UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - MKS Przasnysz Biały
  • Victoria Nowe Miasto - GKS Pokrzywnica 4:13
  • UKS Sokół Nasielsk - Football School Płońsk 4:5
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

20 - 26 maja

TRENINGI POSZCZEGÓLNYCH GRUP

Junior Młodszy - rocznik 2002/03

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

        16:30 - 18:00
(stadion)
  Mecz

* boisko główne

* boisko boczne

* boisko za siłownią

Trampkarz - rocznik 2004/05

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

16:30 - 18:00
(stadion)
    16:15 - 17:30
(stadion)
16:15 - 17:45
(stadion)
   

* boisko główne

* boisko boczne

* boisko za siłownią

Młodzik - rocznik 2006/07

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

18:15 - 19:30
(stadion)

16:00 - 17:15
(stadion)
Mecz     Mecz  

B

 

17:30 - 18:45
(stadion)

  17:45 - 19:00
(stadion)

 

   

C

    18:45 - 20:00
(stadion)
  18:00 - 19:15
(stadion)
   

* Ilość treningów do odrobienia: MB - 1.

* boisko główne

* boisko boczne

* boisko za siłownią

Orlik - rocznik 2008/09

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

 

16:10 - 17:25
(stadion)
19:15 - 20:30
(stadion)
  Mecz 11:00 - 12:15
(stadion)
 

B

 

  16:30 - 17:45
(stadion)
       

C

    18:00 - 19:15
(stadion)
    12:30 - 13:45
(stadion)
 

D

16:30-
17:45
(stadion)
19:15 - 20:30
(stadion)
  19:15 - 20:30
(stadion)
     

* Ilość treningów do odrobienia: OA - 3, OB - 1, OC - 1

* boisko główne

* boisko boczne

* boisko za siłownią

Żak - rocznik 2010/11

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

18:00 - 19:15
(stadion)

  18:00 - 19:15
(stadion)
 

 

Turniej  

B

16:30 - 17:45
(stadion)
      17:45-19:00
(stadion)
12:00 - 13:15
(stadion)
 

C

 

16:30 - 17:45
(stadion)

  18:00 - 19:15
(stadion)
     

D

 

18:00 - 19:15
(stadion)

  16:30 - 17:45
(stadion)
 

 

 

* Ilość treningów do odrobienia: ŻA - 1, ŻB - 2, ŻD - 1.

* boisko główne

* boisko boczne

* boisko za siłownią

Skrzat - rocznik 2012/13

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

 

18:00 - 19:15
(stadion)

    16:30 - 17:45
(stadion)
   

B

  16:30 - 17:45
(stadion)
    18:00 - 19:15
(stadion)
11:00 - 12:15
(stadion)
 

* Ilość treningów do odrobienia: SA - 1, SB - 1

* boisko główne

* boisko boczne

* boisko za siłownią

TRENINGI BRAMKARSKIE

Bramkarze Junior Młodszy / Trampkarz AWtorek 16:30 (stadion)

Bramkarze Żak A: Środa 17:30 (stadion)

Bramkarze Młodzik A: Piątek 17:40 (stadion)

Bramkarze Orlik APiątek 16:30 (stadion)

Bramkarze Młodzik B / Orlik BCzwartek 16:30 (stadion)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wesprzyj Młode Orły!

 

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 17:00
Wtorek: nieczynne
Środa: 9:00 - 17:00
Czwartek: 8:30 - 16:30
Piątek: 8:30 - 16:30

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

19

06-2019

środa

20

06-2019

czwartek

21

06-2019

piątek

22

06-2019

sobota

23

06-2019

niedziela

24

06-2019

pon.

25

06-2019

wtorek

Najnowsza galeria

Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk '04 - APN Ostrołęka, 01.06.2019
Ładowanie...

Losowa galeria

Młode Orły '02 - Narew Ostrołęka, 29.04.2016
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 2572, wczoraj: 3455
ogółem: 7 589 564

statystyki szczegółowe