UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Łosice - MOSiR Mińsk Maz. 0:3
  • Znicz Pruszków - MKS Ciechanów 9:0
  • FDA Wieliszew - Wkra Żuromin
  • Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - Drukarz Warszawa 0:5
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tabela ligowa

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

14 - 20 października

TRENINGI POSZCZEGÓLNYCH GRUP

Junior Młodszy - rocznik 2004/05

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

16:15-17:45
(stadion)
17:45-19:15
(stadion)

17:45-19:15
(stadion)

16:15 - 17:45
(stadion)
    Mecz

* boisko główne

* boisko boczne

* boisko za siłownią

Trampkarz - rocznik 2006/07

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

10:00-11:30
(stadion)

16:15-17:45
(stadion)

 

17:45-19:15
(stadion)

16:30 - 17:45
(stadion)
Mecz  

B

 

 

16:15-17:45 
(stadion)
 

17:45-19:15
(stadion)

  Mecz

* Ilość treningów do odrobienia: TA - 1, TB - 1.

* boisko główne

* boisko boczne

* boisko za siłownią

Młodzik - rocznik 2008/09
 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

*trening odbył
się 13.10

16:10-17:40 
(stadion)
  16:10-17:40 
(stadion)
  Mecz  

B

Mecz

  17:20-18:35
(stadion)
      Mecz

C

    16:00-17:15 
(stadion)
  17:15-18:30
(stadion)
   

D

  16:15-17:30 
(stadion)
    16:15-17:30
(stadion)
   

* boisko główne

* boisko boczne

* boisko za siłownią

Orlik - rocznik 2010/11

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

17:15-18:45
(stadion)

  17:35-19:05
(stadion)
 

16:15-17:45
(stadion)

   

B

    16:15-17:30
(stadion)
  18:00-19:15
(stadion)
   

C

  16:45-18:00
(stadion)
        10:30 - 11:45
(stadion)

D

 

    16:45-18:00
(stadion)
 

 

9:00 - 10:15
(stadion)

* Ilość treningów do odrobienia: OA - 1, OB - 2, OC - 1.

* boisko główne

* boisko boczne

* boisko za siłownią

Żak - rocznik 2012/13

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

 

16:15-17:30
(stadion)

  18:00-19:15
(stadion)

16:15-17:30
(stadion)

Mecz  

B

 

18:00-19:15
(stadion)

16:30 - 17:45
(stadion)
    11:15-13:00 
(stadion)
 

* boisko główne

* boisko boczne

* boisko za siłownią

Skrzat - rocznik 2014/15

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

    18:00-19:00
(stadion)
  16:15-17:15
(stadion)
   

B

    18:00-19:00
(stadion)
  16:15-17:15
(stadion)
   

* boisko główne

* boisko boczne

* boisko za siłownią

TRENINGI BRAMKARSKIE

Bramkarze Junior Młodszy AWtorek 16:40 - 17:40

Bramkarze Trampkarz AWtorek 18:00 - 19:00

Bramkarze Młodzik A: poniedziałek 16:15 - 17:15

Bramkarze Orlik Aśroda 16:15 - 17:15

Bramkarze Żak Apiątek 16:30 - 17:30

 

Wesprzyj Młode Orły!

 

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 17:00
Wtorek: 8:30 - 16:30
Środa: 9:00 - 17:00
Czwartek: 8:30 - 16:30
Piątek: 8:30 - 16:30

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

15

11-2019

piątek

16

11-2019

sobota

17

11-2019

niedziela

18

11-2019

pon.

19

11-2019

wtorek

20

11-2019

środa

21

11-2019

czwartek

Najnowsza galeria

Młode Orły Nadnarwianki III Pułtusk '10 - APN Olimp Gołymin, 09.11.2019
Ładowanie...

Losowa galeria

Młode Orły '06 Turniej ligowy w Nowym Mieście 14.06.206
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 3906, wczoraj: 5798
ogółem: 8 262 075

statystyki szczegółowe