UKS MŁODE ORŁY PUŁTUSK - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona jest dostępna pod nowym adresm: mlode-orly.pl
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Najbliższe spotkanie

Ciechan CiechanówMłode Orły Nadnarwianki Pułtusk
Ciechan Ciechanów   Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
2014-09-07, 11:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
Ciechan Ciechanów - Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk
MKS Mława - Konopianka Konopki
Płońska Akademia Futbolu - Kryształ Glinojeck
Viktoria Nowe Miasto - GKS Pokrzywnica
Wkra Żuromin - Boruta Kuczbork

Statystyki drużyny

Zaprzyjaźnione kluby

 

Wydarzenia

Nie czekaj! Dołącz do nas!

  • autor: MO, 2014-08-28 23:58

Ogłaszamy nabór dla wszystkich dzieci urodzonych w latach 2002-2009. Początek roku szkolnego jest świetnym momentem do tego, by wstąpić w szeregi piłkarskiej rodziny Młodych Orłów. Treningi prowadzone pod okiem wyszkolonych trenerów poprawią zdrowie i sprawność fizyczną Twojego dziecka, dzięki czemu będzie weselsze i pogodniejsze. Ponadto sport zespołowy uczy zachowań w grupie oraz kształtuje wiele cech charakteru takich jak wytrwałość czy systematyczność.

Zainteresowanych zapraszamy na treningi po uprzednim skontaktowaniu się z trenerami - Kontakt.


Aktualności

Harmonogram treningowy - jesień 2014

  • autor: MO, 2014-08-29 09:53

Przedstawiamy harmonogram treningowy na jesień 2014. Jednocześnie informujemy, iż dni i godziny treningów mogą ulegać zmianie ze względu na imprezy sportowe jakie mogą odbywać się na stadionie MOSiR-u. Niestety nie możemy też Państwa zapewnić, że taki sam harmonogram będzie obowiązywał po przejściu późną jesienią do hal sportowych.

Grupa A (2002/2003): wtorek 16:00, środa 16:00, piątek 16:00.

Grupa B (2002/2003): wtorek 17:45, czwartek 16:00.

Grupa C (2004/2005): wtorek 16:15, czwartek 17:45, piątek 16:15.

Grupa D (2004/2005): środa 17:45, piątek 17:45.

Grupa E (2005/2006): poniedziałek 17:45, czwartek 16:15.

Grupa F (2005/2006): poniedziałek 16:15, czwartek 17:45.


Sparing orlików z Mławianką

  • autor: MO, 2014-08-28 23:54

We wtorek (26.08) chłopcy z rocznika 2004/2005 udali się do Mławy na kolejny mecz kontrolny. Tym razem nasza drużyna przegrała z gospodarzami wynikiem 16-6. Zawodnicy rozegrali siedem części spotkania w sumie było ponad 100 minut gry z mocnym przeciwnikiem.

      MŁAWIANKA MŁAWA - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI

16 - 6

(2-2)(3-0)(3-1)(0-1)(4-0)(1-0)(3-2)

Bramki:

Młode Orły:

2' Ausfeld (a. Kaczorek)
15' Chimkowski (a.Kaczorek)
45' 
Ausfeld (a. Kaczorek)
55' Piecychna (a.Piegutkowski)
93' Ausfeld (a.Chimkowski)
105' Ausfeld

Bytovia: 4',8',18',23',29',32,44',45',65',66',68'70',85',96,100',111'

Skład: Przybysz Krzysztof, Chimkowski Kacper, Wielechowsk Patryk, Rydzewski Jakub, Rogulski Wiktor, Gemza Gerard, Piecychna Sebastian, Ausfeld Kamil, Kaczorek Bartosz, Lustyk Dawid, Smoleński Mikołaj, Smoleński Mateusz, Piegutkowski Sebastian, Woś Szymon

Trenerzy: Krzysztof Gaweł, Tkaczyk Mirosław

 


Mecz kontrolny młodzików z Mławianką

  • autor: MO, 2014-08-27 09:02

We wtorek (26.08) chłopcy z rocznika 2002/2003 udali się do Mławy na kolejny mecz kontrolny. Tym razem nasza drużyna przegrała z gospodarzami wynikiem 3-1.

      MŁAWIANKA MŁAWA - MŁODE ORŁY NADNARWIANKI

3 - 1 (1-0)

Bramki:

Młode Orły:
57' Lepert (a. Głodowski)

Mławianka: 24'

Skład:  Tkaczyk Jarosław  - Sokołowski Hubert, Chmielewski Dominik, Markowski Wojciech - Stępniewski Mateusz, Wielechowski Igor - Kobyliński Bartłomniej, Wroniak Dawid, Lepert Mateusz

na boisko weszli również: Cebula Maciej, Biernacki Mikołaj, Smoleński Bartosz, Głodowski Dawid, Mądrala Dawid, Sonnenberg Piotr

Trenerzy: Brodzki Paweł, Tkaczyk Mirosław


Sparing grupy C z B i D

  • autor: MO, 2014-08-22 21:51

  GRUPA C  -  GRUPA B-D

9- 7

(3-1) (1-1) (3-3) (2-2) 

Bramki:

Grupa C:

1' Ausfeld
6' Ausfeld
9' Smoleński Mateusz
15' Ausfeld
24' Ausfeld (a.Piecychna)
25' Piecychna (a.Ausfeld)
27'
 Piecychna (a.Ausfeld)

31' Sępławski
34' Smoleński Mikołaj
 

Grupa B-D: 

7' Stępkowska (a.Lolo)
18' Jaworski
21' Stępkowska
22' Lolo
27' Pawlak
36' Stępkowska
40'
 Pawlak

Skład grupa C: Piecychna Sebastian, Piegutkowski Sebastian, Rogulski Wiktor, Sępławski Kacper, Ausfeld Kamil, Smoleński Mateusz, Smoleński Mikołaj, Woś Szymon.

Skład grupa C-D: Pawlak Grzegorz, Pawlak Igor, Nalewajk Adrian, Burawski Jakub, Jaworski Nikodem, Barbarski Antoni, Stępkowska Natalia, Lolo Krzysztof, Baka Jakub,Wiśniewski Adrian 

Trenerzy: Krzysztof Gaweł, Dariusz Jóźwik


Sparing z AP Tuchomie

  • autor: MO, 2014-08-22 21:35

  AKADEMIA TUCHOMIE 03  -  MŁODE ORŁY NADNARWIANKI 04/05

7 - 2

(3-2) 

Bramki:

Młode Orły:

2' Ausfeld
20' Ausfeld

Akademia Tuchomie: 

7', 7', 9', 22' , 26'  40', 40' 

Skład grupa C: Przybysz Krzysztof, Chimkowski Kacper, Wielechowsk Patryk, Rydzewski Jakub, Gemza Gerard, Kaczorek Bartosz, Lustyk Dawid, Borowski Radosław,Pieczchna Sebastian, Ausfeld Kamil.

 

Trenerzy: Krzysztof Gaweł, Dariusz Jóźwik

 


 

 


Sparing grupy C z B i D

  • autor: MO, 2014-08-21 22:25

   GRUPA C  -  GRUPA B-D

14 - 2 

(2-0) (3-0) (5-1) (4-1) 

Bramki:

Grupa C:

3' Chimkowski (a. Gemza)
6' Wielechowski (a.Chimkowski)
12' Lustyk
14' Rydzewski (wolny)
16' Rydzewski (a.Wielechowski)
25' Chimkowski
27' Rydzewski (a.Kaczorek)

28' Chimkowski (a. Gemza)
29' Rydzewski (a.Kaczorek)
30' Kaczorek (a.Chimkowski)
32' Wielechowski (a.Kaczorek)
34' Chimkowski
35' Chimkowski
36' Wielechowski (a.Chimkowski)

Grupa B-D: 

23' Stępkowska
40' Pawlak

Skład grupa C: Przybysz Krzysztof, Chimkowski Kacper, Wielechowsk Patryk, Rydzewski Jakub, Gemza Gerard, Kaczorek Bartosz, Lustyk Dawid, Borowski Radosław,

Skład grupa C-D: Pawlak Grzegorz, Pawlak Igor, Nalewajk Adrian, Burawski Jakub, Jaworski Nikodem, Barbarski Antoni, Stępkowska Natalia, Lolo Krzysztof, Baka Jakub,Wiśniewski Adrian 

Trenerzy: Krzysztof Gaweł, Dariusz Jóźwik


Archiwum aktualności


Klub wspierają

S P O N S O R Z Y

P A R T N E R Z Y

P A T R O N    M E D I A L N Y

 

 

Kalendarium

02

09-2014

wtorek

16:15 - 17:30 Grupa C (stadion)

15:30 Zbiórka na mecz towarzyski z WKS Rząśnik - Grupa B (stadion)

16:00 - 17:00 Bramkarze A (stadion)

16:15 - 17:30 Grupa A (stadion)

03

09-2014

środa

16:15 - 17:30 Grupa A (stadion)

17:45 - 19:00 Grupa D (stadion)

04

09-2014

czwartek

16:15 - 17:30 Grupa B (stadion)

16:15 - 17:30 Grupa E (stadion)

17:45 - 19:00 Grupa F (stadion)

17:30 - Zbiórka na mecz towarzyski z Makowianką - Grupa C (stadion)

05

09-2014

piątek

16:15 - 17:30 Grupa C (stadion)

16:00 - 17:15 Grupa A (stadion)

17:45 - 19:00 Grupa D (stadion)

06

09-2014

sobota

07

09-2014

niedziela

9:00 Zbiórka na wyjazdowy mecz ligowy z MKS Ciechanów - Grupa A (stadion)

08

09-2014

pon.

Najnowsza galeria

Młode Orły '02 - WKS Rząśnik, 19.08.2014
Ładowanie...

Losowa galeria

Turniej Młodych Orłów, 08.06.2012
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 5 gości

dzisiaj: 209, wczoraj: 1651
ogółem: 826 135

statystyki szczegółowe