UKS MŁODE ORŁY NADNARWIANKI PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • MKS Przasnysz Biały - Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk 1:7
  • GKS Pokrzywnica - Victoria Nowe Miasto 6:4
  • Football School Płońsk - UKS Sokół Nasielsk 10:2
  •        

Ostatnie spotkanie

MKS Przasnysz BiałyMłode Orły Nadnarwianki Pułtusk
MKS Przasnysz Biały 1:7 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
2018-10-27, 17:00:00
     

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
MKS Przasnysz Biały 1:7 Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
GKS Pokrzywnica 6:4 Victoria Nowe Miasto
Football School Płońsk 10:2 UKS Sokół Nasielsk

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

Chłopcy

TABELA WSZECH CZASÓW

 

Skok w dal

Żonglerka

50 m

4 x 10 m

400 m

U-4

Aleksandrowski

Jakub

(1.24m)

2016

Aleksandrowski Jakub/
Mieszkowski Jan,
Zaręba Karol
(2)
2016 / 2017

Aleksandrowski

Jakub

(14.40)

2016

Aleksandrowski

Jakub

(18.10)

2016

Aleksandrowski

Jakub

(2:35.41)

2016

U-5

Zaręba

Karol

(1.95 m)

2017

Kuczyński

Jakub

(2)

2016

Górski

Gabriel

(11.25)

2016

Kuczyński

Jakub

(15.50)

2016

Zaręba

Karol

(2:03.34)

2017

U-6

Kędzierski

Alan

 (2.43 m)

2016

Nalewajski

Mateusz

(5)

2016

Kuczyński

Jakub

(10.27)

2017

Nalewajski

Mateusz

(13.61)

2016

Kędzierski

Alan

(1:45.34)

2016

U-7

Kędzierski

Alan

(2.60 m)

2017

Sonnenberg

Bartosz

 (8)

2016

Leleń

Karol

(9.10)

2017

Sonnenberg

Bartosz

(12.51)

2016

Zdunek

Dawid

(1:31.69)

2017

U-8

Seroka

Miłosz

(3.21 m)

2016

Krzyżewski

Jakub

(28)

2016

Chapnik 

Szymon

(8.58)

2014

Gaszczyński

Adam

(11.78)

2018

Nalewajski

Mateusz

(1:29.12)

2018

U-9

Tąbecki

Kacper

(3.25 m)

2018

Krzyżewski

Jakub

(142)

2017

Seroka

Miłosz

(8.23)

2017

Sonnenberg

Piotr

(11.31)

2018

Krzyżewski

Jakub

(1:23.90)

2017

U-10

Seroka

Miłosz

(3.90 m)

2018

Krzyżewski

Jakub

(192)

2018

Seroka

Miłosz

(8.02)

2018

Seroka 

Miłosz

(10.59)

2018

Wachowiak

Bronisław

(1:22.23)

2016

U-11

Kisiel

Jakub

(4.21 m)

2014

Gawroński

Damian

(124)

2017

Kisiel

Jakub

(7.64)

2014

Kisiel

Jakub

(10.82)

2014

Kisiel

 Jakub

(1:14.05)

2014

U-12

Głodowski

Dawid

(4.32 m)

2015

Gawroński 

Damian

(250)

2018

Sonnenberg

Piotr

(7.34)

2015

Kobyliński 

Bartłomiej

(11.08)

2014

Parzychowski

Dominik

(1:14.42)

2017

U-13

Śliwa

Jakub

(4.80 m)

2017

Ausfeld

Kamil

(1000)

2018

Śliwa

Jakub

(7.09)

2017

Ausfeld

Kamil

(10.59)

2018

Śliwa

Jakub

(1:04.40)

2017

U-14

Śliwa

Jakub

(5.09 m)

2018

Kornacki

Bartłomiej

(432)

2018

Grochowski
Paweł/
Śliwa Jakub

 (6.81)

2017 / 2018

Borowski

Radosław

(10.40)

2018

Adamczyk

 Damian

(1:06.02)

2016

U-15

Głodowski

Dawid

(4.86 m)

2018

Stępniewski 

Mateusz

(362)

2018

Stępniewski

Mateusz

 (6.74)

2018

Stępniewski

Mateusz

(10.06)

2018

Adamczyk

 Damian

(1:01.31)

2017

U-16

Sokołowski 

Hubert

(5.20 m)

2018

Wielechowski

Igor

(221)

2018

Kobyliński

Bartłomiej

 (6.78)

2018

Kobyliński

Bartłomiej

 (10.44)

2018

Sokołowski

Hubert

(1:00.69)

2017

U-17

-

-

-

-

-

U-18

-

-

-

-

-

U-19

-

-

-

-

-

.......

* od 2014 roku

 

 

 

Biuro Klubu

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 9:00 - 17:00
Wtorek: 8:30 - 16:30
Środa: 9:00 - 17:00
Czwartek: 8:30 - 16:30
Piątek: 8:30 - 16:30

Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

S T R A T E G I C Z N I

P A R T N E R Z Y

S P O N S O R Z Y

 

Kalendarium

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

22

12-2018

sobota

23

12-2018

niedziela

Najnowsza galeria

Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk '08 - Trójmecz o awans do mazowieckich eliminacji o Puchar Prezesa PZPN / Ciechanów, 04.
Ładowanie...

Losowa galeria

Młode Orły Nadnarwianki II Pułtusk '06 - GKS Świercze, 22.04.2018
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 4465, wczoraj: 7107
ogółem: 6 590 795

statystyki szczegółowe