UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Przasnysz Biały - Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk 1:7
  • GKS Pokrzywnica - Victoria Nowe Miasto 6:4
  • Football School Płońsk - UKS Sokół Nasielsk 10:2
  •        

Ostatnie spotkanie

MKS Przasnysz BiałyMłode Orły Nadnarwianki Pułtusk
MKS Przasnysz Biały 1:7 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
2018-10-27, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
MKS Przasnysz Biały 1:7 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
GKS Pokrzywnica 6:4 Victoria Nowe Miasto
Football School Płońsk 10:2 UKS Sokół Nasielsk

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

11 - 18 marca

TRENINGI POSZCZEGÓLNYCH GRUP

Junior Młodszy - rocznik 2002/03

 

Poniedziałek

Wtorek

...Środa...

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

19:30-21:00
(hala SP 3)
16:15-17:45
(stadion)
16:15-17:45
(stadion+
bieganie)

19:30-21:00
(hala SP 3)

17:30 - 19:00
(hala SP 1)
Mecz  

Trampkarz - rocznik 2004/05

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

19:30-21:00
(hala SP 3)
19:30-21:00
(hala SP 3)
17:30-19:00
(hala SP 3)
18:30-20:00
(stadion/
Skarpa)

19:30-21:00
(hala SP 3)

   
               

Dziewczęta - rocznik 2004/05/06/07

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

 

16:00-17:15
(hala SP2

16:30-18:00
(hala SP2)
16:00-17:15
(hala SP2
16:30-18:00
(hala SP2)
   

Młodzik - rocznik 2006/07

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

18:15-19:30
(hala SP 3)
16:15-17:45
(stadion/
Skarpa)
  17:00-18:00
(hala SP 2)
Turniej Turniej  

B

 

18:45-20:00
(hala SP2)
   

16:15-17:30
(hala SP 2)

   

C

17:00-18:15
(hala SP 3)

   16:15-17:30
(hala SP 3)
 

 

   

* Ilość treningów do odrobienia: MB - 1.

Orlik - rocznik 2008/09

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

  16:30-18:00
(hala  SP 4)
  17:00 - 18:00
(hala SP 1)
17:45-19:00
(hala SP 3)
   

B

17:00 - 18:30
(hala SP 1)
  18:00 - 19:00
(hala SP 1)
       

C

    19:00 - 20:00
(hala SP 1)
   16:15-17:45
(hala SP 3)
   

D

16:30-17:45
(technikum)
      16:30-17:45
(technikum)
   

* Ilość treningów do odrobienia: OA - 4, OC - 1, OD - 1.

Żak - rocznik 2010/11

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

16:30-18:00
(hala SP2)
      16:30-17:30
(hala  SP4)
   

B

  16:15-17:30
(hala LO)
16:00-17:15
(hala SP
  17:45-19:00
(hala  SP4)
   

C

  16:15-17:30
(hala SP 2)
  16:15-17:30
(hala LO)
     

D

  17:30-18:45
(hala SP 2)
16:15-17:30
(hala LO)
       

* Ilość treningów do odrobienia: ŻB - 1, ŻD - 1.

Skrzat - rocznik 2012/13

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

 

16:15-17:30
(hala SP 2)

1   16:15-17:30
(hala LO)
   

B

16:15-17:30
(hala LO)

17:30-18:45
(hala SP 2)

         

* Ilość treningów do odrobienia: SB - 1.

TRENINGI BRAMKARSKIE

Bramkarze Junior Młodszy / Trampkarz A: ?

Bramkarze Żak A : ?

Bramkarze Młodzik A: ?

Bramkarze Orlik A: ?

Bramkarze Młodzik B / Orlik B / Dziewczęta A: ?

* Treningi proszę umawiać indywidualnie z trenerami.

Wesprzyj Młode Orły!

 

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 17:00
Wtorek: 8:30 - 16:30
Środa: 9:00 - 17:00
Czwartek: 8:30 - 16:30
Piątek: 8:30 - 16:30

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

21

03-2019

czwartek

22

03-2019

piątek

23

03-2019

sobota

9:45 Zbiórka na wyjazdowy turniej halowy w Wąsewie - Skrzat A (stadion)

24

03-2019

niedziela

25

03-2019

pon.

26

03-2019

wtorek

27

03-2019

środa

Najnowsza galeria

'08 Turniej o Puchar Prezesa SSM Wisła Płock, 10-11.03.2019
Ładowanie...

Losowa galeria

APN Ostrołęka '03 - Młode Orły Nadnarwianki '02, 05.03.2017
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1678, wczoraj: 5050
ogółem: 7 200 477

statystyki szczegółowe