-17:20
(hala SP 2)
   

B

    18:15-19:15
(hala SP 1)
  16:20-17:20
(hala SP 2)
   

* boisko główne

* boisko boczne

* boisko za siłownią

TRENINGI BRAMKARSKIE

Bramkarze Junior Młodszy A: wtorek 16:40 - 17:40

Bramkarze Trampkarz A: wtorek 17:45 - 18:45

Bramkarze Młodzik A: poniedziałek 16:15 - 17:15

Bramkarze Orlik A: środa 16:15 - 17:15

Bramkarze Żak A: piątek 16:30 - 17:30

 

 

 

 

Wesprzyj Młode Orły!

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 12:00 - 17:00
Wtorek: nieczynne
Środa: nieczynne
Czwartek: nieczynne
Piątek: nieczynne

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

13

07-2020

pon.

14

07-2020

wtorek

15

07-2020

środa

16

07-2020

czwartek

17

07-2020

piątek

18

07-2020

sobota

19

07-2020

niedziela

Najnowsza galeria

Trening grup Junior Młodszy, Żak oraz Orlik, 28.05.2020
Ładowanie...

Losowa galeria

Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk 08' - Korona Ostrołęka, 28.04.18
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1921, wczoraj: 2916
ogółem: 9 495 224

statystyki szczegółowe