UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - MKS Przasnysz Biały
  • Victoria Nowe Miasto - GKS Pokrzywnica 4:13
  • UKS Sokół Nasielsk - Football School Płońsk 4:5
  •        

Ostatnie spotkanie

MKS Mławianka MławaMłode Orły Nadnarwianki Pułtusk
MKS Mławianka Mława 5:5 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
2019-05-24, 17:30:00
     

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

11-17 luty

TRENINGI POSZCZEGÓLNYCH GRUP

Junior Młodszy - rocznik 2002/03

 

Poniedziałek

Wtorek

...Środa...

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

  18:45-20:00
(hala SP 2)
18:00-19:30
(siłownia SP4) 

 

15:30-16:45
(hala SP 2)
   

Trampkarz - rocznik 2004/05

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

19:30-21:00
(hala SP 3)
18:30-20:00
(siłownia SP4)
   

19:30 - 21:00
(hala SP 1)

   

B

19:30-21:00
(hala SP 3)
18:30-20:00
(siłownia SP4)
  16:00-17:15
(hala SP2

19:30 - 21:00
(hala SP 1)

   

Dziewczęta - rocznik 2004/05/06/07

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

16:45-18:00
(hala SP2)

16:00-17:15
(hala SP2

16:15-17:45
(hala SP 3)
16:00-17:15
(hala SP2
     

Młodzik - rocznik 2006/07

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

17:00 - 18:30
(hala SP 1)
  16:10-17:40
(hala SP 2)
17:00-18:00
(hala SP 2)
  Mecz  

B

 

17:00 - 18:30
(hala SP 1)
   

18:30 - 19:30
(hala SP 1)

   

C

 

  18:00-19:00
(hala SP 3) 
 

17:00 - 18:30
(hala SP 1)

   

* Ilość treningów do odrobienia: MB - 1.

Orlik - rocznik 2008/09

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

17:00-18:15
(hala SP 3)
    17:00 - 18:00
(hala SP 1)
16:15-17:30
(hala SP 3)
   

B

18:15-19:30
(hala SP 3)
  18:00 - 19:00
(hala SP 1)
       

C

    19:00 - 20:00
(hala SP 1)
  17:30-19:00
(hala SP 3)
   

D

16:30-17:45
(technikum)
      16:30-17:45
(technikum)
   

* Ilość treningów do odrobienia: OA - 3, OC - 1, OD - 1.

Żak - rocznik 2010/11

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

16:15-17:30
(hala SP2)
        10:45-12:00 
(hala SP 4)
 

B

  17:30-18:45
(hala SP 2)
16:00-17:15
(hala SP2
    12:15-13:30 
(hala SP 4)
 

C

  17:30-18:45
(hala SP 2)
  16:15-17:30
(hala LO)
     

D

  16:15-17:30
(hala SP 2)
    16:45-18:00
(hala SP2)
   

* Ilość treningów do odrobienia: ŻB - 1, ŻD - 1.

Skrzat - rocznik 2012/13

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

..Sobota..

Niedziela

A

 

16:15-17:30
(hala LO)

1  

16:45-18:00
(hala SP2)

   

B

16:15-17:30
(hala LO)

 

16:15-17:30
(hala LO)
 

 

   

* Ilość treningów do odrobienia: SB - 1.

TRENINGI BRAMKARSKIE

Bramkarze Junior Młodszy / Trampkarz A: ?

Bramkarze Żak A : ?

Bramkarze Młodzik A: ?

Bramkarze Orlik A: ?

Bramkarze Młodzik B / Orlik B / Dziewczęta A: ?

* Treningi proszę umawiać indywidualnie z trenerami.

 

 

 

 

 

 

 

Wesprzyj Młode Orły!

 

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00 - 16:00
Wtorek: 8:30- 16:30
Środa: 9:00 - 17:00
Czwartek: 8:30- 16:30
Piątek: 8:30-16:30

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

21

08-2019

środa

22

08-2019

czwartek

23

08-2019

piątek

24

08-2019

sobota

25

08-2019

niedziela

26

08-2019

pon.

27

08-2019

wtorek

Najnowsza galeria

Młode Orły Nadnarwianki '06 - FDA Wieliszew, 17.08.2019
Ładowanie...

Losowa galeria

Trzeci dzień obozu, Stręgielek 11.08.2015
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 209, wczoraj: 3774
ogółem: 7 927 790

statystyki szczegółowe