UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Escola II Varsovia - Ostrołęcka APN 5:0
  • S.S.M. Wisła Płock - MKS Mławianka Mława 5:0
  • Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk - KS Legionovia 1:1
  • WRKS Olimpia Warszawa - KS Drukarz Warszawa 0:2
  •        

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
Escola II Varsovia 5:0 Ostrołęcka APN
S.S.M. Wisła Płock 5:0 MKS Mławianka Mława
Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk 1:1 KS Legionovia
WRKS Olimpia Warszawa 0:2 KS Drukarz Warszawa

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

Sukcesy klubu

Ostatnia aktualizacja: 30 listopad 2017

Kategoria wiekowa U-7

- II miejsce w turnieju o Puchar Wójta Gminy Stare Babice - listopad 2016, rocznik 2010/2011

- I miejsce w turnieju Ligi Powiatu Legionowskiego, Legionowo - grudzień 2016, rocznik 2010/11

Kategoria wiekowa U-8

- III miejsce w turnieju Korona Cup, Warszawa - kwiecień 2012, rocznik 2004/05

- II miejsce w turnieju Mławianka Cup, Mława - luty 2016, rocznik 2008/09

- III miejsce w turnieju Młodych Orłów Nadnarwianki im. Arkadiusza Malarza - marzec 2016, rocznik 2008/09

- I miejsce w turnieju o Puchar Radnego miasta Ostrołęka, październik 2016, rocznik 2008/09

- II miejsce w turnieju z okazji Święta Niepodległości, Ostrołęka, listopad 2017 - rocznik 2010/11

Kategoria wiekowa U-9

- I miejsce w turnieju o Puchar Wójta Gminy Wieliszew, luty 2012, rocznik 2003

- I miejsce w turnieju Sokół Serock Cup, Serock - luty 2015, rocznik 2006/07

- II miejsce w turnieju Młode Talenty, Wyszków - listopad 2015, rocznik 2007

- III miejsce w turnieju Wesoła Indor Cup, Warszawa - listopad 2012, rocznik 2004/05

- III miejsce w turnieju o Puchar Dyrektora ZSZ w Iłowie - grudzień 2012, rocznik 2004/05

- III miejsce w turnieju o Puchar Starosty Działdowskiego, Iłowo - grudzień 2016, rocznik 2008/2009

- II miejsce w turnieju Młodych Orłów Nadnarwianki Pułtusk im. Arkadiusza Malarza, Pułtusk - styczeń 2017, rocznik 2008/09

- II miejsce w turnieju o Puchar Wójta Gminy Ostrów Mazowiecka - marzec 2017, rocznik 2008/09

Kategoria wiekowa U-10

- Vice Mistrzostwo Mazowsza, sezon 2012/2013, rocznik 2003

- Vice Mistrzostwo Okręgu Ciechanowsko-Ostrołęckiego, sezon 2011/2012, rocznik 2002/03

- Mistrzostwo Ligi Okręgowej gr. I, sezon 2011/2012, rocznik 2002/03

- Mistrzostwo Ligi Okręgowej gr. I, sezon 2013/2014, rocznik 2004/05

- I miejsce w turnieju Narew Cup, Ostrołęka - luty 2012, rocznik 2002/03

- I miejsce w turnieju Narew Cup, Ostrołęka - marzec 2013, rocznik 2003/04

- II miejsce w turnieju o Puchar firmy Bułka z Masłem, Iłowo - marzec 2012, rocznik 2002/03

- II miejsce w  turnieju OIS Cup, Serock - grudzień 2013, rocznik 2004/2005

- II miejsce w turnieju Polonez Cup, Warszawa - grudzień 2015, rocznik 2006/2007

- II miejsce w turnieju Falenica Heart Cup, Warszawa - grudzień 2015, rocznik 2006/07

- I miejsce w turnieju Polonez Cup, Warszawa - styczeń 2016, rocznik 2006/07

- II Miejsce w turnieju APN Olimp, Ciechanów - luty 2016, rocznik 2006/07

- Mistrzostwo Okręgu Ciechanowsko - Ostrołęckiego, sezon 2015/2016, rocznik 2006/07

- I miejsce w turnieju Młodych Orłów Nadnarwianki im. Arkadiusza Malarza, Pułtusk - marzec 2016, rocznik 2006/07

- I miejsce w turnieju Cedrob Cup, Ciechanów - listopad 2017, rocznik 2008/09

- III miejsce w turnieju Osir Włochy Cup, Warszawa - listopad 2017, rocznik 2008/09

Kategoria wiekowa U-11

- Vice Mistrzostwo Okręgu Ciechanowsko-Ostrołęckiego, sezon 2014/2015, rocznik 2004/05

- Mistrzostwo Ligi Okręgowej gr. I, sezon 2014/2015, rocznik 2004/05

- Vice Mistrzostwo Ligi Okręgowej gr. I, sezon 2012/2013, rocznik 2002/03

- I miejsce w turnieju o Puchar Akademii Obrony Narodowej, Rembertów - styczeń 2013, rocznik 2002/03

- II miejsce w turnieju o Puchar Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Serock - styczeń 2015, rocznik 2004/05

- I miejsce w turnieju o Puchar Dyrektora MOSiR, Ostrów Mazowiecka - styczeń 2016, rocznik 2005/06

- II miejsce w turnieju Mikołajki Cup, Ciechanów - listopad 2016 - rocznik 2006/2007

- II miejsce w turnieju Polonez Cup, Warszawa - grudzień 2016 - rocznik 2006/07

I miejsce w turnieju Młodych Orłów Nadnarwianki im. Arkadiusza Malarza, Pułtusk - styczeń 2017, rocznik 2006/07

- III miejsce w turnieju Grand Prix, Ciechanów - luty 2017, rocznik 2006/07

- Mistrzostwo Okręgu Ciechanowsko-Ostrołęckiego, sezon 2016/2017, rocznik 2006/07

Kategoria wiekowa U-12

- Mistrzostwo Okręgu Ciechanowsko-Ostrołęckiego, sezon 2013/2014, rocznik 2002/03

- Mistrzostwo Ligi Okręgowej gr. I, sezon 2013/2014, rocznik 2002/03

- I miejsce w turnieju o Puchar Akademii Obrony Narodowej, Rembertów - listopad 2013, rocznik 2002/03

- I miejsce w turnieju Ciechanów Mikołajki Cup, Ciechanów - listopad 2013, rocznik 2002/03

- III miejsce w turnieju Falenica Cup, Warszawa - grudzień 2015, rocznik 2004

- II miejsce w turnieju Wesoła Cup, Warszawa - styczeń 2016, rocznik 2004/05

- II miejsce w turnieju Narew Cup, Ostrołęka - luty 2016, rocznik 2004/05

Kategoria wiekowa U-13

- Vice Mistrzostwo Ligi Okręgowej gr. I, sezon 2014/2015, rocznik 2002/03

- I miejsce w turnieju Ciechanów Mikołajki Cup, Ciechanów - grudzień 2014, rocznik 2002/03

- III miejsce w turnieju "Lwy Lechistanu Cup", Warszawa - listopad 2014, rocznik 2002/03

- II miejsce w turnieju Młodych Orłów Nadnarwianki im. Arkadiusza Malarza, Pułtusk - styczeń 2017, rocznik 2004/05

- I miejsce w turnieju Olimp Cup, Ciechanów - luty 2017, rocznik 2004/05

Kategoria wiekowa U-14

- II miejsce w turnieju Ciechanów Mikołajki Cup, Ciechanów - grudzień 2015, rocznik 2002/03

- III miejsce w turnieju im. Adama Borka, Rząśnik - listopad 2015, rocznik 2002/03

- III miejsce w turnieju Ciechanów Mikołajki Cup, Ciechanów - grudzień 2015, rocznik 2002/03

- III miejsce w turnieju Narew Cup, Ostrołęka - luty 2016, rocznik 2002/03

- III miejsce w turnieju Młodych Orłów Nadnarwianki im. Arkadiusza Malarza, Pułtusk - luty 2016, rocznik 2002/03

Kategoria wiekowa U-15

- II miejsce w turnieju o Puchar Akademii Obrony Narodowej, Warszawa - grudzień 2016, rocznik 2002/03

- I miejsce w turnieju Młodych Orłów Nadnarwianki im. Arkadiusza Malarza, Pułtusk - styczeń 2017, rocznik 2002/03

 

 

 

 

 

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 17:00
Wtorek: 8:30 - 16:30
Środa: 9:00 - 17:00
Czwartek: 8:30 - 16:30
Piątek: 8:30 - 16:30

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

Najnowsza galeria

Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk '04 - KS Legionovia, 10.11.2018
Ładowanie...

Losowa galeria

Turniej Ligowy - Krasne
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 4226, wczoraj: 5446
ogółem: 6 344 990

statystyki szczegółowe