UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • KS Łosice - MOSiR Mińsk Maz. 0:3
  • Znicz Pruszków - MKS Ciechanów 9:0
  • FDA Wieliszew - Wkra Żuromin
  • Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - Drukarz Warszawa 0:5
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tabela ligowa

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

7 - 13 października

TRENINGI POSZCZEGÓLNYCH GRUP

Junior Młodszy - rocznik 2004/05

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

16:15-17:45
(stadion)
17:45-19:15
(stadion)

17:45-19:15
(stadion)

Mecz     9:30 - 11:00
(stadion)

* boisko główne

* boisko boczne

* boisko za siłownią

Trampkarz - rocznik 2006/07

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

17:45-19:15
(stadion)

16:15-17:45
(stadion)

 

17:45-19:15
(stadion)

16:30 - 17:45
(stadion)
  Mecz

B

 

 

16:15-17:45 
(stadion)
 

17:45-19:15
(stadion)

Mecz  

* Ilość treningów do odrobienia: TA - 1, TB - 1.

* boisko główne

* boisko boczne

* boisko za siłownią

Młodzik - rocznik 2008/09
*niedzielne treningi grup Młodzik A oraz Młodzik B zostały przeniesione z poniedziałku 14 października

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

17:15-18:45
(stadion)

16:10-17:40 
(stadion)
  16:10-17:40
(stadion)
  Mecz *10:00:11:30
(stadion)

B

16:00 -17:15
(stadion)

  17:20-18:35
(stadion)
      *11:35 - 12:50
(stadion)

C

    16:00-17:15
(stadion)
  17:15-18:30
(stadion)
   

D

  16:15-17:30 
(stadion)
    16:15-17:30
(stadion)
   

* boisko główne

* boisko boczne

* boisko za siłownią

Orlik - rocznik 2010/11

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

17:15-18:45
(stadion)

  17:35-19:05
(stadion)
 

16:15-17:45
(stadion)

Mecz  

B

    16:15-17:30
(stadion)
  18:00-19:15
(stadion)
   

C

  17:00-18:15
(stadion)
        9:00 - 10:15
(stadion)

D

 

    17:00-18:15
(stadion)
 

 

10:30 - 11:45
(stadion)

* Ilość treningów do odrobienia: OA - 1, OB - 2, OC - 1.

* boisko główne

* boisko boczne

* boisko za siłownią

Żak - rocznik 2012/13

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

 

16:15-17:30
(stadion)

   

16:15-17:30
(stadion)

10:00-11:30
(stadion)
Mecz

B

 

18:00-19:15
(stadion)

16:30 - 17:45
(stadion)
    13:00-14:15 
(stadion)
 

* boisko główne

* boisko boczne

* boisko za siłownią

Skrzat - rocznik 2014/15

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

    18:00-19:00
(stadion)
  16:15-17:15
(stadion)
   

B

    18:00-19:00
(stadion)
  16:15-17:15
(stadion)
   

* boisko główne

* boisko boczne

* boisko za siłownią

TRENINGI BRAMKARSKIE

Bramkarze Junior Młodszy A: wtorek 16:40 - 17:40

Bramkarze Trampkarz A: Wtorek 18:00 - 19:00

Bramkarze Młodzik A: poniedziałek 16:15 - 17:15

Bramkarze Orlik A: środa 16:15 - 17:15

Bramkarze Żak A: piątek 16:30 - 17:30

 

 

 

 

 

Wesprzyj Młode Orły!

 

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 17:00
Wtorek: 8:00-16:00
Środa: 8:00 - 16:00
Czwartek: 8:00-16:00
Piątek: 8:00-16:00

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

15

12-2019

niedziela

16

12-2019

pon.

17

12-2019

wtorek

18

12-2019

środa

19

12-2019

czwartek

20

12-2019

piątek

21

12-2019

sobota

Najnowsza galeria

Młode Orły Nadnarwianki '10 Kids Soccer League, 3. kolejka, 08.12.2019
Ładowanie...

Losowa galeria

Sokół Cup '06, Serock 28.02.2015
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 13 gości

dzisiaj: 790, wczoraj: 2399
ogółem: 8 385 215

statystyki szczegółowe